Kasulikud nõuanded

Parimad induktsioonpliidid

Vaata kõiki induktsioonpliidiplaatide pakkumisi
08.12.2022
naine kasutab köögis induktsioonpliiti

Induktsioonpliidid on muutunud viimastel aastatel üha populaarsemaks - need on tõhusad, ohutud, ökonoomsed ning lihtsasti hooldatavad. Tootjad täiendavad seda eeliste loetelu, lisades aina rohkem võimalusi, mis tagavad veelgi parema kasutajasõbralikkuse. Järgnevalt on välja toodud TOP 10 kõige populaarsemat induktsioonpliiti, millest igaüks üllatab meeldivalt oma funktsionaalsuse ja eripäradega.

Esperanza EKH005

Tänu oma kompaktsele suurusele saab seda induktsioonpliiti kergesti kohandada mitte ainult väikesesse kööki, vaid ka haagistesse ja suvilatesse. Kuna see on eraldiseisev, on pliiti mugav igale poole kaasa võtta ja olemasoleva pistikupesaga kohas saate mugavasti sooja toitu valmistada. Selle kiiduväärt ja tugevat korpust on äärmiselt lihtne puhastada.

Esperanza EKH008

Väiksema köögi korral peaks sind kõnetama see kahe plaadiga lauapliit. Lisaks ärajäävatele paigalduskuludele, täidab see edukalt kõiki oma põhifunktsioone ning võimaldab tõhusalt valmistada ja nautida maitsvaid roogasid. Pliit on klientide poolt väga hinnatud, sul jääb vaid üle selles ise veenduda!

Esperanza EKH006

induktsioonpliit esperanza ekh006

See üksik kuumutuspinna induktsioonplaat väärib samuti parimate hulka kuulumist. Erakordselt madala hinna eest saad tutvuda tõhusa toiduvalmistamise tehnoloogiaga ning lisaks on võimalik seadet väga lihtsalt ümber paigutada või isegi kaasa võtta. Kui ruumi säästmine on sulle oluline ja sa ei valmista keerukaid enamasti roogasid, võib see seade olla suurepärane variant.

AEG IKE64450XB

Suur integreeritav induktsioonpliit annab sulle piiramatud toiduvalmistamise võimalused. Pliidiplaadid kohanduvad automaatselt su kööginõude suuruse ja asukohaga ning vajadusel saab kahte pliidiplaati kombineerida funktsiooni Multiple Bridge abil - küpsetustemperatuuri reguleeritakse automaatselt ühtlase tulemuse saamiseks. Seadmel on ka võimsuse suurendamise funktsioon, mis võimaldab sul toite veelgi tõhusamalt soojendada.

Electrolux LIV63431BK

electrolux liv63431bk  parimate induktsioonpliitide seas

Selles loendis rohkem kui üks kord mainitud kaubamärk suudab pakkuda palju erinevaid ja uusi funktsioone. Mudelil on olemas kaht plaati ühendav funktsioon ja innovaatiline Infinite tehnoloogia, mis tunneb kergesti ära panni suuruse ja valib automaatselt sobivaima kuumuse. See annab sulle veelgi suurema vabaduse sobivaimate küpsetusnõude valimisel. Kuna juhtimine on samuti loodud väga kasutajasõbralikuks, saate rahulikult keskenduda kokkamise protsessidele.

Allenzi PI29 B

Integreeritav pliit, millel on kaks plaati, pole siin nimekirjas asjata, eriti kiidetud on prantsuse klaaskeraamiline kate, mis on kriimustuskindel ja väga kergesti puhastatav. Seadmel on ka rohkem kasulikke funktsioone, nagu suurema võimsuse valimine, ülekuumenemiskaitse, lapselukk või helisignaaliga taimer. Neutraalse disainiga pliit sobib kenasti iga köögimööbliga.

allenzi pi29 b induktsioonpliit

Electrolux CIV634

Kuigi jõuame nimekirjas lõpu poole, ei üllata vähem ka selles otsas olevad pliidid. See mudel pakub paralleelse ühendamise funktsiooni, mis võimaldab sul ühendada kaks pliidiplaati üheks, jättes temperatuuri ühtlaseks ja samaks. Tänu Infinite tehnoloogiale kohandub iga tsoon su nõude suurusega ning saate iga parameetrit eraldi juhtida. Tasub mainida ka funktsiooni PowerBoost, mis suurendab hetkega soojust ja laseb roogadel kiiremini valmida.

electrolux civ634 induktsioonpliit

Bosch PUE612FF1J

Kauni välimusega funktsionaalne pliit kõnetab iga köögihaldjat. Tänu DirectSelect tehnoloogiale saate mugavalt valida keeduala, võimsuse ja muid lisasid ning ReStart funktsioon tagab, et pliit lülitub toidu valmimise korral automaatselt välja, kuid salvestab viimati valitud seaded. Lisaks on pliidil ka eelmainitud ja hinnatud PowerBoost.

induktsioonpliit bosch pue612ff1j

Kõik need mudelid erinevad nii suuruse kui ka pakutavate võimaluste poolest, mille seast saad mugavalt leida endale sobiva seadme. Kui otsustamine on endiselt piisavalt keeruline, oleme sulle koostanud juhendi, kuidas valida induktsioonpliiti.

Klientidele meeldib see postitus

5/5
2 Ostja hinnangud

Kuidas hindate seda postitust?