Kasulikud nõuanded

LEGO® Technic seeria

Vaata LEGO® Technic seeria pakkumisi
28.02.2018
lego klotsid

LEGO Technic on brändi LEGO peamine seeria. Selle seeria sisuks on väga detailsete masinate ja mehhaaniliste mänguasjade ehitamine. Nende LEGO mänguasjade sari on mõeldud edasijõudnud kasutajatele ja enamikul juhtudel lastele alates 7-11 eluaastast (täpse soovitatava vanuse leiad tootekirjeldusest).

Esmakordselt esitleti seda seeriat 1977. aastal ning nime «Technic» pälvis see 1984. aastal. Sellest ajast on seda seeriat pidevalt täiustatud ja parandatud, seega võid sellest seeriast leida palju erinevaid komplekte.

Huvitav on see, et Technic komplektidest leiad väga palju detaile, ühendusi ja muid osi, mida teistes LEGO komplektides ei leidu. Seda seeriat on pidevalt uuendatud ja see on üks vanemaid LEGO sarjasid.

Peaaegu kõik LEGO Technic komplektid sisaldavad erinevad sõidukeid, milles kasutatakse teatud detaile, mis tegelikult muudavad need päris suurte sõidukite sarnaseks. Komplektidest leiad sellised osad nagu mootorid, pidurid, juhendid jne. See on lihtsalt uskumatu!

LEGO Technic sisaldab selliseid masinaid nagu trikimootorrattad, ookeanide uurimise masinad, maantee remondi meeskond jne. Iga ülalnimetatud komplekt sisaldab erilisi detaile, mida ei leidu teistes LEGO seeriates:
Taladeks on pikad plokid ümmarguste aukude ridadega. Tavaliselt on talad väga laiad, kuid need võivad olla erineva pikkusega. See on LEGO Technic seeria aluseks.

  • Naelad on väikesed silindrikujulised osad, mis täidavad avasid talade sees. Kõige levinumad LEGO naelte tüübid on kahte osa ühendavad naelad. Sinist ja musta värvi naelad hoiavad kindlalt kahte tala ühenduses ning hallid ja pruunid võimaldavad taladel liikuda.
  • Teljed - neid kasutatakse sagedamini pöörlevates osades, need sisestatakse avadesse nii, et talad saaksid vabalt pöörelda.
  • Silindrid- nende keskel on auk, enamikul neist on servad sakilised. Need on mõeldud kõigile pöörlevatele, kuid mitte vabalt liikuvatele osadele.
  • Kummist osakesed - neid saab kasutada erinevate rakenduste jaoks. Nad võivad ühendada kahte ratast jpm. See on üsna väike, kuid väga oluline detail.
  • Vedrud - need kasutatakse täiuslikuks kogemuseks mehaanika valdkonnas toodetud sõidukite jaoks, et neid ei oleks mitte ainult hea ehitada ja vaadata, vaid ka realistlikult liikuda.
  • Kleepsud - on ütlematagi selge, et uued sõidukid peavad olema kaunistatud. Reeglina on need tavalised kleebised.

LEGO® TOP 


Nii on LEGO Technic sarja komplektides väga palju väikseid osi ja seega võtab nende ehitamine palju aega. Siiski soovitame tungivalt, et Sa ei laseks kunagi oma liiga noortel lastel selle seeria komplektidega mängida, kuna see võib olla ohtlik.

LEGO Technic komplektide hind on hämmastav, arvestades nende keerukust on hind väga madal. Lisaks on Kaup24 e-poest võimalik Technic seeria komplekte tellida isegi odavamalt seoses püsivate allahindluste, kampaaniate ja spetsiaalsete sooduskoodidega. Kui Sinu kodus on tõelised LEGO fännid ja entusiastid, siis garanteerime, et LEGO Technic on nende jaoks väga hea valik!

Kuidas hindate seda postitust?

PHH Group: Internetinė parduotuvė Pigu.lt Interneta veikals 220.lv E-pood Kaup24.ee Verkkokauppa Hobbyhall.fi E-pood Hansapost.ee

© 2003-2021 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.