Kasulikud nõuanded

Samsung Galaxy Note 10 tagataust: mida seekord oodata võib?

Vaata kõiki pakkumisi
23.07.2019
Samsung Galaxy Note 10 telefon

Samsung Galaxy Note 10 esialgne ülevaade

Pärast selle lipulaeva välja reklaamimist käesoleva aasta esimeses pooles kavatseb Samsung mobiiltelefonide tootja turgu täiendada uue Samsung Galaxy Note 10 seadmega, mille ametlik ilmumisaeg on augusti alguses, kuid juba praegu levib palju kuulujutte selle telefoni funktsioonide ja võimaluste kohta - tutvustame neid lähemalt! 

Samsung Galaxy Note 10 disain ja ekraan

Tootjad kavatsevad turule lasta kaks erineva suurusega Samsungi telefoni. Esimene mudel 6,3-tollise diagonaaliga on eranditult mõeldud Euroopa turule, samas kui suurem 6,75-tolline diagonaal võetakse kasutusele kogu maailmas. Lekkinud fotod näitavad, et telefonil ei ole sõrmejälje skannerit (tõenäoliselt on see ekraanil) ja on näha mudel ilma kõrvaklappide pistikuta - see asjaolu on veel arutlusel.

Neile, kes on juba näinud sel aastal välja lastud Samsung Galaxy S10 mudelit, ei valmista uue mudeli ekraan suuremaid üllatusi. Ekraan on eeldatavasti kumer ja suurem ning kasutab eeldatavasti Super AMOLEDi tehnoloogiat tõhususe ja väikese energiatarbimise jaoks ning palju rõõmu on QHD resolutsioonist. Tõsi, öeldakse, et eesmine kaamera on veelgi väiksem, nii et võid selle praktiliselt ära unustada.

samsung galaxy note 10 обзор

Galaxy Note 10 nutitelefoni kaamera

Võib olla on kõige vastuolulisem küsimus see, kas uuel Samsung Galaxy Note 10-l on kolm või neli tagakaamerat, mille kohta mõned spekuleerivad, et Pro versioonile tuleb neid rohkem. Siiski on praktiliselt selge, et kaamerad paigutatakse “Note” liini eristamiseks vertikaalselt.

Peamise kaamera resolutsioon on eeldatavasti 12MP ja lainurkobjektiivil 16MP. On öeldud, et põhikaameral on ka kolm muutuvat ava, mis muudavad selle telefoni väga mitmekülgseks erinevates valgustingimustes ja erinevate vaateväljade pildistamisel. Lisaks on rohkem täiustatud funktsioone, mis tagavad fotode täiusliku kvaliteedi.

Galaxy Note 10 aku ja muud olulised spetsifikatsioonid

Uus Samsung Galaxy Note 10 pakub meeldivaid üllatusi, mida on peaaegu igal sammul märgata:

samsung galaxy note 10+

Aku eluiga

Uuel Samsungi telefonil on eeldatavasti umbes 4500 mAh aku ja kiire laadimisfunktsioon. Tõsi, selline võimsus on ennustatud suurema versiooni puhul - väiksema mudeli aku peaks jõudma umbes 4000mAh-ni. 5G nutitelefoni osas on palju optimismi: arvatakse, et neil peaks olema veelgi rohkem akut, kuid tegelikult selgub see peagi.

Täiustatud S Pen pliiats

Kuulujutud selle detaili kohta on kõige ebatäpsemad, kuid pole kahtlust, et uue Note 10 telefoni S Pen pliiats muudab selle kindlasti veelgi muljetavaldavamaks. On loogiline, et arendajad ei loobu eelmises versioonis kasutusele võetud Bluetooth-tehnoloogiast, kuid entusiastid loodavad veelgi meeldivamaid üllatusi. 

Telefoni sisemised komponendid

Praegu on enamik teavet Galaxy Note 10 komponentide kohta selline:

  • Protsessor. Kuigi paljud sooviksid näha “Qualcomm Snapdragon 855” protsessorit, leidub nendes telefonides tõenäolisemalt “Exynos 9820”. Kuid see ei ole halb märk - paljude katsete kohaselt on see protsessor samuti piisavalt võimas.
  • RAM-mälu. Neil nutitelefonidel on eeldatavasti vähemalt 8 GB RAM-i - mõned allikad märgivad 12GB.
  • Tarkvara. Rakenduste kohta ei ole palju teavet, kuid on peaaegu kindel, et Samsung Galaxy Note 10-l on operatsioonisüsteem “Android 9 Pie” ja kõik selle tootja tavalised vidinad. Samuti öeldakse, et nende telefonide omanikel on äärmiselt mugav juurdepääs Windows 10 seadmetele, millel on palju kasulikke omadusi, mis veelgi laiendavad nende nutitelefonide võimalusi.

“Da Vinci” salapärane kood

Pärast selle telefoni uudiste hoolikat jälgimist tasub märkida, et sellega kaasnes sageli salapärane “Da Vinci” kood, mis vihjab tulevastele uuendustele. Kuna Leonardo da Vinci oli tuntud maalikunstnikuna, on see kodeering tõenäoliselt seotud S Pen pliiatsi värskendustega, mis muudavad kasutaja tõeliseks kunstnikuks. Siiski on neid, kes usuvad, et see nimi võib paljastada ka kunstniku mitmekülgsuse, mis tähendab, et uus Galaxy Note 10 peaks olema väga mitmekülgne seade.

Paljude jaoks on oluline ka Samsung Galaxy Note 10 hind - kuigi täpseid numbreid ei ole veel võimalik öelda, kujuneb selle nutitelefoni hind sarnaselt teiste selle tootja viimaste lipulaevadega. Kõik uuendused ei ole veel ilmnenud, kuid ei ole kahtlust, et see mudel jõuab kohe edetabelite tippu - seni tasub oodata uudiseid ja loota, et sellega kaasneb tegelikult ka palju üllatusi!

Parimad Samsungi mobiiltelefonid suurepäraste hindadega:


Kuidas hindate seda postitust?