Kasulikud nõuanded

Kuidas valida seljakotti?

Vaata kõiki seljakottide pakkumisi
22.07.2022
erinevad seljakotid

Läheneb uus kooliaasta ja sügisel soovivad paljud kuskile reisida odavamate lennupiletite tõttu. Sügisel liiguvad linnades ka paljud õpilased, kes teevad vabal ajal palju sporti. Ei ole tähtis, kes Sa oled või mida teed, on väga suur võimalus, et sel sügisel vajad endale seljakotti, kuid selle valimine võib olla keeruline - pead mõtlema selle tüübi, disaini, suuruse, hinna ja paljude muude aspektide peale. Seljakott on ese, mis suudab kogu päevaks koolis, ülikoolis, reisil või spordiklubis vajaminevad asjad mahutada, seega tasub seda väga targalt ja mõistlikult valida. Kaup24.ee eksperdid aitavad sind!

Seljakoti tüüp

Kõigepealt peaksid mõtlema, milleks hakkad seljakotti kasutama. Jah, sülearvuti jaoks mõeldud seljakotti saab kasutada koolis või isegi reisides, kuid spordikotiga koolis või ülikoolis käia võib olla kummaline.

Seljakotid sülearvutitele

seljakott sülearvutile

Sülearvuti seljakotid on erilised selle poolest, et neil on tavaliselt eriline kaitse ja spetsiaalne koht arvutitarvikutele. Lisaks on need enamus juhtudel loodud spetsiaalselt arvuti suurusele vastavalt. Seda tüüpi seljakotte saab ideaalselt kasutada koolis ja mõnikord reisimiseks, nii et see on üsna universaalne.


Seljakotid reisimiseks

reisiseljakott

Matkaseljakotid on tavaliselt kaitstud vee, tolmu jms tegurite eest ja enamus neist võivad kergesti mahutada telgi, rohkelt joogivett, toitu, riideid ja muud reisimiseks vajalikku. Reisiseljakotid on väga mugavad ja spetsiaalselt kujundatud, seega tasub mugava reisikogemuse saamiseks alati eelistada reisiseljakotte. Muidugi saab reisida ka tavalise seljakotiga, kuid pärast spetsiaalselt reisimiseks mõeldud seljakoti proovimist ei taha sa teisi enam kasutada.


Koolikotid

koolikott

Selle kategooria seljakottide osas on kõik selge - see on mõeldud raamatute ja muu kooliks vajaliku kaasaskandmiseks. Koolikotid noortele õpilastele on tavaliselt kaunistatud eriliste piltide ja tegelaskujudega, et lapsed tõesti naudiksid nendega koolis käimist.