Kasulikud nõuanded

LEGO® City seeria

LEGO® City seeria
28.02.2018
lego city komplekt

LEGO City on peaaegu vanim LEGO seeria, mis ilmus turule 1970. aastatel ja millel on olnud lisaks veel mitu muud nime: LEGOLAND Town, LEGO Town ja LEGO World City. LEGO City uusim nimi on olnud kasutusel alates 2005. aastast ja see seeria on hetkel parem kui kunagi varem.

LEGO on välja töötanud City seeria ning võid kindel olla, et Sinu lapsed mängivad peaaegu samade mänguasjadega, millega Sina kunagi mängisid. Muidugi on mänguasjad tänapäeval palju muutunud ning LEGO City sari on lihtsalt tohutu. Leiad sealt kõike: politseid, tuletõrjujad, rongid, lennukid jpm. Ostes mitu LEGO City komplekti, võid valmis ehitada terve linna!

See on lõbus ning LEGO City mänguasju saavad nautida peaaegu kõik lapsed, sest soovitatav minimaalne vanus on 5 aastat ja ainult mõned City seeria mänguasjad on soovitatavad kõrgemale vanusele (6-8 aastat). Lisaks ei ole LEGO City mänguasjade hind kallis, kuid tasuks meeles pidada Kaup24 e-poe eripakkumised, sest nii saad need siit isegi veel odavamalt osta.  

LEGO City komplekte tasub praegu internetist tellida, sest kuigi sellel seerial on vaid mõned variatsioonid, saab nendest luua tõelise linna. LEGO City sarjast leiad erinevad valdkonnad (nagu džungli või bussijaama), sõidukid (rongid, autod, veoautod) ning need võimaldavad mängida erinevaid olukordi linnas, kus toimub mõnikord meeletu tagaajamine, kasutatakse buldooserit ja muid seadmeid.

LEGO® City TOPLEGO City avaldab muljet oma suuruse ja mitmekülgsusega - see võimaldab lastel ette kujutada absoluutselt igat stsenaariumi ja ehitada mistahes linna. Võid kindel olla, et lapse kujuteldavast linnast leiab kõike!

Meil ei ole kahtlust, et LEGO City sobib isegi täiskasvanutele - igaüks soovib mõnikord minna eemale reaalsusest ja sukelduda oma isiklikku fantaasiamaailma. LEGO City mänguasjadega saad luua sellise maailma, mida ise soovid - sellega on võimalik ehitada erinevaid teid, rongi- või bussijaamasid, saad luua elu džunglis jne. LEGO City ostmisel on ainukeseks piiranguks Sinu enda kujutlusvõime

Või äkki on Sul oma armas linn ja sooviksid seda mängida koos LEGOga? LEGO City'i sari võimaldab Sul kindlasti oma lemmikpaiga ümber ehitada, mida ei ole võimalik teha ühegi arvutiprogrammi või muu tööriistaga. Sul läheb vaja ainult fantaasiat!

LEGO City võimaldab Sul saada linnavalitsejaks ja kasutada oma kujutlusvõimet, et luua täiesti uus linn. Ei ole tähtis, millist LEGO City linna endale sooviksid, võid selle lihtsalt valmis ehitada - ei ole kahtlust, et Sinu lapsed ehitavad ja veedavad aega LEGO City mänguasjadega mitmeid tunde ja isegi pärast esimese linna valmimist on võimalik erinevate olukordade simulatsioon ja loomulikult ka täiesti uue linna ehitamine. LEGO City linnad saab ehitada vastavalt juhistele, kuid võid kasutada ka oma kujutlusvõimet! Need on tõesti mitmekülgsed mänguasjad!

Kuidas hindate seda postitust?