Kasulikud nõuanded

Miks kaaluda e-lugeri ostmist reisimiseks?

Vaata kõiki pakkumisi
01.06.2019
e-raamatute lugemine

Raamatud lihtsustavad reisides pikka ooteaega või sisustavad vaba aega, kuid üha vähem kasutatakse traditsioonilisi raamatuid. Ja mitte sellepärast, et lugemine ei oleks enam moes - tänapäeval asendatakse tavapärased raamatud järjest enam e-lugeriga, mis pakub mitmeid eeliseid. Räägime neist veidi täpsemalt.


Ei vaja palju ruumi

E-luger on mõõtmetelt väike ning seda on lihtne kaasa võtta ka siis, kui reisid ainult käsipagasiga. Käes hoides ei erine see oluliselt tavalisest raamatust. Ainus erinevus on see, et e-lugeril ei ole meeldivaid paberilehti, kuid see ei ole tõenäoliselt suur puudus.

Väike kaal

Ei ole saladus, et raamatud ei võtaks mitte ainult palju ruumi, vaid suurendaksid ka seljakoti või kohvri kaalu - sellepärast mõtleme väga hoolikalt, millist raamatut reisile kaasa võtta. Siiski, kui kasutad e-lugerit, saad selliseid probleeme vältida. Võid kaasa võtta 10, 20 või isegi 100 publikatsiooni - e-raamatud vajavad ainult mälumahtu ning ei mõjuta Sinu pagasi kaalu.

E-raamatud on saadaval kiiresti ja lihtsalt

E-lugeri puhul ei pea pikalt kaaluma, kust raamatuid osta - sõltuvalt seadmest on Sul juurdepääs erinevatele tasuta portaalidele. See on eriti kasulik siis, kui oled otsustanud reisi ajal lugeda: kui raamat ei tundu huvitav või kui otsustad proovida uute tuttavate soovitusi, saad seda teha vaid mõne sekundiga.

Mugav lugemine

E-raamatu lugemisel saad igal ajal oma silmadele sobiva tekstisuuruse valida ja mõnikord on märgitud isegi tundmatute fraaside seletused. Lisaks on korduvalt tõestatud, et e-luger ei ole silmadele nii kahjulik kui nutiseadmed. See on väga sarnane tegelikele raamatutele ning kui hoolitsed õige valguse eest, teed lugemisel pause, võid südamerahus lugeda.

Pikaajaline aku

Kui arvad, et pead suure raamatusõbrana seda seadet tihti laadima, teed suure vea. Erinevalt teistest nutiseadmetest on neil väga suure võimsusega ökonoomsed akud. Kuigi see aspekt sõltub konkreetsest mudelist ja kasutuse sagedusest, räägitakse, et mõned lugerid kestavad edukalt nädalaid.

Majanduslikult kasulik lahendus

Need, kes pidevalt raamatuid loevad, võivad kinnitada, et tegemist ei ole kõige odavama lõbuga - eriti siis, kui tegemist on viimaste bestselleritega. Sellegi poolest on e-lugeriga palju vähem kulusid - kuigi mõned raamatud on tasulised, leiad hulganisti ka tasuta raamatuid.

E-luger ise ei vaja suuri investeeringuid - Kaup24.ee e-poes ootab lai valik seadmeid.

Pärast kõikide nende eeliste hindamist võib öelda, et e-luger on parim valik neile, kes reisivad ning soovivad palju lugeda. Odav, mugav, lihtne - kõik, mida vajab üks raamatuarmastaja!

Klientidele meeldib see postitus

5/5
1 Ostja hinnang

Kuidas hindate seda postitust?