Kasulikud nõuanded

Lamamistoolide tüübid ja funktsioonid

Vaata kõiki pakkumisi
28.01.2019
lamamistoolid imikutele

Lapse lamamistool on üks esimesi ja põhilisi tarvikuid väikese pereliikme ohutuse ja mugavuse tagamiseks. Kui aga alles planeerid selle ostu tegemist, pead tutvuma erinevate lamamistoolide liikidega, millest sõltuvad nende omadused ja rakendus. Pärast tutvumist on palju lihtsam otsustada, milline lamamistool Sinu lapsele parim on!

Klassikaline beebi lamamistool

Need on vastsündinutele mõeldud standardsed lamamistoolid, mis võimaldavad vanematel käsi puhata, tagavad lapsele mugava ja õige kehaasendi ning võimaldavad mugavalt maailma uudistada. Tasub meelde jätta, et kõige lihtsamatel mudelitel on tavaliselt üks asend, samas kui funktsionaalsematel toolidel on võimalik seljatoe asendit reguleerida. Kõige populaarsemad on BABYBJORN ja Chicco lamamistoolid beebidele.

Vibratsiooniga toolid

Nagu pealkirjast aru võib saada, on vibratsiooniga toolidel vibreeriv funktsioon, mis mõjub lapsele rahustavalt. Sellist võimalust hindavad eriti need vanemad, kelle lapsed kipuvad rahutud olema. Mõnel vibreerival lamamistoolil on olemas ka mänguasja karusellid ja muusikalised funktsioonid, mis meeldivad Sinu lapsele kindlasti! Sagedaseks valikuks on Fisher Price vibratsiooniga toolid.


Väikelaste kiikuvad toolid

Väikelaste kiikuvad toolid on erilised selle poolest, et kui laps ärkab ja liigutab, hakkab tool meeldivalt kiikuma, et ta saaks uuesti uinuda või lihtsalt rahulikult olla. Sellist toodet kasutatakse ka tavalise voodina, seega sobib see nii meelelahutuseks kui ka lõõgastumiseks. Sellist tüüpi toodete hulgas on Ingenuity kaubamärk üks populaarsemaid valikuid.

Lamamistoolid - hällid

Vajadusel muutuvad sellised lamamistoolid mugavaks, meeldivalt õõtsuvaks ja kõige tähtsam - ohutuks hälliks, millest lapsel ei ole kindlasti võimalust välja kukkuda. Sellisele tootele saab hõlpsasti mänguasja karusselli lisada. Populaarsemate kaubamärkide seas domineerivad Lionelo, Tiny Love ja Bright Starts.

Muud olulised aspektid valiku tegemisel

Õige valiku tegemiseks on oluline jälgida veel mõningaid nüansse:

  • Lapse vanus. Olenemata sellest, kas valid vähemtuntud või populaarsema, näiteks BABYBJORN, lamamistooli, on üks sagedamini esitatavaid küsimusi see, kas teatud vanuses ikka võib oma last sinna istuma panna. Siiski ei ole mõtet muretseda: need tooted on väga mitmekülgsed ning neid saab ohutult kasutada alates lapse elu esimestest päevadest.
  • Maksimaalne kaal. Mida kõrgem on see parameeter, seda kauem saab laps toodet kasutada. Kuni 18 kg kaaluga lastele mõeldud lamamistoolid on turul üsna tavalised, kuid leiad ka palju suuremate näitajatega tooteid ─ kui hindad praktilisust, arvesta kindlasti antud spetsifikatsiooniga.
  • Hind. See aspekt sõltub toote funktsionaalsusest, konstruktsiooni tugevusest ja erinevatest lisatarvikutest, nii et erinevate variantide võrdlemisel tuleks mõelda oma eelarvele. Kui soovid raha säästa ilma kvaliteeti ohverdamata, jälgi käimasolevaid kampaaniaid, mille raames on paljud populaarsed tooted saadaval soodsama hinnaga. Hulgaliselt selliseid pakkumisi leiad Kaup24 e-poest.

Mida rohkem funktsioone lamamistool pakub, seda huvitavam see on lapsele ja kasulikum Sulle endale, seega soovitame eelistada mitmekülgsemaid mudeleid. Kui aga soovid raha säästa ja otsid soodsat valikut, leiad samuti hulgaliselt sobivaid valikuid.

Klientidele meeldib see postitus

5/5
1 Ostja hinnang

Kuidas hindate seda postitust?

PHH Group: Internetinė parduotuvė Pigu.lt Interneta veikals 220.lv E-pood Kaup24.ee Verkkokauppa Hobbyhall.fi E-pood Hansapost.ee

© 2003-2021 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.