Villeroy & Boch, Iittala, Fiskars, Brabantia ja paljud teised! Populaarseimad kodusisutusbrändid kuni -30%!

Kasulikud nõuanded

Miks parfüümi lõhn ei kesta?

Parfüümid
14.03.2018

Oled ostnud kvaliteetseid parfüüme, kuid nende aroom ei kesta nii kaua kui lootsid? See on paljude jaoks tuttav probleem, mida on lihtne lahendada, tuginedes mõnele lihtsale vihjele.

  1. Pööra tähelepanu sellele, milline on parfüümi kontsentratsioon – kõige pikemalt kestavad PP või EDP tähistusega lõhnad, aga kui Sinu lõhnakogus domineerivad EDT ja EDC tähistusega parfüümid, kestavad nende aroomid palju lühemat aega.
  2. Lõhna püsimine sõltub selle tüübist ning kui sul on julgem ja rikkalikum maitse, on kasulik valida vürtsised ja puidused lõhnad.
  3. Lõhna mõjutavad ka keskkonnategurid nagu temperatuur, õhk ja niiskus.
  4. Samuti on oluline, kuidas lõhnapudelit hoida- parimad on jahedad ja pimedad kohad.
  5. Parfüümid kaotavad automaatselt oma kvaliteeti neid pidevalt loksutades.
  6. Ära hõõru lõhnastatud kohti – hõõrdumisel tuhmub kiiresti parfüümi ülemine kiht, nii muutub ka aroom nõrgemaks.
  7. Märg nahk toob paremini lõhna esile, kuid nii võib see koos niiskusega nahalt koheselt maha tulla. Selle vältimiseks võiksid oodata paar minutit, kuni lõhn veidi imendub.
  8. Enne, kui pihustad parfüümi, võid ennast kreemitada, sest rasune nahk suudab palju kauem lõhna säilitada. See kehtib eriti nende puhul, kellel on kuiv nahk, mis võib olla samuti põhjuseks, miks lõhn ei püsi.
  9. Parfüümi pihustamise kohad - on soovitatav valida pulsiga kehapiirkonnad, nagu randmed, kael või isegi veenikoht. Samuti on soovitatud pihustada enne kodust lahkumist veidi juustele.
  10. Ära unusta, et kasutades sama või sarnase aroomiga seeria kehahooldustooteid, püsib lõhn palju kauem.

Vastavalt kõikidele nendele näpunäidetele, on kindlasti võimalik parfüümi kauem püsivana hoida, kuid on oluline märkida, et nende püsivus sõltub meie kehakeemiast, nii et isegi sama parfüüm paljastub igal nahal erinevalt.

TOP naiste parfüümid


TOP meeste parfüümid


Kuidas hindate seda postitust?