Kasulikud nõuanded

Apple Watch 6 nutikell: mida kõike sellega teha saab?

Vaata kõiki Apple Watch series 6 pakkumisi
01.09.2021
mees kasutab apple watchi

Kui olete nagu enamik inimesi, pole teil aega tutvuda kõigega, mida Apple Watch pakub. Hinnanguliselt kasutavad inimesed vaid umbes 10 protsenti sellest, mida nende nutividinad tegelikult suudavad - kuni keegi näitab teile, millest te ilma olete jäänud. Vaadake neid lahedaid Apple Watchi funktsioone ja saage enda nutikellast maksimum.


Aktiivsus

Paljud nutikellad ja aktiivsusmonitorid saavad treeningu ajal teie jõudlusest aru anda, kuid Apple Watch arvutab kogu aeg, mida teete või mitte. Uuenduslik rakendus Activity ja selle kolm rõngast - liikumiseks, treenimiseks ja seismiseks - teeb suurepärast tööd, andes teile ettekujutuse teie üldisest füüsilisest aktiivsusest.

 • Punakasroosa Move (liikumise) rõngas näitab, kui palju kaloreid olete päeva jooksul liikudes põletanud.
 • Roheline Exercise (treening) rõngas on mõeldud kiireks või intensiivseks tegevuseks, mille olete sel päeval lõpetanud.
 • Sinine rõngas annab teile visuaalse näidu selle kohta, kui sageli olete pärast istumist või lamamist püsti tõusnud.

apple watch aktiivsuse jälgimine

Teie eesmärk on iga rõngas iga päev täis saada. Samuti saate oma eesmärke päevas muuta, kui need on teie elustiili jaoks liiga ambitsioonikad, või võite neid täiendava väljakutse jaoks ette võtta. Lisaks peaksite igal esmaspäeval saama Apple Watchis oma tegevuse ja eesmärkide kohta kokkuvõtva aruande.

Apple Pay

Kella kasutamine poes asjade eest maksmiseks on uskumatult mugav. Isegi kui teil pole oma iPhone'i käepärast, saate panna randme ühe kontaktivabadest terminalide peale ja tehing on turvaliselt lõpule viidud.

Apple Watchis Apple Pay abil millegi ostmiseks toimige järgmiselt:

 • Topeltpuudutage Apple Watchi külje peal olevat nuppu, mis avab Apple Pay.
 • Apple Pay kasutab seda kaarti, mille olete Walleti rakendusse vaikekaardiks määranud.
 • Hoidke kella kontaktivaba terminali peale kuni kuulete heli ning tunnete kerget vibratsiooni - mõlemad kinnitavad, et makse on tehtud.

Apple Pay kasutab Apple Watchi NFC tehnoloogiat. Apple Payd toetavad paljud pangad ja finantsasutused ning tuhanded jaemüüjad. Kuid pidage meeles, et kõigepealt peate üldse oma iPhone'is seadistama Apple Pay, kui te pole seda veel teinud.

apple pay-ga maksmine nutikellaga

Walkie-Talkie (raadiosaatja)

Kui te pole seda veel proovinud, on Walkie-Talkie lõbus viis, kuidas Apple Watchi kandjad omavahel suhelda saavad. Walkie-Talkie võimaldab kiiresti häälega randme kauda sõbraga vestelda.

Alustamiseks peate teie ja kaaslane, kellega soovite rääkida, seadistama oma iPhone'is rakenduse FaceTime. Walkie-Talkie võimaldab teil FaceTime'i helikõnesid teha ja vastu võtta.

Rakenduse Walkie-Talkie kasutamiseks oma Apple Watchis toimige järgmiselt.

 • Avage Apple Watchis rakendus Walkie-Talkie (see on kollast ja musta värvi).
 • Vajutage kollast + (pluss) märki ja valige kontakt.
 • Oodake, kuni teie sõber kutse vastu võtab. Kontak jääb halliks nii kauaks, kuni teie sõber kutsega nõustub. Kui teie sõber nõustub, muutub tema kontakt kollaseks.
 • Nüüd saate koheselt oma sõbraga rääkida.
 • Walkie-Talkie kaudu rääkimiseks puudutage ja hoidke all kõne nuppu, seejärel öelge midagi, kui olete lõpetanud, laske nupust lahti.
 • Teie sõber kuuleb kohe, mida te ütlesite. 

Digital Touch (digitaalne puudutus)

Paljud turul olevad nutikellad pakuvad sarnaseid funktsioone, näiteks näitavad, kes helistab või saab saata tekstisõnumeid, arvutavad treeningute kohta teavet või hangivad juhiseid sihtkoha kohta. Kuid Apple Watch pakub mõningaid ainulaadseid suhtlusvõimalusi, mida nimetatakse ühiselt Digital Touchiks.

apple nutiseadmed

Siin on kolm näidet neist:

 • Visand: joonistage sõrmega midagi oma kella ekraanil ja inimene, kellele selle saadate, näeb seda oma Apple Watchis.
 • Puudutamine: saatke kellelegi õrnu (mida saate ise kohandada) puudutusi, et ta teaks, et mõtlete temale.
 • Südamelöögid: teie sisseehitatud pulsikell jäädvustab teie südamelöögid ja saate saata need kellelegi erilisele, et ta tunneks seda oma randmel.

Apple Watchiga südamelöögi saatmiseks toimige järgmiselt:

 • Avage rakendus Sõnumid ja valige soovitud kontakt. Alustage uut sõnumit või avage olemasolev vestlus.
 • Puudutage sinimustvalget ikooni, mis näeb välja nagu kaks sõrme südame peal. Näete musta ekraani, mis on teie sõrmede jaoks valmis. Värvide muutmiseks vajutage ekraani paremasse ülanurka.
 • Vajutage ja hoidke sõrmi ekraanil ning tunnete, kuidas see pulseerib. Kui tunnete, et pulsatsioonid peatuvad, võite sõrmed üles tõsta ja südamelöögid saadetakse edasi valitud kontaktile.

Tutvuge ka teiste aasta parimate nutikelladega.

Kuidas hindate seda postitust?

PHH Group: Internetinė parduotuvė Pigu.lt Interneta veikals 220.lv E-pood Kaup24.ee Verkkokauppa Hobbyhall.fi E-pood Hansapost.ee

© 2003-2021 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.