Kasulikud nõuanded

Leedu kosmeetika: milliseid tooteid kindlasti proovida?

Vaata kõiki Leedu kosmeetika pakkumisi
19.05.2020
parim leedu kosmeetika igapäevaseks kasutamiseks

Kui olete otsustanud oma kosmeetikakotti uute toodetega täiendada, siis tasub kindlasti pöörata tähelepanu Leedus valmistatud toodetele. See kosmeetika on tuntud looduslike ja keskkonnasõbralike koostisosade poolest ning paljud tootjad kasutavad julgelt ka mitmeid uuenduslikke lahendusi. Valik on äärmiselt lai – järgnevalt tutvustame teile populaarsemaid kaubamärke, kelle toodetega kindlasti tutvust teha.

Kilig

Tegemist on BIOK Laboratories kaubamärgiga, kuhu kuuluvad Rasa, Aras ja BIOK Dermatology tuntud tooted. Kui teile on üks neist varasemalt meeldinud, siis avaldab teile muljet ka Kiligi tootevalik. Juba järele proovitud koostised tagavad efektiivsuse ning mängulisem kaubamärk sobib suurepäraselt nõudlikele linnaelanikele. Modernsus on ühendatud looduslikuga. Kiligi pakutavad naha- ja juuksehooldustooted julgustavad teid nautima ja avastama õnne seal, kus teised seda märgata ei oska.


Margarita

Teine BIOK Laboratoriesele kuuluv kaubamärk on ääretult leedupärane. Nende kosmeetikatoodete tootmiseks on kasutatud Leedu looduses leiduvaid koostisosi: taimeõlid, ekstraktid ja mesilasvaha. Esimene selle brändi kreem nägi ilmavalgust enam kui 30 aastat tagasi – nüüdseks on Margarita oma tootevalikut märkimisväärselt laiendanud ja tooted ei ole siiani oma populaarsust kaotanud. Äärmiselt laia tootevaliku seast leiate kvaliteetseid tooteid nii nahale kui juustele.


Saflora

Antud kaubamärk meeldib kõigile, kes tunnevad huvi Leedu mahekosmeetika vastu. Kõik selle brändi tooted põhinevad ainult looduslikel, orgaaniliselt kasvatatud koostisosadel – te ei leia nendest kunagi sünteetilisi lisandeid. Ettevõte suhtub tootmisprotsessidesse väga vastutustundlikult, pühendades palju aega uuringutele ning retseptide väljatöötamisele. See määrab nende tõhususe ja suurepärased tulemused. Saflora kosmeetikatoodete valikus on lai valik tooteid, mis abiks erinevate nahaprobleemide korral või mis parandavad lihtsalt naha üldist seisundit.


Naturee

Leedu kosmeetikatootja, kes pöörab erilist tähelepanu toodete koostiste täiustamisele ning see muudabki kõik Naturee tooted äärmiselt kvaliteetseks. Kõiki tooraineid on testitud ning lisaks ka sertifitseeritud. Veelgi enam – kõik Naturee tooted on pakendatud stiilsetesse, keskkonnasõbralikesse pakenditesse. Valikust leiate hüdrolaate, kosmeetilisi õlisid, seerumeid ja muid sarnaseid kosmeetikatooteid ning soovi korral on teil võimalus proovida ka koduseid lõhnastajaid ja aroomiteraapilisi tooteid.