Kasulikud nõuanded

Kuidas valida voodipõhja?

Vaata kõiki voodipõhjade pakkumisi
01.04.2020
kaheinimesevoodi voodipõhi mugavaks magamiseks

Vooditel, millel pole alust, on vaja spetsiaalseid voodilippe. Neil on tavaliste põhjadega võrreldes mitmeid eeliseid. Voodilipid muudavad madratsi "hingamise" kergemaks ja tagavad parema õhuringluse. See tagab kõrgema hügieenitaseme, hoiab ära allergeeni kogunemise ning tagab veelgi parema une kvaliteedi ja madratsi pikema eluea. Siiski naudite neid eeliseid ainult siis, kui valite õige voodipõhja – enne kui otsustate, mõelge mõnele põhipunktile.

Voodilippide mõõdud

On väga oluline, et voodilipid sobiks teie voodiga – toode peab olema mitu sentimeetrit lühem ja kitsam, et see hõlpsasti raami mahuks. Voodivõre valmistatakse neid nõudeid silmas pidades, kuid see aspekt ei vaja palju tähelepanu. Enamikel juhtudel on konkreetse resti kirjeldusega lisatud teave nende voodite suuruse kohta, mille jaoks need on mõeldud. Nii et piisab, kui teate voodi mõõtmeid ja saate selle põhjal teha otsuse.

Lippide arv

Lipid on resti ehituse võtmeelemendiks. Need - on spetsiaalsed lauad, mis ühendavad resti konstruktsiooni. Sobivaima toote valimisel tuleks kõigepealt arvestada nende arvuga – mida rohkem lippe, seda suurem vastupidavus. Kaheinimese voodi lippide arv peaks olema vähemalt 28 ühikut.


Pange tähele ka lippide vahet. Optimaalne variant on 3-4 sentimeetrit. Suuremad vahed võivad madratsi deformatsiooni kiirendada ja kui valite liiga väikese, väheneb õhuringlus märkimisväärselt ja voodirest ei toimi nii hästi kui võiks.

Voodipõhja materjal

Praegu domineerivad kaubanduses puidust voodirestid. Seda tüüpi tooted äratavad ostjate huvi: selline voodirest on mõistliku hinnaga ja tagab madratsi maksimaalse ventilatsiooni. See tagab kvaliteetse hügieeni ja väldib tolmulestade teket. Vahel on voodirest valmistatud ka spetsiaalsetest plastikust moodulitest: sellised tooted on pikema elueaga ja need sobivad hästi kehakujuga, kuid vajavad palju suuremaid investeeringuid.

Voodipõhja mehhanism

Olenevalt voodist on saadaval tõstetav voodirest. Paljudel vooditel on ka põhjas voodipesukast, see tagab, et voodiresti saab hõlpsasti paigaldada mööblile, millel on lisaruum. Saadaval on ka reguleeritavad restid. Sellised tooted võimaldavad tõsta pea või jalgade piirkondi, seega ka voodit madratsiga istumisasendisse. Sellised voodirestid on tavaliselt saadaval üheinimese voodi jaoks.

{$product_list}

Maksimaalne koormus

See aspekt on oluline mitte ainult neile, kes on ülekaalulised, vaid ka neile, kellele meeldib magada kogu perega. Igal voodipõhjal on näidatud maksimaalne koormus– kui võtate oma lapsed nädalavahetustel kaissu magama, otsige rohkem raskust kandvaid võimalusi. Pange tähele, et enamasti on restil märgitud ühe inimese kaal: kui kasutate neid kaheinimese voodi jaoks, tuleks see arv korrutada kahega.

Kõiki neid kriteeriume ja kõige olulisemaid nüansse silmas pidades pole voodipõhja valimine suur asi. Peamine on valida õige suurus ja piisav arv lippe, kõik muu sõltub teie isiklikest vajadustest.

Klientidele meeldib see postitus

4.7/5
3 Ostja hinnangud

Kuidas hindate seda postitust?