Kasulikud nõuanded

Lauamängud reisile kaasa võtmiseks

Vaata kõiki reisi mängude pakkumisi
24.03.2021
lapsed ja täiskasvanud mängivad lauamänge

Kui tavaliselt on reisidel palju nalja ja tegevusi, siis lauamäng võib sisustada vaiksema õhtu pere või sõpradega. Mõistliku suurusega pagasit pakkides on iga kuupsentimeeter arvel, kuid nüüd võite leida äärmiselt kompaktseid lauamänge, mida reisile kaasa võtta. Kui plaanite reisi, siis tutvuge kõige populaarsemate lauamängudega, mis pakuvad teile ja teistele mängijatele palju häid emotsioone!

sõbrad mängivad lauamängu

Exploding Kittens

exploding kittens lauamäng

See on lõbus ja põnev kaardimäng, mille peamine eesmärk on vältida plahvatava kassi kaardi pakist välja tõmbamist. Kui see juhtub, siis "plahvatate", ehk kukute mängust välja ja vaatate, kuidas teised ellu jäävad. Kõik muud vahepealsed kaardid aitavad sellist ebameeldivat saatust vältida - igav kindlasti ei hakka! Mäng sobib lastele alates 8.eluaastast.

Arva ära?

arva ära! lauamäng

Kui teile meeldivad aktiivsemad lauamängud, peaks see kindlasti teie tähelepanu pälvima. Kaartide joonistamisel peate täitma mitmesuguseid ülesandeid (need võivad olla nii aktiivsed kui ka näiteks intellektuaalsed) ning teised mängijad panustavad selle peale, kuidas teil see õnnestub. Võidab mängija, kes hindab kõige paremini teiste võimeid, kuid naerust ja väljakutsetest ei jää puudu ühelgi osalejal.

Cardinal Games Domino

domino

Domino on üks neist mängudest, mida pole vaja tutvustada - klotside ketti ladudes tuleb proovida vastaseid võita. Mäng mahub väiksesse metallkarpi, mida on lihtne kaasa võtta. Kui peate reisi ajal palju ootama või soovite lihtsalt kerget närvikõdi, sobib doomino ladumine selleks kenasti.

Pidu Alias

peo alias lõbusateks õhtuteks

Viidates kõigi aegade populaarseimatest lauamängudest, siis see mäng on pea alati edetabelites. Nüüd saate valida selle sõnamõistemängu väiksema, spetsiaalselt reisile orienteeritud paketi ja proovida peopõhist versiooni. Mäng on eriline selle poolest, et mõnikord nõuab sõnade tõlgendamine natuke kummalist või ootamatut ülesannet, mis muudab õhtu ainult veelgi huvitavamaks!

UNO FLIP™ kahepoolsed kaardid

UNO Flip mängukaardid

UNO standardsed kaardid on paljudele hästi teada - mängu eesmärk on kaartidest võimalikult kiiresti lahti saada, ühendades need vastavalt numbritele või värvidele. Kui aga traditsiooniline versioon on pisut igav, tasub proovida FLIP-kaarte. Need erinevad tavapärasest selle poolest, et nad on kahepoolsed, mis tähendab, et kui mängija paneb “Flip”-kaardi, peab ta need ümber pöörama ja vastupidi mängima. Sellest võib saada teie eelis rivaalide ees ning mäng pakub ainult rohkem intriige ja üllatusi!

Maffia

lauamäng maffia

See on lauamäng, mis on kohandatud vähemalt kuuele inimesele või suuremale seltskonnale ja milles peate jagunema meeskondadeks ning saama ühe grupi (maffia, ausad kodanikud või Triad) liikmeks. Võidab võistkond, kus mängijaid on kõige rohkem löömata või süüdi mõistmata. Selles mängus ei jää puudust intrigeerivatest süžeede keerdkäikudest. Mäng sobib lastele alates 10. eluaastast, kuid võib täiskasvanutele sama lõbus olla.

Black Stories

sõbrad mängivad black stories mängu

See lauamäng paneb teid uurima segaseid, kohutavaid "musti" lugusid erinevatest kuritegudest, mis esitatakse mõistatuste kujul. Mäng on äärmiselt kaasahaarav. Lugude õuduse tõttu on mäng soovitatav teismelistele ja täiskasvanutele. Mängu mainitakse ka parimate täiskasvanutele mõeldud lauamängude nimekirjas.

Kuum kartul

Tõenäoliselt pidid lapsepõlves vähemalt korra samanimelist pallimängu mängima. Selle mängulaua versiooni põhimõte on sarnane, kuid kui käes on kompaktne "kuum kartul", ei peate lisaks kiiresti käest viskamisele ka mõne sekundi jooksul küsimustele vastama. Siin on vaja nii täpset kätt kui ka kiiret reageerimist millest ei puudu ka naer ja põnevus.

Cluedo

cluedo lauamäng

See lauamäng võimaldab teil saada detektiivideks - koos teiste mängijatega peate selgitama majas aset leidnud kuritegu. Peate koguma ja otsima tõendeid, kaaluma erinevaid versioone ja lõpuks esitama süüdistuse. Kui suudate arvata, kes kuriteo toime pani ja paljastada kuriteo üksikasjad, saate võitjaks. Mäng sobib lastele alates kuuendast eluaastast ning sobib nii sõprade- kui ka pereringis mängimiseks.

Activity

See ruumi nõudev mäng meenutab osaliselt populaarset eelpool mainitud “Aliast”, kuid erinevus seisneb selles, et kaartidel olevate sõnade selgitamiseks kasutate lisaks keelele ka joonistamist ja tegutsemist. See muudab selgitused veelgi huvitavamaks ja loomingulisemaks ning pakub küllaga naeru ja vahvaid emotsioone.

Kõik need minilauamängud tagavad, et teil teie reis oleks täidetud lõbusate ja põnevate tegevustega. Jääb üle vaid otsustada, milline neist sobiks teie seltskonnale kõige rohkem - valikut on seinast-seina!

Kuidas hindate seda postitust?