Kasulikud nõuanded

Leedu kosmeetika: milliseid tooteid kindlasti proovida?

Vaata kõiki Leedu kosmeetika pakkumisi
19.05.2020
parim leedu kosmeetika igapäevaseks kasutamiseks

Kui olete otsustanud oma kosmeetikakotti uute toodetega täiendada, siis tasub kindlasti pöörata tähelepanu Leedus valmistatud toodetele. See kosmeetika on tuntud looduslike ja keskkonnasõbralike koostisosade poolest ning paljud tootjad kasutavad julgelt ka mitmeid uuenduslikke lahendusi. Valik on äärmiselt lai – järgnevalt tutvustame teile populaarsemaid kaubamärke, kelle toodetega kindlasti tutvust teha.

Kilig

Tegemist on BIOK Laboratories kaubamärgiga, kuhu kuuluvad Rasa, Aras ja BIOK Dermatology tuntud tooted. Kui teile on üks neist varasemalt meeldinud, siis avaldab teile muljet ka Kiligi tootevalik. Juba järele proovitud koostised tagavad efektiivsuse ning mängulisem kaubamärk sobib suurepäraselt nõudlikele linnaelanikele. Modernsus on ühendatud looduslikuga. Kiligi pakutavad naha- ja juuksehooldustooted julgustavad teid nautima ja avastama õnne seal, kus teised seda märgata ei oska.


Margarita

Teine BIOK Laboratoriesele kuuluv kaubamärk on ääretult leedupärane. Nende kosmeetikatoodete tootmiseks on kasutatud Leedu looduses leiduvaid koostisosi: taimeõlid, ekstraktid ja mesilasvaha. Esimene selle brändi kreem nägi ilmavalgust enam kui 30 aastat tagasi – nüüdseks on Margarita oma tootevalikut märkimisväärselt laiendanud ja tooted ei ole siiani oma populaarsust kaotanud. Äärmiselt laia tootevaliku seast leiate kvaliteetseid tooteid nii nahale kui juustele.