Kasulikud nõuanded

Mobiiltelefoni ekraanikaitse: kuidas leida sobivaim?

Vaata kõiki pakkumisi
01.03.2019
ekraanikaitse telefonidele

Praegu pakuvad telefonid järjest rohkem võimalusi, seetõttu ei ole meil nende eest ka kahju kõvasti raha välja käia. Kahju oleks aga sellest, kui ettevaatamatusest tuleks jätta hüvasti kalli telefoni ekraaniga või iga päev vaadata kriimustatud pilti. Selleks, et selliseid olukordi vältida, ongi vajalik ekraanikaitse. Sel korral räägimegi sellest, kuidas valida välja sobivaim ja usaldusväärseim variant.

Veenduge, kas teie telefonil on üldse ekraanikaitset vaja

Selline nõuanne võib kõlada imelikult, kuid telefonide tootjad üritavad pakkuda aina muljetavaldavamaid ja tugevamaid telefone – eriti kiidetakse Gorilla Glass klaasi, mis on olenevalt seeriast löögi- või isegi kukkumiskindel. Kuid kui teie telefonil ongi seda tüüpi klaas, ei tee ka ekraanikaitse sellele mingit kahju: parem on, kui kahjustate kaitseklaasi, mitte telefoni ekraani, on ju?

Otsustage, millist tüüpi kaitse valite

Kui olete otsustanud, et telefon vajab kaitset, tuleb selgeks teha kaitsevahendite tüübid. Et valida oleks lihtsam, tõime välja mõned põhiomadused.

  • Kaitsekile. Telefonide kiled meeldivad paljudele oma madala hinna tõttu, kuid kui süveneda nende võimalustesse, tuleb pettuda. Jah, kaitsekile võimaldab telefonil vältida väiksemaid kriimustusi, kuid kui tegu on löögi või kukkumisega, ei päästa see midagi. Lisaks on kaitsekilesid telefoni peale üsna raske kinnitada: et vältida õhumulle, tuleb üsna kõvasti vaeva näha. Kuid kui te ei otsi kõige kvaliteetsemat kaitset, võib sellisest variandist isegi piisata.
  • Kaitseklaas telefonile. Kaitseklaas on üsna populaarne valik – eriti siis, kui tegu on karastatud klaasiga. Seda tüüpi kaitse võimaldab vältida nii kriimustusi kui ka löögist ja kukkumisest tekkivaid kahjustusi. Karastatud klaasi hind ja vastupidavustase võivad olenevalt tootest palju erineda, kuid kui otsustate valida kaitseklaasi, ei nõua see siiski väga suuri investeeringuid.
  • Nanokate telefonile. See innovaatiline kaitsemeetod pole veel kuigi levinud. Tootjad kinnitavad, et piisab, kui pihustada vedelikku telefoni ekraanile ja see muutub kriimustuskindlaks (isegi bakteritele ja radiatsioonile vastupidavaks), kuid häda on selles, et me ei näe seda kihti. Telefoni on mugav kasutada, kuid raske on aru saada, millal kaitsev kile maha on kulunud. Kui aga soovite selle uudistoote ära proovida, saate ise katte efektiivsuses veenduda.


Pöörake tähelepanu kasutusvõimalustele

See aspekt on eriti tähtis siis, kui kasutatakse lihtsat või karastatud klaasi. Kui proportsioonid on väiksemad kui telefoni ekraan, tunnete seda kasutades kogu aeg klaasi servasid, seetõttu hakkab selline kaitse teid pikapeale ärritama. Telefonide kaitseklaasid on enamasti siiski valmistatud nii, et need sobiksid konkreetsetele nutitelefonide mudelitele. Nii et olenemata sellest, kas teie mobiiltelefoni kuju on standardne või mitte, te ei tunnegi seda kasutades, et ekraan on kaetud kaitseklaasiga.

Võtke arvesse hinda

See aspekt on oluline, eriti kuna nii kilede kui ka kaitseklaaside hinnad erinevad palju. Peaksite uurima tähelepanelikult, milliseid eeliseid teile pakutakse. Osa tootjaid toob näiteks tootekirjelduses välja, kui kõva on klaas ja mis on selle muud olulised omadused.

Kui olete läbi mõelnud kõik need aspektid, olete valmis otsustama, millist telefoniekraani kaitset tasub usaldada ja kuidas see välja valida. Valikuvõimalusi on palju – selles saate veenduda, kui astute läbi Kaup24 e-kauplusest!

Klientidele meeldib see postitus

2.5/5
2 Ostja hinnangud

Kuidas hindate seda postitust?