Kasulikud nõuanded

Nutitelefon jõulukingiks

Vaata kõiki mobiiltelefonide pakkumisi
09.12.2019
nutitelefon

Nutitelefonid hämmastavad endiselt oma piiramatute võimalustega, nii et see tehnoloogiline jõulukink rõõmustab igaüht. Kellelegi teisele sobivat telefoni valida on üsna keeruline, kuid tuginedes 2019.aasta parimatele mudelitele, oled tabanud kümnesse. Tutvustame Sulle viit kõige populaarsemat neist.

1. Apple iPhone 11, Pro ja Pro Max

Täiendav tagumine kaamera, erksad värvitoonid, veelgi suurem jõudlus, uued kaamerafunktsioonid – Apple'i uusi meistriteoseid võibki kiitma jääda. Pole kahtlust, et fännid hakkavad armastama kõiki uude kolmikusse kuuluvaid nutitelefone.

Kõige vähemnõudlik iPhone 11 rõõmustab aku vastupidavuse ja suurepärase värvivalikuga, iPhone 11 Pro ja Pro Max aga muljetavaldava jõudluse, kontrastide ja väga loomulike värvitoonidega. Tuleb meeles pidada, et Pro Maxi mudel on mõõtmetelt palju suurem: kaaluge, milline variant oleks kingisaajale kõige mugavam ja meelepärasem.

2. Samsung S10 ja S10+

Stiilne disain, peaaegu servast servani esiekraan, muljetavaldav jõudlus ja QHD+ eraldusvõime on nende Samsungi nutitelefonide populaarsuse peamised, kuid mitte ainsad põhjused.

Lisaks pakutakse palju ägedaid võimalusi kõigile neile, kes armastavad pildistamist: mõlemal mudelil on kuni kolm tagumist kaamerat ning palju erinevaid funktsioone ja režiime. Need, kes soovivad parimat, armastavad kindlasti Samsung S10+ mudelit, mis edestab oma venda suuruse, parema aku, täiendava esikaamera, ent ka pisut kõrgema hinnasildiga.

3. Huawei P30 Lite, P30 ja P30 Pro

Veel üks kolmik, mis võlub kõiki, kes hindavad telefonide häid fotograafilisi omadusi ja peavad lugu telefonide suurepärasest jõudlusest. Nimekirja juhib Huawei P30 Pro, millel on kolm peamist kaamerat, kümnekordne suumimise võimalus, kiire laadimise funktsioon ja suure mahutavusega aku. Lisaks on antud mudeliga võimalik saavutada ka hämaras pildistades uskumatu kvaliteet.

Võrreldes ülal mainitud Pro mudeliga on Huawei P30 mudel mõõdult väiksem ja spetsifikatsioonide poolest veidi vähem muljetavaldav, ent üldiselt on nii pildikvaliteet kui ka võimalused sama laiad. Piiratud eelarve puhul on võimalik lähedastele kinkida Huawei P30 Lite – ehkki Lite mudel jääb vendadest kaugele maha, on antud mudel väärt parimate hulka kuulumist.

4. Xiaomi Redmi Note 7

Jõuludeks telefoni otsides soovime, et see poleks mitte ainult kvaliteetne, vaid ka mõistliku hinnaga – ja just nii kirjeldatakse seda Xiaomi telefoni, mis pakub hulga eeliseid äärmiselt soodsa hinnaga. Kaks tagumist kaamerat, integreeritud tehisintellekt, suurepärane aku vastupidavus ja viimasepeal disain on vaid mõned peamised eelised, mis lummavad kõiki, kes ei soovi moega kaasas käia, vaid otsivad head telefoni.

5. Moto G7 Power

Veel üks ülisoodne ent vähe tähelepanu pälvinud nutitelefon, mida peetakse Motorola kõige edukamaks tööks. Selle üle võib uhkust tunda: sama hea aku kui kõige muljetavaldavamatel mudelitel, hea jõudlus ja kvaliteetne tarkvara – kõik, mida vajavad veidi tagasihoidlikumad kasutajad. Kui otsite lähedasele jõuludeks kvaliteetset ent hea hinnaga nutitelefoni, siis võite kindel olla, et see telefon ei valmista Teile pettumust.

Tundub, et variante sobivaks jõulukingiks leidub ning kui Sa ei ole endiselt kindel, milline neist oleks parim valik Sinu lähedase jaoks, siis tutvu lähemalt tootekirjeldustega, mis teevad otsustamise lihtsamaks!

Kuidas hindate seda postitust?