Kasulikud nõuanded

Lihtsasti puhastatav gobeläänist mööbel – laste- ja loomasõbralik valik

Pehme mööbel Easy Clean materjalist
14.05.2020
laps ja koduloomad gobeläänist diivanil

Peredes, kus sirgumas väikesed lapsed, teatakse ilmselt väga hästi, et uut diivanit valides tuleb meeles pidada, et ees ootavad lõputud plekid ning sageli veel sellised, mida enam puhtaks ei saa. Sarnane on olukord lemmikloomadega, kelle karvad katavad üsna pea kõik mööbliesemed. Kuid isegi siin on olemas väljapääs – spetsiaalne, kergesti puhastatav gobeläänmaterjal, mida kasutatakse üha sagedamini erinevate mööblitükkide tootmiseks. Mis on selle kergesti puhastatava kanga peamisteks eelisteks?

Veekindel materjal

Sellest materjalist mööbel on kaetud spetsiaalse kattega, mis loob veekindla kihi ja takistab selle kiiret imendumist pinnale. Kohese imendumise asemel kondenseerub vesi materjali pinnale, nii saab pinna pehme lapi või paberrätikuga kergelt puhtaks pühkida. Tõsi, on oluline plekki õrnalt rätikuga pigistada, mitte kangasse hõõruda. Toimingut tuleb korrata, kuni kogu vesi on sellesse imendunud.

Gobeläänist mööblisse ei imendu üksnes vesi, vaid ka mahl, kohv või muud vedelikud, nii on võimalik vältida ka kõige kangekaelsemaid plekke. Ükskõik, kas õnnetus juhtub teie või lastega, siis õnnetud olukorrad leiavad nüüdsest kiirelt õnneliku lõpu.

Vastupidav loomakarvadele

Lihtsasti puhastatav gobeläänmööbel hülgab vedelikke ning hoiab ära ka karvade tungimise kangasse. Kui olete seni kasutanud tavalistest materjalidest valmistatud mööblit, siis tunnetate kindlasti erinevust. Teil on lihtsal moel võimalik rulli abil eemaldada kasside, koerte või teiste lemmikute karvu – kuna karvad kogunevad üksnes tugitooli või diivani kanga pinnale, on see väga lihtne.

Kui märkate pärast karvade eemaldamist ka plekke, siis on võimalik need eemaldada sarnaselt ülal mainitule. Kõik, mis teil teha tuleb, on niisutada paberrätikut, suruda seda paar korda õrnalt plekile ning lasta kuivada.

Lihtne plekke eemaldada

Gobelääni viimistlus põhineb nanoosakestel – nende koostis võimaldab väga tõhusalt vältida mustuse tungimist kangasse. See tähendab, et mustuse eemaldamine on äärmiselt lihtne. Selleks ei ole tarvis spetsiaalseid puhastusvahendeid: piisab tavalisest seebist ja veest. Ükskõik, kas pritsite uuele mööblile rasvaplekke või otsustavad lapsed diivani joonistuspaberiks muuta, võite pliiatsite, tomatikastme või muud plekid kergesti puhtaks pühkida. Selleks toimige järgnevalt:

  1. Mustus (kui see on paksemal kujul) tuleb lusikaga ettevaatlikult eemaldada ja ülejäänud plekile valada mõni tilk vett. Oluline on vältida pleki edasist levikut – proovige kasutada pöörlevaid liigutusi ja "suruda" vett pleki keskpunkti poole.
  2. Hõõruge plekki väga ettevaatlikult seebi abil ja kuivatage õrnalt paberrätiku või kuiva lapiga.
  3. Niisutage plekki uuesti ja suruge mitu korda õrnalt paberrätikuga, kuni kogu pinnalt on vesi eemaldatud.

Selline lihtne puhastamine leevendab tunduvalt igapäevaseid koristustöid, lisaks pole teil enam tarvis liigselt muretseda lemmikloomade karvade ega laste üleannetuste pärast. Gobeläänist valmistatud mööbli valik on tänasel päeval juba ääretult lai, mis võimaldab teil kodu sisustada nii praktiliselt kui stiilselt.

Klientidele meeldib see postitus

5/5
5 Ostja hinnangud

Kuidas hindate seda postitust?