Kasulikud nõuanded

Kuidas valida seljakotti?

Vaata kõiki seljakottide pakkumisi
12.02.2018

Läheneb uus kooliaasta ja sügisel soovivad paljud kuskile reisida odavamate lennupiletite tõttu. Sügisel liiguvad linnades ka paljud õpilased, kes teevad vabal ajal palju sporti. Ei ole tähtis, kes Sa oled või mida teed, on väga suur võimalus, et sel sügisel vajad endale seljakotti, kuid selle valimine võib olla keeruline - pead mõtlema selle tüübi, disaini, suuruse, hinna ja paljude muude aspektide peale. Seljakott on ese, mis suudab kogu päevaks koolis, ülikoolis, reisil või spordiklubis vajaminevad asjad mahutada, seega tasub seda väga targalt ja mõistlikult valida. Kaup24.ee eksperdid aitavad Sind!

Seljakoti tüüp

Kõigepealt peaksid mõtlema, milleks hakkad seljakotti kasutama. Jah, sülearvuti jaoks mõeldud seljakotti saab kasutada koolis või isegi reisides, kuid spordikotiga koolis või ülikoolis käia võib olla kummaline.

Seda tüüpi seljakotid on erilised selle poolest, et neil on tavaliselt eriline kaitse ja spetsiaalne koht arvutitarvikutele. Lisaks on need enamus juhtudel loodud spetsiaalselt arvuti suurusele vastavalt. Seda tüüpi seljakotte saab ideaalselt kasutada koolis ja mõnikord reisimiseks, nii et see on üsna universaalne.

Seda tüüpi seljakotid on tavaliselt kaitstud vee, tolmu jms tegurite eest, millest enamus võivad kergesti mahutada telgi, rohkelt joogivett, toitu, riideid ja muud reisimiseks vajalikku. Paljud neist on väga mugavad ja spetsiaalselt kujundatud. Mugavaks reisimiseks soovitame kindlasti seda tüüpi seljakotte. Reisida saab ka teist tüüpi seljakottidega, kuid pärast spetsiaalselt reisimiseks mõeldud seljakoti proovimist ei taha sa teisi enam kasutada. Tõsi, neid kasutatakse enamasti ainult reisimiseks oma suuruse ja välimuse tõttu.

Selle kategooria seljakottide osas on kõik selge - see on mõeldud raamatute ja muu kooliks vajaliku kaasaskandmiseks. Seda tüüpi seljakotid noortele õpilastele on tavaliselt kaunistatud eriliste piltide ja tegelaskujudega, et lapsed tõesti naudiksid nendega koolis käimist.

Need seljakotid on erilised selle poolest, et tavaliselt on need kujundatud nii, et Sul oleks võimalikult mugav kaasas kanda kõiki oma spordiriideid ja muud trenniks vajalikku ning ka sööki. Nagu teisedki mudelid, tulevad sportlikud seljakotid erinevates suurustes ja mõnedel on vähem sahtleid, kuid igal juhul soovitame sportimiseks kasutada seda tüüpi seljakotte.


Seljakoti suurus on üks olulisemaid aspekte

Kui seljakott on õiges suuruses, saab seda kasutada mitmeks otstarbeks - väikest reisikotti saab kasutada ka koolis või isegi trennis, samas kui suurt seljakotti võib samuti kasutada igas olukorras, kuigi see on mõnikord liiga suur ja ebamugav. Millise suuruse peaksid valima?

  • Väikest seljakotti soovitame, kui Sul on väike arvuti, ei reisi väga pikale teekonnale või esimese klassi õpilastele, kelle raamatuid ei ole veel väga suured ja rasked. Koti suurus peaks sõltuma sellest, kui palju asju kavatsed endaga kaasa võtta.
  • Keskmise suurusega seljakotti soovitame 13-16-tollise arvuti jaoks, vanematele õpilastele ja pikematele reisidele. Sellise seljakotiga saad isegi reisil käidud, kuid sel juhul pead kaasa võtma ainult olulisi esemeid.
  • Suuremad seljakotid sobivad juba 17-tollise arvuti jaoks ning reisidele, kuhu plaanid ka telgi, palju riideid, toitu ja muud vajalikku kaasa võtta.

Mugavus

Kui ostad seljakoti kooli või pikale reisile, mis nõuab selle kandmist pikemat aega oma õlgadel, soovitame pöörata erilist tähelepanu selle mugavusele. Tutvu seljakoti tootja poolt kasutatud materjalidega, kas seda on võimalik reguleerida õlgadst ja selja tagant ning kas sellel on piisavalt hea ventilatsioon - halvasti ventileeritud seljakotid ajavad selja higistama, mis põhjustab suurt ebamugavust ja pikema aja peale võib põhjustada ka seljavalu.

Disain ei tohiks olla peamine aspekt

Kui palju peaksid koti välimusele tähelepanu pöörama? Noh, õpilaste jaoks võib seljakoti disain olla mõnevõrra oluline, kuid kui plaanid kotti reisimiseks või sportimiseks kasutada, on palju olulisemaid aspekte, millele tähelepanu pöörata.

Hind peaks sõltuma kasutamissagedusest

Lõpuks mõtle, kui tihti hakkad seljakotti kasutama- kui kasutad seda õpingute jaoks, ei tasu tellida kõige odavamat mudelit. Sama kehtib reisimise kohta. Spordikott või arvutile mõeldud kott võib maksta vähem, kui Sa ei kavatse seda iga päev kasutada. Pea meeles, et kaup24.ee veebipoest on ostmine palju kasulikum kui mujalt, sest siit leiad suure valiku kotte sellistelt kaubamärkidelt nagu Adidas, Easy Camp, Nike, Peak, Paso, Herlitz, Tucano jpt.

Klientidele meeldib see postitus

3/5
2 Ostja hinnangud

Kuidas hindate seda postitust?

PHH Group: Internetinė parduotuvė Pigu.lt Interneta veikals 220.lv E-pood Kaup24.ee Verkkokauppa Hobbyhall.fi E-pood Hansapost.ee

© 2003-2021 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.