Kuumad hinnad kuni -45%*!    Pakkumised, mida ei tasu maha magada! 

Kasulikud nõuanded

Millised jalanõud on moes 2023. aasta kevadel ja suvel?

Vaata kõiki naiste sandaalide pakkumisi
02.01.2023
naised kannavad tänaval naturaalsetes toonides kontsakingi

Ootad juba huviga, millised jalanõud on moes 2023. aasta kevadel ja suvel? Kui soovid saada väikese ülevaate järgmise aasta kevadistest ja suvistest moeuudistest, siis loe käesolevat artiklit.

Naiste jalanõude trendid

Pika sääre ja peene kontsaga nahast saapad. See 2023. aasta avastus sobib hästi pikkade kleitide või seelikutega kandmiseks.

kõrged kuldsed nahast saapad valged kõrgete kontsadega poolsaapad

Sportlikud jalgpallijalatsid. Nende kandmiseks ei pea olema sportlane, veel vähem jalgpallur. Selles stiilis jalatsid on moes lihtsalt tänaval kõndimiseks.

Metalsetes toonides pika säärega saapad. Kui otsustad kanda pikki saapaid, siis säragu need metalses toonis. Ja miski pole parem kui särav hõbe!

kõrge säärega metalsete saabastega naine

Stiilsed tossud. Sportlikud jalatsid on sama populaarsed kui kunagi varem. Need sobivad iga riietuse juurde ning veendud ise kui muinasjutuliselt mugavad need on.

naine stiilsetes jooksutossudes jalutuskäigul naine trendikates jooksutossudes linnatänaval 

Kummikud. Kummikud on ühed ääretult praktilised jalanõud. Veelgi parem, kui tegemist on mõne tuntud brändi kummikutega.

kollast värvi kummikud


Võrguga kaunistatud kingad. Jalatsid, mis enamasti valmistatud võrgust tekstuuriga materjalist, välja arvatud tald ja konts.

terava kontsaga mustad kingad mustad võrgust naiste kingad

Plastikust sandaalid. Enamasti läbipaistvast tarretise laadsest plastmaterjalist valmistatud jalanõud olid moes juba eelmisel suvel. Ennustatakse, et ka sel aastal ei kao nende edu kuhugi.

женщина в прозрачной обуви на каблуке из пластика женщина в стильных остроносых туфлях из пластика

Lillemotiividega sandaalid või plätud. Sel kevadel ja suvel ei õitse lilled ainult looduses – need kaunistavad ka sandaale ja plätusid.

valged lilledega kaunistatud jalanõud valged punaste lilledega kaunistatud saapad

Stilettod. Tavaliselt kantakse neid jalanõusid, rohkem tuntud kui plätud, basseini või randa minnes, kuid sel aastal saavad need hoopis teistsuguse ilme. Kõrgendatud, ebakorrapärase kujuga, kaunistatud lillede, metalldetailide ja helmestega on need ideaalne valik kergete suvekleitide jaoks.

naine heledates tikk-sandaalides naine moodsates kontsadega plätudes naine stiilsetes maoornamendiga plätudes

Baleriinad. Selle aasta kõige moekamad baleriinad on barokist inspireeritud värvide ja mustritega. Baleriinad on tuleval hooajal samuti äärmiselt populaarsed jalanõud.

stiilsed madalad kingad naine madala kontsaga mustades kingades

Platvormkingad. Provokatiivne ja suurejooneline, kuid samas uskumatult mugav – vali sel suvel just sellised platvormkingad.

naine sinistes kõrge platvormiga kingades naine heledates kõrge kontsaga kingades

Kandilise ninaga kingad. Need juba eelmisel hooajal populaarsust kogunud kingad ei ole vähem moodsad ka tuleval hooajal.

läikivad punased kandilise ninaga kingadmustad kandilise ninaga kingadheledad rohelise kandlise ninaga kingad

Madalad kontsad. Hea uudis kõigile, kes kõrgeid kontsi ei armasta, kuid kellele meeldib sellegipoolest elegantne välja näha. Madala kontsaga kingad sobivad pea iga rõivastiiliga.

valged madala kontsaga kingad 2021 aasta suvekspastelsetes toonides madala kontsaga kingadsädelevad madalad kontsakingad 2021 aasta suveks

Paeltega nahast kingad. Väga mugavad ja populaarsed juba aastaid ning väga moes ka eelseisval hooajal.

elektrisinised paeltega kontsakingadtumepunased paeltega kontsakingad

Massiivse tallaga kingad. Praktilised ja mugavad vabaajajalatsid. Üsna robustsele tallale on sobitatud õrnad detailid – pandlad, rihmad, helmed või kivikesed.

stiilsed paksu tallaga pruunid kingadmoodsad paksu tallaga kingad 2021 aasta trend

2023. aasta kevadsuvine kollektsioon keskendub mugavusele ja mitmekülgsusele. Näed nii elegantseid madala kontsaga sandaale kui mugavaid kõrge kontsaga kingi. Valitsevad erksamad värvid ja erinevad vormid. Kingad on kaunistatud erinevate põnevate detailidega.

Klientidele meeldib see postitus

4.3/5
6 Ostja hinnangud

Kuidas hindate seda postitust?