Kasulikud nõuanded

Parimad arvutihiired 2021-2022 aastal

Vaata kõiki arvutihiirte pakkumisi
11.11.2021
naine kasutab kontoris apple arvutihiirt

Kiired ja täpsed arvutihiired võivad töö tegemise või mängimise tõhuslikkusesse olulise panuse anda – arvutihiired on pidevas arengus, mistõttu ei tasu imestada kui Teie hiir näeb uute mudelite kõrval välja nagu iidne reliikvia. Järgnevalt toome Teieni nimekirja viimasel ajal parimaks hinnatud arvutihiirtest – kui olete parasjagu uue hiire otsingul, siis tasub esmalt tutvuda nende tippmudelitega. Kui oled arvutimängude fänn ja pole ikka veel leidnud endale mugavat ja toimivat mängurihiirt, siis uuri, millega on oluline arvestada ja kuidas valida endale õige mängurihiir.

mängurihiir arvutilaual

LOGITECH M185

Lisaks soodsale hinnale on sel hiirel ka teisi eeliseid, mis teeb sellest ühe parimate seast. Ergonoomiline suurus ja juhtmevaba tehnoloogia mugavaks kasutamiseks ning umbes aasta kestev aku paneb unustama sagedase aku vahetamise. Seda arvutihiirt saab valida kahe kujunduse vahel – halli ja musta kombinatsioon ning veidi heledam, must ja punane mudel.

arvutihiir logitech m185

Gembird MUSW-4B-03-R

Kui eelmainitud hiire hind osutus teile soodsaks, siis see mudel ületab kõik ootused. Vaid mõne euro eest pakub mugava disainiga hiir, millel on kummiga kaetud pind, pehme ja ergonoomilise kasutamise. Samuti saab arvutihiire tundlikkust reguleerida vahemikus 800 kuni 1600 DPI.

Juhtmevaba hiir LOGITECH M705

Arvutihiir neile, kes peavad pikki tunde arvuti taga veetma. Hiirel umbes 3 aastat kestev aku, kiired ja täpsed kerimise režiimid, mis võimaldavad seda kohandada erinevate ülesannetega ning hoolikalt läbimõeldud disain, mis ei väsita kätt. Lisaks eelmainitud omadustele on hiir ka juhtmevaba.

juhtmevaba hiir logitech m705

Logitech G102 Lightsync

Kui vajate head mängurihiirt, peaksite see mudel teid kõnetama. Hiir on juhtmega ning te ei pea kartma keset olulist võitlust aku tühjaks saamise pärast. Pärast arvutiga ühendamist saate juhtida valgustust, tundlikkust, nuppude käsklusi ja muid olulisi seadistusi. Valgustus väärib täiendavat eristamist – soovi korral valgustab see hiir mitmesuguste tuledega, reageerib muusikale või lihtsalt kohandub ekraani kiirgava valgusega.

A4Tech Bloody Gaming V8M

Suurepärane valik mänguritele. 3 tulistamis- ja 6 snaipri režiimi aitavad tagada veelgi suurema võidu ning Armor Boot tehnoloogia kõrvaldab hõõrdumise mistahes pinnal. Tänu sellele on liigutused sujuvamad ja täpsemad ning teie mängimise kogemus veelgi nauditavam. Hiir, mille eelistega tutvumine on seda väärt.

mängurihiir a4tech bloody gaming v8m

ForMe WT-137

See soodne arvutihiir sobib nii mänguritele kui ka tavatarbijatele. 7 nuppu, LED-valgustus, 3200 DPI tundlikkus, ergonoomiline disain ja täiustatud kerimisrullik on vaid mõned selle seadme eelistest.

professionaalne juhtmega arvutimänguhiir

Arvutihiir Xiaomi Mi Dual 

Eeskätt väärib tähelepanu selle arvutihiire elegantne välimus, kuid mitte ainult sel põhjusel pole hiir parimate seas. Mudelil on vaikne režiim, mis sobib suurepäraselt öösel töötajatele. Kulumiskindel materjal tagab vastupidavuse ja sujuva liikumise, lisanupud garanteerivad veelgi mugavama töö ning hiirt saab ühendada korraga kahte arvutisse.Lisaks on seadmel energiasäästlik unerežiim ja palju muid eeliseid.

Apple Magic Mouse 2

Antud mudel on parim valik neile, kes kasutavad Apple'i seadmeid. Pärast hiire proovimist paelub Teid kindlasti seadme eriline multifunktsionaalne tehnoloogia, mis võimaldab Teil toodet žestide abil juhtida – väidetavalt on süsteem suurepäraselt välja töötatud. Tegemist on äärmiselt stiilse arvutihiirega, ent mõned kriitikud on väitnud, et hiir on veidi liialt tundlik – siiski on see rohkem harjumuse kui defekti küsimus.

SteelSeries Rival 3 Black

Selle TOP nimekirja viimane hiir sobib suurepäraselt ka mängimiseks. Äärmiselt vastupidavad materjalid, ainulaadne 3-tsooniline Prism valgustus, ergonoomiline disain ja kvaliteetne võtmesensor garanteerivad unustamatu kogemuse. Selle hiirega mängid mänge hämmastava täpsuse, kiiruse ja järjekindlusega , mis aitab kindlasti saavutada soovitud võidu.

Sel aastal on parimad arvutihiired kohandatud väga erinevatele vajadustele, mistõttu võite kindlad olla, et leiate midagi just enda vajadustest lähtuvalt. Neid ja veel palju teisi hiiremudeleid leiate Kaup24.ee e-poest – tulge tootevalikuga tutvuma!

Kuidas hindate seda postitust?