Kasulikud nõuanded

Lastetoa interjöör: kuidas sisustada tuba kahele lapsele?

Vaata kõiki lastetoa mööbli pakkumisi
07.02.2022
lastetoa valgusküllane interjöör

Soovime, et lapsed tunneksid end oma toas kui kindluses, kus on hea puhata, õppida ja mängida, seega mõtleme alati vastutustundlikult läbi, kuidas lapse tuba sisustada. Kui ühes ruumis peavad elama kaks järglast, muutub ülesanne kaks korda keerulisemaks. Kui aga järgida allolevaid sisekujundaja nõuandeid, suudate lihtsal moel kujundada ühtaegu hubase ja funktsionaalse toa.

lastetoa sisustus

Eelistage funktsionaalset mööblit

Lastetoa mööbel on kõige olulisem valik, millest sõltub laste mugavus ja ruumikasutus. Kahele lapsele mõeldud tuba sisustades tuleks mõelda mööbli funktsionaalsusele – ruumi säästmiseks tasub valida narivoodi. Kui teil pole võimalust väikesesse tuppa lastele eraldi kappe paigutada, jagage ühe kapi riiulid võrdselt nii, et igaüks vastutab omapoolse korra eest. Lastetoa mööbel peaks olema praktiline, kerge, kuid stabiilne.

funktsionaalne lastetoa sisustus


Otsige põnevaid interjöörilahendusi

Lapse tuba sisustades tasub otsida ka põnevad lahendusi – seinakleebised, erinevat värvi toolid, lahtikäiv voodi. Viimane lahendus aitab säästa suuresti ruumi ning erinevat värvi toolid võimaldavad kahe lapse mööblit/ruumi eraldada. Kahele lapsele mõeldud tuba sisustades mõelge läbi, kuhu paigutate kõik oma laste asjad, raamatud jms. Selleks sobivad suurepäraselt ripp- ja sisseehitatud riiulid või kapid.

sisustus kahe lapse tuppa