Kasulikud nõuanded

Ideid tüdrukute toa sisustamiseks

Vaata kõiki lastetoa fototapeetide pakkumisi
15.01.2020
lastetoa sisustus

Kõik vanemad soovivad, et nende lapsed elaksid võimalikult kaunites tubades – oma toas veedavad nad ju üsna suure osa lapsepõlvest. Me kõik anname parima, et tütre toa interjööri unikaalseks muuta, et see noorele daamile meelepärane oleks. Kui ideed otsa saavad või otsite parimaid lahendusi, võiksite proovida mõnda allpool nimetatud ideed.

Väikese printsessi kuningriik

Peaaegu kõik pisikesed tüdrukud jumaldavad printsesside maailma ja unistavad selles elamisest – see on täpselt selline idee, mida võiks kasutada tüdruku toa kujundamisel. Printsessilik viimistlus, mööbel, litrid, seina kaunistav suurejooneline loss ja muud sarnased detailid tekitavad tõelise kuningriigis elamise tunde.

printsessituba tüdrukutele

Taolise interjööri loomine ei ole ka kuigi keeruline – leidub palju printsessi-teemalisi mööbliesemeid ja seinakleebiste abil on lihtne tõeliselt kaunis loss kujundada.


Roosades toonides impeerium

Kui tüdruk ei armasta losse ja printsesse, siis võib-olla lummab teda unistavates ja romantilistes varjundites roosa, mis võiks lapse toas domineerida. Võluvad lauad, riiulid, diivanid ...

roosad detailid tüdrukute tuppa

Punaseid ja roosasid aktsente on võimalik kasutada peaaegu iga mööblieseme kaunistamiseks, kuid ärge üle pingutage ja katsuge hoida tasakaalu – maitsekalt sisustatud tuba võiks olla võtmesõnaks.