Kasulikud nõuanded

LEGO® Elves seeria

Vaata kõiki LEGO® toodete pakkumisi
28.02.2018
LEGO® elves

LEGO Elves on legendaarne LEGO seeria, mis võib olla huvitav mitte ainult poistele, vaid ka tüdrukutele. LEGO püüdis seda eesmärki saavutada koos LEGO Friends'iga, kuid erinevus seisneb selles, et Elves on palju fantaasiarohkem seeria, samas kui Friends on üsna realistlik.

Kui Sinu lapsed armastavad fantaasiamaailma, on kõik hästi - LEGO Elves on just nende jaoks. Internetist saad tellida erinevad Elves komplektid: põgene Goblin King’iga sündmuskohalt jpm.

Kuidas kogu see lugu algas?

Ühel ööl Emily Jones rääkis oma õele, Sophie’le, unejuttu ja seejärel Emily läks portaali, mis viis ta Elvanda’sse ning Sophie järgnes talle. Niipea kui Sophie sinna jõudis, Azari, Farran, Aira ja Hate kohe armastasid teda! Emily oli muidugi üllatunud ja tahtis, et Sophie naaseks koju, kuid päkapikud tahtsid talle seda maailma näidata. Niipea, kui õed sisenesid puu sees asuvasse Elves’ide majja, rünnati neid ja põletati see maha.  

Pärast Sophie eksles metsas ja kohtus seal Goblin’i liidriga, kes röövis ta selleks, et meelitada Emily sinna ja varastada tema maagiline amulett. Goblini liider Cronan võis valitseda mõlemaid maailmasid - nii maad kui Elvanda’t. Aga Emily kohtus vahepeal Rosalyniga ja aitas tal draakoni terveks ravida. Vastutasuks aitas Rosalyn päästa Sophie. Kuid Goblin’i kuningas saatis neile peale varju Darknicity, kust õed pääsesid põgenema.

Seejärel leidis Naida Rosalyn’i ning selgub, et Rosalyn ja Cronin kord armastasid teineteist, kuid nende armastus purunes, sest Goblin’i King hakkas Rosalyn-i mõtteid juhtima. Siis kadus Naida kusagile ära ning Elves’id otsustasid teda metsast otsima hakata. Selgub, et ta otsis Goblin King’i ja leidis ta, Cronin kuulas kogu loo ära ja rääkis Naidale oma versiooni.  

Mis edasi juhtus?

See on ainult LEGO Elves omanike otsustada - saad LEGO Elves komplekti tellida veebist. Selle seeria soovituslik vanus algab 7-9 eluaastast sõltuvalt valitud komplektist, nii et väga paljud tüdrukud ja poisid on sellest kindlasti huvitatud!

Hea on ka see, et LEGO Elves’i hind on suhteliselt madal, kui võrrelda seda paljude teiste tüdrukute jaoks mõeldud mänguasjade ja mängudega. Elves on mõeldud tüdrukutele ja sellega mängimine võtab üsna kaua aega. Need on keerulised komplektid, mille kokkupanemine võtab küll aega, kuid ka pärast seda on lapsel võimalik mitmeid tunde sellega mängida! Lisaks saad kõik LEGO komplektid kaup24.ee e-poest oluliselt soodsamalt osta, tänu erinevatele allahindlustele ja sooduskoodidele, mis vähendavad nende hinda oluliselt.

Arvustused internetis väidavad, et LEGO Elves on ideaalne neile tüdrukutele, kellele meeldib põigata väljamõeldud maailma, see on LEGO haldjate seeria. Meil ei ole kahtlust, et need komplektid meeldivad igale lapsele, lisaks arendavad need loovust ja kujutlusvõimet.  LEGO seeria mänguasjadega saad nautida mitte ainult tavalist LEGO ehitust, vaid ka päkapikkude fantaasiamaailma!  


Kuidas hindate seda postitust?

PHH Group: Internetinė parduotuvė Pigu.lt Interneta veikals 220.lv E-pood Kaup24.ee Verkkokauppa Hobbyhall.fi E-pood Hansapost.ee

© 2003-2021 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.