Kasulikud nõuanded

Aiamööbli suundumused 2023. aasta suvel

Vaata kõiki pakkumisi
12.11.2022
välimööbel

See on aeg, mil saame televiisorist puhata õdusalt aias või terrassil istudes. Sooja aastaaja mugavaks ja meeldivaks nautimiseks soovitame Teil tutvuda selle suve aiamööbli suundumustega. Kui on plaan lihtsalt osta uus aiamööbel, siis domineerivad moe suundumused aitavad Teil teha õigeid otsuseid!

Segatud materjalid

Selle aasta populaarseid suundumusi ei saa vältida. Põhimõte on väga lihtne: vastupidavad, stabiilsed materjalid (metall, rotang jms) kombineeritakse "pehmete" (gobelään, nahk või muud tüüpi kangad) materjalidega. Need materjalid tagavad mööbli vastupidavuse ja individuaalse mugavuse. Leia erinevate materjalidega võrkkiiged, ripptoolid jm. Kombinatsioonid võivad olla mitmesugused - mida huvitavam on aiamööbli materjal, seda unikaalsema välimusega on Teie aed või terrass. Populaarne valik on täispuidust aiamööbel.


Tugevad värvid

Kui neutraalsetel toonidel on Teie südames eriline koht, on tänavune värvikate ja julgete terrasside idee üks teretulnumaid, nii saate julgemalt testida erksaid toone. Kasutage erksavärvilisi patju, püstitage aiapaviljone ja otsige huvitavate toonidega aiamööbli komplekte, ripptoole, võrkkiikesi või vali hoopis värviliste patjadega aiakiik - valik on väga lai, nii et lõpptulemus sõltub ainult sellest, kui palju võimaldate endal eksperimenteerida.


Lihtsus ja funktsionaalsus

Vastukaaluks ülalmainitud erksatele värvidele on sel aastal eriti moodsad lihtsad konstruktsioonid. Tänu sellele peaksite sel aastal eelistama kergesti liigutatavaid, kokkupandavaid ning funktsionaalseid lahendusi erinevatesse ruumidesse. Suundumuste nimekirjast leiate need põhjusega: kui otsustate muuta hubase istumisnurga varjualuseks või lihtsalt säästa mitmefunktsioonilist mööblit ostes, näete kiiresti selle otsuse eeliseid.


Mugavus

Aiamööbli puhul rõhutatakse alati mugavust - see tähendab, et selle ruumi mugavus ei tohiks teiste ruumide mugavusest erineda. Need on sel aastal jätkuvalt populaarsed: kui soovite neid oma õuega kohandada, valige mugavus, mis võimaldab Teil lõõgastuda ja maksimaalselt puhata. Sirutage jalgu mugaval lamamistoolil, istuge pehmete patjadega diivanil, võrkkiiged on head kohad uinakuks, või vali hoopis aiakiik, kus värsket õhku nautida - need on vaid mõned võimalused, mis aitavad Teil soovitud atmosfääri luua.


Pikaajalised lahendused

Väiksemad tarbimise stiimulid kajastuvad ka aiamööbli tootmises - üks põhjustest, miks peaks valima kvaliteetseid ja vastupidavaid tooteid. Sageli rõhutatakse, et välimööbli valimise peamised kriteeriumid peaksid olema ajatu disain ja usaldusväärsed konstruktsiooni elemendid. Kuid see ei tähenda, et peaksite loobuma oma stilistilistest ideedest. Tänapäeval on lihtne kombineerida nii stiili kui ka kvaliteeti - leia Kaup24.ee e-poest sobiv aiamööbel ja rõdumööbel.

Pöörake tähelepanu ka valgustusele

Aias või terrassil ei ole kunagi liiga palju valgustust – sel aastal on praktiliselt kõik välimööbli disainerid kindlad, et nad pakuvad koos välimööbliga ka valgustust. Valgusketid, maapinnale paigaldatavad valgustid, valgusega lillepotid - sellised ideed on tänavu eriti moes!