Kasulikud nõuanded

Telefonilaadija tüübid: millist valida?

Vaata kõiki telefonilaadijate pakkumisi
27.02.2018

Tänapäeval on telefoniakud üsna lühikese kestvusega, nii et ilma laadijaita on võimatu hakkama saada. Mõned laadijad on vajalikud ka autos või looduses. Tegelikult on erinevaid telefonilaadijaid palju, et keeruline on valikut teha. Milline telefonilaadija on Sinu jaoks õige? Meie, Kaup24 eksperdid, räägime lühidalt iga laadijatüübi kohta ja aitame Sul valida täpselt sobiva.

Tavalised laadijad

Standard laadija on kõigile hädavajalik - see on tavaline laadija, mida saad sisestada mistahes pistikusse. Soovitame valida telefoniga sama tootja laadija - sellisel juhul on see 100% ohutu. Vastasel juhul soovitame kontrollida laadija ja telefoni ühilduvust vastavalt telefonis nõutavale laadimisvoolu võimsusele. Kuigi võimsamad laadijad on tavaliselt võimelised kontrollima laadimisvoolu vastavalt telefoni poolt toetatud maksimaalsele voolule, on parem olla kindel oma turvalisuses.

Telefonidel on olemas mitmeid kiire laadimise tehnoloogiaid, seega soovitame kontrollida, kas Sinu laadija on üks neist. Neid on palju - QuickCharge, TurboCharge jne.

  • Qualcomm Snapdragoni protsessori telefonid toetavad tavaliselt üht QuickCharge'i tehnoloogiat. Tõsi küll, ka mõne muu protsessoriga telefonid toetavad seda tehnoloogiat. Tavaliselt on see teave tootja lehel kirjas ning ka tagasiside aitab seda teada saada.
  • MediaTeki protsessori telefonid toetavad PumpExpressi kiiret laadimistehnoloogiat. Kahjuks kolmanda osapoole laadijatele on see üsna keeruline.
  • Motorola TurboCharge tehnoloogiat kasutavad ainult Motorola telefonid ja laadijad.
  • Huawei Super Charge kasutavad uusimad Huawei lipulaevad, kuid seda tüüpi laadijat on endiselt väga raske leida.

Pea meeles, et näiteks siis, kui ostad QuickCharge-laadija ja kasutad seda PumpExpressi telefoniga, ei pruugi tulemus olla PumpExpressi laadija kasutamisel halvem– võid tunda vaid väikseid erinevusi. Seega, kui laadija toetab vähemalt üht nendest kiire laadimise tehnoloogiatest, on see iseenesest juba hea.

TOP telefonilaadijad 


Autolaadijad

Autolaadijaid on vaja ainult siis, kui veedad autoga sõites palju aega või unustad telefoni kodus laadida. Autolaadijad on tavalistest laadijatest sageli aeglasemad ja kiire laadimise tehnoloogia on nende puhul palju vähem levinud. Lisaks sellele kasutatakse nendes üldiselt ainult QuickCharge-tehnoloogiat ja muid tehnoloogiaid need ei toeta. Sellele tuleks kindlasti tähelepanu pöörata.

Kui Sa autoga sageli ei sõida, soovitame valida autolaadija mitme USB-pordiga, et tagada alati laadimiseks ruumi nii Sinu kui ka kaaslase jaoks. Samuti jätkub mitme seadme kasutamisel ruumi kõige jaoks.

Samuti võid kaaluda hübriide - turul on majapidamises kasutatavad laadijad, mis võivad ka autos töötada (kahes pistikus) ning võid isegi osta autolaadija, kuhu saad ühendada mistahes teise kodumasina laadija. Viimane võimalus on kasulik neile, kes palju ringi sõidavad ning soovivad aeg-ajalt laadida mitte ainult telefoni, vaid ka arvuti või muu seadme akut.
 

Juhtmeta akulaadijad

Mõned uuemad telefonid toetavad juhtmeta laadimist, sel juhul saad juhtmeta laadija osta. Kas see on Sinu jaoks vajalik? Ilmselt ei ole – siiani ei ole ühtegi telefoni veel ilma laadimispistikuta. Kuid traadita laadijate peamine eelis on lihtsus ja mugavus. Lihtsalt pane oma telefon laadimisjaama ja kõik! Nii ei unusta Sa kunagi juhet sisestada, ei pea eraldi liigutust tegema telefoni asetamiseks jne. Jah, juhtmeta laadijad laevad aeglasemalt, kuid sellega saad telefoni laadida igal minutil, sest see ei vaja mingeid jõupingutusi.

Statsionaarsed laadijad

Statsionaarne laadija on nagu juhtmeta ja tavalise laadija kombinatsioon. Seda tüüpi laadija töötab kaabelühendusega ja kiirused jäävad samaks. Telefon seisab spetsiaalses laadimisjaamas. Statsionaarsed laadijad ei ole traadita alternatiividega võrreldes väga mugavad. Erinevalt traadita laadijast tuleb see otse ja täpselt laadijasse ühendada ja võid nii laadijat ja telefoni kahjustada. Seepärast soovitame selliseid laadijaid neile, kes ei pea kiirustama ja soovivad korrektsemat töölauda, ​​kuna statsionaarne laadija näeb välja korrapärasem kui tavaline laadija.

Akupank

Kas vajad akupanka? See sõltub sellest, kui palju Sa oma telefoni kasutad ja kui palju sellega reisid. Kui veedad aega kusagil, kus elekter ei ole kergesti kättesaadav, on Sinu jaoks vältimatu kasutada akupanka. Mida kauem saad ilma toiteta telefoni kasutada, seda suurem on aku, mida vajad.

Teisest küljest on akupank kõigi jaoks kasulik seade, isegi kui vajad seda pigem harva. Nende hind on väga madal, saad neid internetist tellida ning nende kasulikkus võib mõnikord olla väga oluline.
 

Ära lase end petta madalate hindadega

Mõnes jaemüügipunktis müüdavad mitteoriginaalsed telefonilaadijad võivad olla Sulle ja Sinu kodule suureks ohuks. Kvaliteetse telefonilaadija saad osta Kaup24 e-poest. Müüme ainult originaalkaupu ja lisaks on need alati odavamad tänu pidevalt toimuvatele allahindlustele ja kampaaniatele ning spetsiaalsetele sooduskoodidele.

Klientidele meeldib see postitus

5/5
2 Ostja hinnangud

Kuidas hindate seda postitust?

PHH Group: Internetinė parduotuvė Pigu.lt Interneta veikals 220.lv E-pood Kaup24.ee Verkkokauppa Hobbyhall.fi E-pood Hansapost.ee

© 2003-2021 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.