Kasulikud nõuanded

Kuidas valida printerikassetti?

Vaata pakkumisi
25.09.2018
printerikassetid

Ühtegi tööjaama ei saa kasutada täisvõimsusel enne, kui printer on sellega ühendatud. Ei ole oluline, kas oled kontoris või kodus, printerikassettidega varustatud printer on oluline ja vajalik osa trükkimiseks. Sõltuvalt sellest, kui palju Sa prindid, sõltub kasseti uuendamise vajadus. Kui selle olukorraga ükskord silmitsi seisad, hämmastab Sind esmapilgul tõenäoliselt nende toodete ja erinevate kaubamärkide lai valik.

Kõigepealt tutvu toote endaga. Printerikassett on printeri osa. Selles plastikhoidikus asub üks või mitu tindiga täidetud paaki. Tindikassett edastab ülesande elektroonilise ühenduse või mikrokiibi kaudu. Kassette toodavad printerite tootjad, igaüks neist sobib ühele või mitmele seadmele vastava koodi või seerianumbri arusel. Kuid turul on saadaval ka kolmandate tootjate kassetid, mis töötavad samuti kaua ja hästi. Lisaks on nende hind palju madalam, kui suurematel tootjatel ning alati on võimalik säästa, kasutades Kaup24 kampaaniapakkumisi ja allahindlusi.

Valides uue printeri kassetti, on vaja pöörata tähelepanu mitte ainult hinnale. Oluline on kindlaks teha printeri tüüp: tindi- või laserprinter, värviline või must-valge. Samuti on olemas mõned reeglid, mis aitavad Sul õiget kassetti valida.  

Tindiprinteri kassetide TOP


Loe kasutusjuhendit

Igal printeril on kasutusjuhend. See täpsustab üksikasjalikult, millised kassetid sobivad ja millised on nende omadused. Kui printeri käsiraamat on kadunud, leiad selle kindlasti veebist. PDF juhendit on veelgi lihtsam kasutada, kui trükitud kujul, sest dokumendist otsimine on väga lihtne. Salvesta leitud andmed ja hoia neid käepärases kohas.

Kasseti number ja printeri mudel

Pead teadma printerikasseti numbrit ja printeri mudelit. Kassetinumbri leiad karbist või konsulteerides piisavalt vilunud professionaaliga. Printeri mudel kuvatakse tavaliselt seadme enda kleebisel.

Kui kavatsed kasseti ostmisel poodi kaasa võtta, siis pane see kindlasti kotti. See kaitseb Sind ja Sinu riideid võimaliku tindilekke eest.

Tint

Kasseti tellimisel tuleb valida sobiva tindiga täidetud kassett. Kõige populaarsemad on kahte tüüpi tindid: värvil ja pigmendil põhinevad. Et mõista nende kahe tüübi erinevusi, võib kuluda palju raha, eriti kui pead trükkima suures mahus ja tähtsaid prinditöid.

Kõige populaarsemad värvil põhinevad tindid on äärmiselt erksates värvides. Kuid nende miinuseks on aeglaselt kuivamine, mis võib trükitud pildi kvaliteeti halvendada. Paremini kohandatav pigmendil põhinev tint kuivab palju kiiremini, nii et trükkides pilte, on tulemus seda tinti kasutades palju teravam ja realistlikum.

Teine fotode printimiseks kasutatav tüüp on veekindlal pigmendil põhinev tint. Siiski need, kellele on oluline piltide kvaliteet, kasutavad tõenäoliselt ka spetsiaalset paberit ja mõistavad, et sellega kaasnevad sageli lisakulud.  

Laserprinteri kassetide TOP


Säästmine

Printerikasseti eest ei ole vaja maksta kõrget hinda, kuid liigne säästmine ei ole samuti soovitatav. Inimesed otsustavad sageli mitte uut kassetti osta, vaid lisada sellele lihtsalt tinti. Sellisel juhul on oluline usaldada töö professionaalile. Loomulikult on palju veebipõhiseid juhiseid selle kohta, kuidas seda ise teha. Sellised meetmed aga annavad harva häid tulemusi. Pigem tasub lisaraha mitte kokku hoida ning osta uus ja sobiv printerikassett.

Ülemaksmine

Ülemaksmine on sama halb, kui ülekaal. Hind ei näita tingimata tindikasseti või selle tindi kvaliteeti. Pea meeles, et kui ostad tuntud kaubamärgi kasseti, ei tähenda see tingimata seda, et see peaks olema tõepoolest sama printeritootja toodetud. Ära unusta teha taustauuringut, et selle turuga veidi rohkem tutvuda. Internetikauplusest leiad kindlasti mõistliku hinnaga ideaalse printerikasseti. Parem on osta täiendav kassett järelejäänud raha eest.

Vaata ringi

Lisaks kõikidele mõistlikele viisidele, kuidas valida parimat printerikassetti, ei tohiks unustada ka foorumeid ja teisi interneti-allikaid. Arvamused ja hinnangud, mille leiad internetist, aitavad Sul õige otsuse langetada. Lihtsalt sisesta printeri mudel otsingusse ja leiad koheselt palju nõuandeid, millised kassetid on kõige sobivamad piltide printimiseks, millised tavaliste dokumentide jaoks jne.

Kokkuvõttes võib printerikassettide valimine esmapilgul olla väga keeruline töö, mis vajab tehnilist haridust. Kuid tõsiasi on see, et piisab, kui näha üks kord veidi rohkem vaeva, kirjutada vajalik informatsioon üles ja osta uus printerikassett, milles ei ole tegelikult midagi rasket.

Kokkuvõtlik ostujuhend on järgmine:

Eduka ostu sooritamiseks loe esmalt printeri käsiraamatut, mis selgitab, millised kassetid sobivad Sinu seadme jaoks. Soovitav on see teave kuskile salvestada. Kui otsid kindlat tootjat, kes ei paku õiget kassetti, siis vaata ringi. Järgmine samm on õige tindi valimine, vali see vastavalt kõige sagedamini prinditud dokumentidele. Kui otsustad vana kasseti tindiga täita, usalda see töö spetsialistide jaoks. Lõpuks, ära uue kasseti ostmisel üle pinguta. Kaup24 e-poest leiad hea hinnaga printerikassetid ning allahindlused ja spetsiaalsed sooduskoodid võimaldavad veelgi rohkem raha säästa!

Kuidas hindate seda postitust?