Kasulikud nõuanded

Kingitused kokakunsti armastajatele

Vaata kõiki väikese köögitehnika pakkumisi
01.12.2020
köögitavikud jõuludeks

Alati on soovitatav osta lähedastele kingitusi, lähtudes nende lemmiktegevustest. Kui potentsiaalsed kingisaajad veedavad köögis palju aega, on teil võimalus valida paljude ideede hulgast, mis muudavad nende toiduvalmistamise nii lõbusamaks kui ka lihtsamaks. Mida võiks kokkadele anda?

Kingitused mugavamaks toiduvalmistamiseks

köögitarvikud kinkekotis

Isegi toiduvalmistamise protsessi nautijad unistavad mõnikord, et teatud töid saaks teha tõhusamalt või lihtsalt mugavamalt. Kui arvate, et ka teie sõbrad unistavad sellest, ei tee te ühtegi neist kingiideedest valides viga.

Munakeetja - toodete täiusliku maitse saamiseks

Munade keetmisel on nende soovitud kõvadust peaaegu kõige raskem saavutada. Kuid mitte spetsiaalsete munakeetjate abil. Seda kasutades toimub küpsetamine järk-järgult, muutes soovitud tekstuuri ekstraheerimise palju lihtsamaks. Kui teie sõpradel on seda raske teha, jätab selline kingitus neile kindlasti hea mulje.

Elektriline viilutaja - kiiremaks lõikamiseks

Pole saladus, et mis tahes roa valmistamisel, toodete hakkimine võtab kõige rohkem aega. Kuid nüüdsest saab selle töö usaldada elektrilistele viilutajatele, kes teevad kogu töö meie eest ära. Teie lähedastele piisab soovitud lõikepaksuse valimisest ja selle seadme sisselülitamisest - mugavamat protsessi oleks võimatu ette kujutada!


Köögikaal - retseptide täiuslikuks teostamiseks

Kuigi köögi professionaalid kipuvad toodete kogust sageli “silma järgi” mõõtma, nõuavad teatud retseptid tabavust ja täpsust. Sellistel juhtudel kasutatakse köögikaalu, mis tagab toodete kiire ja väga täpse kaalumise. See toode võib saada ka köögisisustuse osaks - pidage seda meeles oma lähedastele sobivaima variandi valimisel.


Silikoonkindad - ohutumaks tööks

Köögis töötades peate sageli puudutama kuumi nõusid - kui unustate, ei lõpe see protsess alati edukalt. Selleks kasutatakse pajakindaid. Kuid teie sõbrad on väga meeldivalt üllatunud, kui kingte neile silikoonkindad - sellised mudelid ei libise, nii et kõiki nõusid saab veelgi kindlamalt ja mugavamalt haarata.

toit võetakse pajakinnaste abil ahjust välja


Multifunktsionaalne pott - kiiremaks toidu valmistamiseks

Mõnikord pole isegi piisava soovi korral alati piisavalt aega toiduvalmistamise protsessidega tegelemiseks. Kui ka teie sõbrad seisavad selle probleemiga silmitsi, veenduge, et nad saaksid endiselt sooja ja maitsvat toitu nautida. Multifunktsionaalsed potid võimaldavad neil seda teha: lisades toitu ja valides sobiva programmi, saab teha mis tahes muid tegevusi. Selline pott reguleerib temperatuuri ja teeb kõik muud tööd - teie lähedased saavad nautida uusi meistriteoseid.