Kasulikud nõuanded

Kuidas valida pesuvahendeid nõudepesumasinasse?

Vaata kõiki nõudepesuvahendite pakkumisi
28.12.2021
mees paneb nõudepesumasina tabletti masinasse

Isegi pärast turu parima nõudepesumasina ostmist ei saa te garanteerida puhtaid nõusid, kui te ei kasuta tõhusat nõudepesumasina pesuvahendit. Tutvuge eelnevalt ka parimate nõudepesumasinatega. Vaja on nõudepesumasina puhastusvahendit, et eemaldada rasva, õli, kareda vee jääke, katlakivi ja toiduplekke, mis muutuvad tugevamaks, kui nendega kohe ei tegeleta.

Teie nõudepesumasin vastutab kõige puhastamise eest alates pottidest kuni klaasnõudeni, mida kasutate mitu korda päevas. Kas olete kunagi mõelnud, et ka masin ise vajab puhastamist? Kuid enamik majaomanikke ei puhasta neid ja lõpetavad rasvaga täidetud nõudepesumasina ja haisva köögiga. Kui teie nõud on määrdunud isegi pärast kahte tsüklit, on see märk sellest, et teie nõudepesumasin vajab puhastamist.

nõudepesumasin

Mille järgi valida nõudepesuvahendit nõudepesumasinasse?

Kuna turul on tohutult palju nõudepesumasinate pesuvahendeid, on sageli raske sobivat valida. Kuid ärge muretsege. Aitame teil valida teie vajadustele vastava parima nõudepesuvahendi. Siin on mõned punktid, mida jälgima peate.

Tõhusus

Muidugi, esimene asi, mida pesuvahendi puhul märgata, on selle tõhusus. Kui hästi see toiduplekkide vastu toimib? Kas see annab tulemusi ühe pesukorraga või peate nõudepesumasinat mitu korda tööle panema? Teie õnneks on selle omaduse valimine üsna lihtne, sest paljudes nõudepesumasinate puhastusvahendite võrdlustes on parimate hulgas just sellised vahendid, mis on puhastamisel 100% tõhusad.

Eesmärk

Teiseks tuleb arvestada pesuvahendi kasutamise otstarbega. Kas otsite rooste eemaldamiseks puhastusvahendit? Kas vajate midagi katlakivi lagundamiseks? Kuigi enamik puhastusvahendeid on multifunktsionaalsed, ei sobi need kõige paremini igat tüüpi plekkide jaoks. Roostetõrjevahend ei eemalda rasva nii tõhusalt kui spetsiaalselt selle töö jaoks loodud puhastusvahend. Seetõttu peaksite enne puhastusvahendi ostmist kindlaks määrama selle kasutamise otstarbe. 

Ökoloogilisus

Nagu kõik teised puhastusvahendid, pole ka nõudepesumasinate pesuvahendid enamasti väga keskkonnasõbralikud. Siiski võite teha teadliku valiku keskkonnasõbralike ja biolagunevate pesuvahendite ostmiseks. Isegi, kui te ei saa osta täielikult keskkonnasõbralikku puhastusvahendit, valige pesuaine, kuhu on pakitud suurem tablettide hulk. Nii ei lisa te keskkonda pakendijäätmeid.

Erinevad nõudepesuvahendid

vedel nõudepesuvahend

Vedel puhastusvahend

Nõudepesumasina puhastusvedelikke võib pidada ülejäänud pesuvahendite hulgas kõige levinumaks, eriti kui arvestada selle kasutusalasid läbi ajaloo. Nõudepesuvedelikud võivad olla keskkonnasõbralikes pudelites, puuviljalõhnalised ja erinevates suurustes, et saada võitu igas suuruses nõude plekkidega.

Ja kuna nõudepesuvedelik on üldiselt mahe, on see sageli parem valik kodupuhastusvahendina kui muud karmid kemikaalid. Seetõttu võib see olla suurepärane alternatiiv teistele puhastusvahenditele ja seda saab kasutada mitmel otstarbel, mis ei hõlma üldse nõusid, näiteks mööbli ja muude kodumasinate puhastamine.


Sool

Kui otsite kõige säästvamat ja keskkonnasõbralikumat lahendust, on sool parim valik teie jaoks. Nõudepesumasina soola peetakse kõige tõhusamaks kareda vee (või suure mineraalainete sisalduse tõttu laike jätva vee) vastu ja see on suhteliselt odav. Nõudepesumasina soola kasutamine jätab teile ka teatud vabaduse, sest saate kohandada kasutatavat kogust vastavalt nõude arvule.