Kasulikud nõuanded

Ajasäästlik ost - pesukuivati

Vaata kõiki pakkumisi
30.01.2019
kuivati pesumasin

Tänapäeval elavad paljud meist pingelise ajagraafikuga, mistõttu on järjest rohkem prioriteediks saanud efektiivsete ja ajasäästlike lahenduste leidmine. Üheks neist on pesukuivati - kui Sa ei ole siiani tutvunud nende seadmete võimalustega, on nüüd aeg seda teha!

Pesukuivatid: Miks osta?

Aja säästmine. Sea üles alus riiete kuivatamiseks, riputa pesu kuivama... Kõik need tööd võtavad palju aega, aga kui kasutad automaatset pesukuivatit, saad selle ülesande palju kiiremini lahendada. Kõik, mida pead tegema, on panema riided kuivatisse ning seejärel saad need kasvõi kohe selga panna.

Võimalus kuivatada riideid igal ajal. Kui soovid pesu välitingimustes kuivatada, pead jälgima ilma ning sisetingimustes võtab kuivamine kaua aega. Elektrilise pesukuivati abil on kõik palju lihtsam - saad selle lihtsalt sisse lülitada ka siis, kui vajad kuivasid riideid juba mõne tunni pärast.

Korras kodu. Igas toas kuivavad riided ei lisa tõesti interjöörile täiendavat võlu ning nendest eralduv niiskus tekitab ebameeldiva atmosfääri. Nii et kui Sul ei ole eraldi ruumi riiete kuivatamiseks, aitab elektriline kuivati kodu mugavalt korras hoida!

Lihtsam triikimine. Kui kuivatad oma riideid kuivatis, muutuvad kodutööd veelgi lihtsamaks - need seadmed on mõeldud kortsude vähendamiseks. Lisaks on turul olemas triikimisfunktsiooniga kuivati, mis teeb kodutööd palju kergemaks!  

Säilib rõivaste kvaliteet. Erinevalt otsesest päikesevalgusest takistavad pesukuivatid riiete pleekimist. Seda seadet kasutades on rõivad alati meeldiva aroomiga ning heas korras.  

Kuivati või pesumasin - kuivati?

Kui otsustad selle seadme eest hoolitseda, pead lisaks otsustama, kas osta pesumasin koos kuivatamisfunktsiooniga või eraldiseasev seade. Sel juhul peaks valik sõltuma olemasolevast ruumist: kui vaba ruumi on piisavalt, ei eksi kindlasti eraldi kuivati valimisega.

Sellised kuivatid (aurufunktsiooniga jne) on tavaliselt tõhusamad ja pakuvad palju väärtuslikumaid funktsioone. Siiski, kui Sul on vaja ruumi säästa, ei ole vale valida seda võimalust pakkuv pesumasin - see aitab samuti vältida üht ebameeldivat kodutööd.

Tavaliselt eeldatakse, et eraldi kuivati hind on veidi kõrgem, kuid turult leiab üsna erinevaid pakkumisi. Väärtus sõltub tavaliselt kuivati funktsionaalsusest, seega peaksid esmalt seda aspekti kaaluma.

Pesukuivatite tüübid

Elektrilised pesukuivatid erinevad kuivatamise tüübist - ka sellest sõltuvad mõned nende seadmete omadused.

Kondensatsioon. Seda tüüpi seadmed ei vaja ventilatsioonisüsteemi, nii et saad selle kõikjale turvaliselt paigaldada. Niiskus kogutakse spetsiaalsesse konteinerisse ning seejärel, sõltuvalt konkreetsest mudelist, eemaldatakse see kanalisatsiooni kaudu või tuleb seda ise mõne aja möödudes teha. Samsung, Electrolux, AEG kuivatid on ühed populaarsemad valikud.


Soojuspumbaga. Võib öelda, et hetkel on see turul kõige ökonoomsem ja tõhusam tüüp. Peamised eelised on madalam energiatarbimine, vaiksem ja pehmem töö pesuga. Kõige populaarsemad on Siemens, Miele, Bosch kuivatid.


Ventilatsioon. Seda tüüpi seadmed on mõnevõrra odavamad, kuid kõrgema niiskuse kogumise tõttu on soovitatav seda kasutada ainult siis, kui see on ühendatud ventilaatoriga või vähemalt aken on avatud. Seetõttu ostetakse seda tüüpi seadmeid harvemini, kuid turul on endiselt Bosch ja Indesit mudelid saadaval.

Pesukuivatite valik on piisavalt lai, et olenevalt isiklikest vajadustest saaksid kergesti leida endale sobiva variandi. Tutvu kaup24.ee e-poe valikuga - tihti on käimas kampaaniad, et saaksid oma lemmiktooted osta palju odavamalt!

Kuidas hindate seda postitust?