Ostujuhendid

Miks külmkapp ei jahuta?

Külmikud
14.03.2018

Me teame, kui palju ebameeldivaid olukordi võib põhjustada halvasti jahutav külmik - eriti kui see on toitu täis. Siiski, kui tead peamist põhjust, miks külmkapp ei jahuta, võid selle probleemi peagi ise lahendada.

  1. Esiteks, peaksid kontrollima, et külmkappi ei oleks kogunenud jääd, mis võib jahutamisvõimet mõjutada.
  2. Soovitatav on see välja lülitada, sulatada ja põhjalikult puhastada - ehk see oli peamine kehva jahutuse põhjus.
  3. Veendu, et Sinu külmkapip seisab õiges kohas - on soovitatav jätta teiste seadmetega vahe sisse ja paigaldada see nii, et vältida otsest päikesevalgust.
  4. Veendu, et külmkapis ja sügavkülmikus on sobiv temperatuur – võib olla on see  kogemata muutunud rohkem kui vaja.
  5. Külmkapis, milles on liiga palju toitu, ei ole külma tase kõigis osades ühtlane ning ülemised riiulid võivad olla jahedamad kui alumised.
  6. Jällegi külmkapp, kus toitu on liiga vähe, ei pruugi korralikult töötada, nii et proovi varuda piisavalt toitu, kuid mitte nii palju, et piirad õhuvoolu.
  7. Probleem võib olla seotud külmiku uksega - kui märkad ukse sulgemisel takistusi, saad selle hõlpsalt eemaldada ja leida algpõhjuse. Kui uks on mõnda aega lahti olnud, tuleb seade põhjalikult puhastada ja vajadusel kahjustatud uksetihend välja vahetada.
  8. Ebaühtlasel pinnal seisev külmik võib olla samuti probleemi põhjuseks, nii et kui leiad nurkade kõrgustes ebatäpsusi, pead tõstma seadme jalgu.
  9. Kui kõik need meetodid ei toimi, tasub põhjuseid otsida külmkapi mehhanismist. Süüdi võib olla ventilaator - kui see lõpetab korralikult töötamise, siis jahe õhk ei ringle enam kapis. Nii on sügavkülmik endiselt külm, kuid tavaline toit ei ole piisavalt jahe.
  10. Süüdi võib olla ka külmkapi termostaat - kui see ei tööta korralikult, ei suuda külmkapp soovitud külma saavutada.

TOP külmkapid 


Erinevad külmkapisisesed vead on tõsisemad ning siis võid vajada kvalifitseeritud professionaali abi. Kui aga külmik on piisavalt kvaliteetne, on tõenäoline, et saad hakkama ilma nendeta - proovi läbi mõned lihtsad ülalmainitud nõuanded ja saad varsti jälle korralikult töötavat külmkappi kasutada.

Kuidas hindate seda postitust?

Pigu grupp:
Internetinė parduotuvė Interneta veikals Kaledos.lt

© 2008-2019 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.