Kasulikud nõuanded

Kuidas pesumasinat ühendada?

Pesumasinad
14.03.2018

Kui ostad pesumasina, on vaja veel natukene jõupingutusi, et see õigesti tööle hakkaks. Tehes kõike seda põhjalikult juhiste järgi, saad varsti uuet seadet katsetama hakata.

 1. Vali õige koht. Soovitatav on pesumasin paigaldada tasasele ja kõvale põrandapinnale, kus oleks hea vee- ja elektri juurdepääs.
 2. Mõõda valitud asukohta, veendumaks, et pesumasina suurus on Sinu valitud ruumi sobiv. Pööra tähelepanu ka ukse laiusele - nii saad kindlasti masina valitud ruumi tuua ilma täiendavate probleemideta.
 3. Eemalda transpordikruvid ja reguleeri jalad - üksikasjalikumat teavet saad selle kohta iga mudeli juhistest.
 4. Seejärel lülita sooja- ja külmavee varustus välja ja ühenda vana pesumasin lahti. Enne voolikute eemaldamist kasuta kindlasti ämbrit, kuna vana seadme eri osadest võib endiselt vett lekkida.
 5. Ühenda sooja- ja külmavee voolikud sobivate torudega.
 6. On oluline märkida, et kui voolikute pikkus on veidi liiga lühike, tuleb need komponendid eraldi juurde osta ning mitte kunagi proovida voolikuid venitada, see võib masinat jäädavalt kahjustada.
 7. Sisesta äravoolu voolik ja mõtle, kust saad heitvee ära juhtida - sageli valitakse selleks vann või valamu, aga kui on olemas võimalus, siis ühenda voolik otse äravoolu.
 8. Veendu, et kõik osad on väga kindlalt ühendatud– nii väldid tulevikus ootamatuid veelekkeid.
 9. Käivita pesumasin ja jälgi seda hoolikalt. Veendu, et ei oleks lekkimise märke.
 10. Et vältida probleeme, on soovitatav regulaarselt kontrollida kõiki pesumasina voolikuid - tee seda iga paari kuu tagant, et alati kindel olla.
   

Järgi tähelepanelikult juhendit, pead uue pesumasina hoolikalt ühendama, kuid ära unusta selle eest ka edaspidi hoolt kanda. Ennetav puhastamine takistab setete kogunemist ja tagab seadme tõrgeteta toimimise.

TOP pesumasinad


Kuidas hindate seda postitust?