Kasulikud nõuanded

Kuidas valida söögitooli?

Vaata pakkumisi
24.09.2018
söögitoolid

Söögitooli valimisel tuleb arvestada mitmete oluliste teguritega.

Kui laps on valmis söögitoolis istuma

Tavaliselt kulub selleks 4-6 kuud, kuni laps juba istub ja sööb tahket toitu ning siis on õige aeg oma köögimööbli juurde soetada lapse söögitool. Vaatame üle mõned küsimused, mis on abiks sobiva tooli valimisel.

Kas seda on lihtne kasutada?

Kõige tähtsam on see, et toolis oleks mugav istuda ja last sööta. Enne otsuse tegemist küsi nõu tuttavatelt ning uuri, kas neil on olemas söögitool, millega nad oleksid täiesti rahul. Kui jõuad poodi, tutvu hoolikalt erinevate variantidega ja vali see, mille lauaosa on võimalik liigutada. Kontrolli turvavöösid: kas neid on kerge avada ja sulgeda? Enamik söögitoolidega seotud õnnetusi juhtub, kuna vanemad ei kasuta turvavööd. Pea meeles, et niipea, kui laps suudab iseseisvalt püsti tõusta, püüab ta kindlasti seda oma toolis teha. Kolme- või viiepunktiline turvavöö süsteem tagab Sinu lapse turvalisuse.

Kas toolil on olemas vastav sertifikaat?

Turvalisuse tagamiseks võivad söögitoolide tootjad lastele mõeldud tooteid märgistada kvaliteedi- ja ohutuse sertifikaadiga. Kas toolil on vastav märgis? Selle ikooniga märgistatud tooted on kõige turvalisemad.

Söögitoolide TOP


Kas see on mugav?

Soovid, et laps püsiks vaikselt nii kaua kui võimalik. Jägi, et tool oleks piisavalt ruumikas, eriti kui tegemist on suurema lapsega. Kas iste on piisavalt pehme? Kas jalatugi on olemas?

Kas seda on lihtne puhastada?

Kõik lapsed söövad nii, et toiduga saab kokku kogu ümbrus, nii et arvesta, et tooli oleks pärast söömist lihtne puhastada. Enamik söögitoole on kaetud materjaliga, mida on lihtne puhastada. Kontrolli ka tooli pehme osa ja raami vahel olevat ruumi. Samuti mõtle mahla ja muude jookide puhastamisele... Mida vähem õmblusi ja kruvisid, seda parem. Uuematel toolidel on olemas lauaosa, mida saab eemaldada ja pesta nõudepesumasinas. Mõnel toolil on isegi lisalaud: samal ajal kui üks peseb masinas, saad kasutada teist.

Kas see vastab kõigile Sinu vajadustele?

Kas hoiad söögitooli ühes kohas või soovid seda liigutada? Vőib olla lükkad selle alati pärast kasutamist laua äärest seina juurde? Kui jah, siis otsi mudelit, millel on lukustatavad rattad, et hoida iste kasutamise ajal stabiilsena. Mõned söögitoolid on kokkupandavad ning seega väga mugavad harva kasutamiseks- näiteks vanavanemate juures.  

Põhilised söögitoolide tüübid:

  • Plastikust söögitoolid
  • Puidust söögitoolid
  • Metallist söögitoolid

Kuidas hindate seda postitust?

PHH Group: Internetinė parduotuvė Pigu.lt Interneta veikals 220.lv E-pood Kaup24.ee Verkkokauppa Hobbyhall.fi E-pood Hansapost.ee

© 2003-2021 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.