Kasulikud nõuanded

Nutikell aktiivseks puhkuseks

Vaata kõiki pakkumisi
17.05.2019
nutikell

Ei ole vale öelda, et nutikellade populaarsus aina kasvab – see aksessuaar meeldib juba aktiivset elustiili harrastavatele inimestele ning ka neile, kes alles planeerivad oma aktiivsust tõsta. Turul leidub hämmastavalt palju valikuvõimalusi ning sobiva nutikella valimiseks tuleb kaaluda mitmeid olulisi aspekte. Me oleme selle eest hoolitsenud ning anname nüüd ülevaate parimatest mudelitest!

Apple Watch S4

Parimate nutikellade hulgas mainitakse kindlasti ära see Apple’i meistriteos. Apple Watch S4 sobib eriti neile, kes kasutavad iOS-toega telefone (vastasel juhul ei ole isegi võimalik neid teiste seadmetega ühendada). See kell on hinnatud oma väga mugava disaini, lihtsa juhtimise, mitmesuguste rakenduste ja suurepärase ekraani poolest. Sageli mainitakse, et aku eluiga võiks olla pisut pikem, kuid tõenäoliselt see väike puudus ei suuda konkureerida kõigi ülaltoodud hüvedega!


Samsung Galaxy Watch

Stiilse kujundusega Samsungi nutikell täiendab hästi Sinu välimust, kui lähed ärikohtumisele või trenni. See nutikas käekell võimaldav eriti täpselt ja mugavalt jälgida oma aktiivset elustiili ning selle aku ei vea alt isegi mitte kõige pikematel päevadel. Kriitikud mainivad sageli ära suure ekraani, kuid see aspekt on rohkem maitse ja harjumuste küsimus.


Sony Smartwatch 3

See võimas nutikell on omab sisseehitatud GPS-i ja kvaliteetset ekraani – need eelised avaldavad muljet igale kasutajale. Kuid tegemist ei ole klassikalise kellaga ning seetõttu ei pruugi see piisavalt stiilne välja näha, aga kui eelistad funktsionaalsust ja vastupidavust, ei pea selles mudelis pettuma.  

Huawei Watch GT

See Huawei nutikell rõõmustab võimsa aku, stiilse disaini ja üsna lihtsa funktsioonipaketiga. Pulsikell, võimas GPS ja erinevad rakendused ei pruugi esmapilgul tunduda kõige muljetavaldavamad, kuid kõik see on saadaval väga hea hinnaga!  


Fitbit Versa

Kuigi see nutikell ei paku kõige paremat funktsioonipaketti ning sellel ei ole isegi integreeritud GPS-i, lisatakse see sageli parimate nutikellade loendisse. Põhjus on lihtne - see mudel sobib eriti hästi neile, kes soovivad keskenduda treenimisele ning tulemuste jälgimisele. Sellest kellast leiad kõik, mida vajad parema tulemuse saavutamiseks. Seega, kui soovid oma aktiivsust jälgida, siis ei ole see nutikell kindlasti vale valik.  Seda enam, et ka hind on võrreldes teiste selle kaubamärgi kelladega väga atraktiivne.


Need on vaid mõned nutikellad aktiivseks puhkuseks, kuid Kaup24  e-poest leiad veelgi rohkem valikuid. Miks mitte jälgida oma pulssi ja saada olulisi teavitusi ka rattaga sõites? Õiget kella valides mõtle oma eelarvele, kella soovitud funktsioonidele ja disainile – need aspektid aitavad Sul valida parimat nutikella!

Klientidele meeldib see postitus

4/5
1 Ostja hinnang

Kuidas hindate seda postitust?