Kasulikud nõuanded

Xiaomi Mi Band 4: järgmise põlvkonna nutivõru

Vaata kõiki pakkumisi
01.07.2019
nutivõru Xiaomi Mi Band 4

Xiaomi on üks neist ettevõtetest, mis ei piirdu vaid mõne uue tootega aastas - nad tutvustavad pidevalt uusi, targemaid ja funktsionaalsemaid tooteid. Seetõttu ei ole üllatav, et nende uus Xiaomi Mi Band 4 nutivõru on tarbijate seas erilist huvi äratanud ning vaid mõne päevaga müügirekordeid purustanud ja saanud üheks ihaldusväärseimaks tooteks turul. Millega see nutikas käevõru üllatab?

Xiaomi Mi Band 4 nutivõru disain ja ekraan

Selle Xiaomi nutivõru välimus erineb veidi eelmisest Mi Band 3 versioonist. Kui disain ja silikoonrihm on jäänud sarnaseks, leiad palju muutusi ekraani osas. See on veidi suurem (kuigi 0,95-tolline diagonaal on endiselt veel üsna väike) ning võimaldab näha enamikku ekraanil olevatest sõnumitest. Täispikkuses sõnumite kuvamine ilmselt ebaõnnestub, kuid teave on palju üksikasjalikum.

Xiaomi Smart nutivõrul on ka värviline ekraan - see on antud kaubamärgi esimene mudel, mis pakub veelgi rohkem võimalusi. Ekraanil on kasutatud AMOLED-tehnoloogiat (valgusdioodid), mis võimaldab nautida erakordselt loomulikke toone. Ekraan võtab vähem energiat ja seetõttu peetakse seda tõhusamaks. Saad seda puutetundlikku ekraani ise juhtida ning ei pea muretsema põrutuse pärast - kõrge kvaliteediga 2.5D klaasikaitse tagab, et ekraan ei puruneks kergesti. 

Mi Band 4 nutivõru aku muljetavaldav eluiga

Kui selle kaubamärgi eelmised nutivõrud keskendusid aktiivsele puhkusele, leiad konkreetsest mudelist rohkem tervise- ja igapäevaseid funktsioone (allpool välja toodud). On loogiline, et rohkem funktsioone vajab suuremat akut, kuid ka selle eest on hoolitsetud. Tootja sõnul töötab Mi Band 4 nutivõru isegi 20 päeva jooksul pärast laadimist - seda ei ole veel tõestatud, kuid mõne aja pärast on võimalik kasutajate tagasisidega tutvuda.

Muud spetsifikatsioonid, millega uus Xiaomi käevõru üllatab

Uus Xiaomi nutivõru pakub laia valikut spordi- ja tervislike eluviiside funktsioone: arvesta päevaseid samme, mõõda oma südame löögisagedust ja jälgi, kui palju kaloreid oled päeva jooksul põletanud. Sul on võimalus proovida erinevaid spordirežiime jooksurajal, jalgrattasõidul, jalgsi kõndides või jõusaalis treenides.Seda seadet saab kasutada ka basseinis - nutivõru on veekindel ning võid sellega sukelduda isegi viiekümne meetri sügavusse. Ujujad kindlasti rõõmustavad, sest see seade ei võimalda mitte ainult seadistada spetsiaalset ujumisrežiimi, vaid ka valida konkreetne ujumisstiil: see annab täpsemad tulemused. Ekraanile on võimalik kuvada kõiki sotsiaalseid võrgustikke, e-kirju ja muude rakenduste sõnumeid ja ilmaprognoose, nii et funktsionaalsusest kindlasti puudust ei tule.

Tundub, et see ettevõte on püüdnud Mi Band 4 muuta parimaks nutivõruks, mis turul saadaval on. Vastupidiselt sellele, mida võiks ette kujutada, ei ole Xiaomi Mi Bandi hind kaugeltki kõrge - võime selle liigitada madalaima hinna kategooriasse. Sul on võimalik osta ka see funktsionaalne ja soodne tarvik kaup24.ee e-poest!

Klientidele meeldib see postitus

5/5
1 Ostja hinnang

Kuidas hindate seda postitust?