Kasulikud nõuanded

Kohvikunst. Õpi midagi uut kohvikapslite kohta

Vaata kõiki kohvikapslite pakkumisi
01.05.2019
kohvikunst

Tõelised kohvigurmaanid võivad kinnitada, et see jook on äärmiselt õrn ja salapärane ning suudab pakkuda laia valikut erinevaid maitseid. Lihtsaim viis neid proovida on kohvikapslid - siis võid isegi ilma eriliste oskusteta hommikut alustada erinevate maitsete ja aroomidega. Seekord avame NESCAFE Dolce Gusto kapslite maitsesaladused - seal on, mida proovida!


Espresso

Seda tüüpi kohv ei vaja tutvustamist, aga kui otsustad kohvikapsleid proovida, siis leiad laia valiku erinevaid jooke:

  • Honduras kohvi ei naudi mitte ainult espresso, vaid ka ökoloogia fännid - see kohv on 100% looduslik. Mesi, šokolaad ja linnased on peamised vürtsid, mis muudavad need kapslid eriliseks.
  • Intenso kohv võimaldab Sul oma päeva jõuliselt ja energiliselt alustada. See on piisavalt tugev jook, mida on maitsestatud pehmete marjade ja vürtsidega.
  • Ristretto on tuntud oma tugevuse poolest, nii et kui armastad maitsvat kohvi, jätavad need Dolce Gusto kapslid kindlasti suurepärase mulje. Pähklite, lagritsa ja suitsu kombinatsioon - niisugusele maitsele on tõesti raske vastu panna!
  • Cortado kohv sobib ideaalselt selliste "äärmuslike" tunnete armastajatele - seda jooki on maitsestatud õhukese kreemja piimaga, mis annab meeldiva vürtsi ja muudab kohvi kergemaks.
  • Barista kapsleid naudivad samuti tugevate maitsete armastajad - on soovitav juua väga väikeseid koguseid, et nautida ekspressiivset maitset.

Cappuccino ja Latte

Need kohviliigid on tavaliselt ülalmainitud jookidest leebemad, aga kui otsustad valida Dolce Gusto kohvikapslid, siis üllatud järgmisest:

  • Flat White on piisavalt õrn, kuid kindlasti jääb selle maitse meelde - tootjate sõnul on selle kohvi saladus spetsiaalselt valmistatud piim. Pead selles ise veenduma!
  • Cappuccino kohvi ei ole vaja üksikasjalikult esitleda, kuid on oluline märkida, et nende kapslite maitse üllatab meeldivalt ka neid, kes võiksid selle joogi esimese lonksuga ära tunda. Kahekordsete kapslite tehnoloogia, espresso ja rasvase piimavahu kombinatsioon avaldab muljet igale gurmaanile.
  • Latte Macciato kohvi eristab suurem piimakogus, mis muudab selle kohvi pehmemate maitsete armastajatele eriti nauditavaks. Kui soovid rohkem magusust, vali Caramel Latte Macciato kapslid ja kui soovid suhkrutarbimist piirata, naudid selle kohvi magustamata versiooni!

Lungo Grande

Suurepärane tassitäis tugevat, mahlakat kohvi ja oled valmis maailma vallutama - see on parim viis seda tüüpi kohvikapslite kirjeldamiseks, mis on valmistatud tuntud araabia kohviubadest. Kui armastad väga rikkalikku maitset, vali Intenso kapslid – siis ei lõppe energia kunagi otsa!

Teised maitsed, mis väärivad tähelepanu

  • Preludio Intenso kapsleid armastavad need, kellele meeldib juua eriti suurtest tassidest. Need võimaldavad nautida intensiivset maitset, mis on segunenud puuviljade meeldiva aroomiga - Sa isegi ei märka, kui kiiresti Sinu kodu kõige suurem tass tühjaks saab!
  • Šokolaadijookide armastajatele, kes soovivad mõnikord kohvi magusamate maitsetega asendada, leidub samuti mitut tüüpi kapsleid. Chococino kuum šokolaad ja Nesquiki sarnane kakao, milles on laste jaoks eriline koostisosa ning seda naudivad nii täiskasvanud kui lapsed.

Oleme tutvustanud peamisi kohvikapslite tüüpe ning need on saadaval ka kaup24.ee e-poes, kust leiad veelgi rohkem valikuid. Nüüd on kohvieksperdiks lihtne saada - vajad lihtsalt kvaliteetset kapslimasinat ja soovi avastada paljulubavat kohvimaitsete maailma!

Klientidele meeldib see postitus

5/5
8 Ostja hinnangud

Kuidas hindate seda postitust?