Kasulikud nõuanded

Meigitrendid kevadeks

Vaata kõiki ripsmetušide, lauvärvide ja silmapliiatsite pakkumisi
28.02.2018
kevadised meigitrendid

Kevad on olnud alati taassünni ja uute alguste sümboliks – see ei kajastu nii ainult looduses, vaid ka meie välimuses. Püüame olla võluvamad, pöörata rohkem tähelepanu garderoobile ja meigile, kuid samas tahame sammu pidada hetkemoega. Seega, kui soovite sel kevadel stiilne välja näha, on hea mõte üle vaadata mõned selle aasta peamised trendid.

1. Kassisilmad on populaarsed ka käesoleval aastal. Nendel, kes ei pelga tugevat kontrasti, soovitame asendada klassikalise musta neoonrohelisega - nii ei jää te märkamatuks!


2. Kui neoontoonid kõlavad endiselt liiga julgelt, soovitame kevadele vastu minna valgete silmalaugudega. See mõjub uudselt ja värskelt, kuid mitte liiga julgelt, andes välimusele hea koguse kevadist värskust.

3. Näo kontuurimine jääb moodi ka ilma soojenedes. Tõsi, enam mitte nii drastiliselt, kui varem - 2020. aasta kevadel on moes õrnalt kontuurid nägu ja esile tõstetud põsesarnad.

4. Värvidest domineerivad pilkupüüdvad toonid ja ombre-stiil - trend, mis jätkub ka sel kevadel. Proovida võib mis tahes värvikombinatsiooni, kuid kui soovite kindla peale välja minna, proovige kuldse, kollase ja oranži päikeselist kombinatsiooni.


5. Mänguliselt värvilise silmalaineriga pole võimalik sel kevadel eksida, kuid unustage täpsus – linna ööelu ei vaja täpseid jooni. Silmalainer ei pea teie ripsmejoont ideaalselt järgima, vaid võite katsetada millegi erilise tegemist, näiteks pilvede või ingli tiibu meenutavate uute kujundite joonistamist.


6. Sel kevadel on hea mõte osta erinevat tooni silmapliiatseid ning kanda ülemisele ja alumisele silmalaule kontrastseid värve. Väga populaarseteks toonideks on oranž ja helesinine, kuid katsetada võib mis tahes kombinatsioone!

7. Neil, kes armastavad konkreetsust, soovitame valida erkpunase huulepulga, mille näol on tegu ajatu klassikaga. Selleks, et muuta klassikaline meik modernsemaks, kombineerige matt kirsipunane huul hoolitsetud kulmude ning klaari nahaga.