Villeroy & Boch, Iittala, Fiskars, Brabantia ja paljud teised! Populaarseimad kodusisutusbrändid kuni -30%!

Kasulikud nõuanded

Kuidas valida professionaalset kosmeetikat?

Kosmeetika pakkumised
07.02.2018
Professionaalne kosmeetika

Kosmeetikatooteid ei ole iseennast raske valida – tuleb vaid õige nahatüüp välja selgitada. Kuid professionaalse jumestajana peab tegelema mitmesuguste erinevate nahatüüpi inimestega, erineva nahavärviga, erineva stiili, maitse-eelistustega jne. Kuidas valida professionaalset kosmeetikat?

Professionaalsed kosmeetikatüübid

Jumestajad ei vaja tavaliselt hügieenitooteid: deodorante, kreeme jms. Neil on vaja ainult kahte tüüpi tööriistu: dekoratiivkosmeetika ja juuksehooldustooted. Ei ole mõtet omada asju, mida tegelikult ei lähe vaja.

  • Dekoratiivkosmeetika
    Dekoratiivkosmeetika on kindlasti professionaalile vajalik. Professionaalsed kosmeetikatöötajad peavad valmis olema klientide igaks elujuhtumiks. Pead ostma piisavalt huulepulkasid, lauvärve, pintsleid ja muid tööriistu. Jah, see võib olla üsna märkimisväärne investeering, kuid see on vajalik.
  • Juuksehooldusvahendid
    Ideaalne meik ei ole midagi väärt ilma ideaalse soenguta. Suurepäraste tulemuste saavutamiseks on vaja erinevaid juuksehooldustooted: šampoonid, palsamid, viimistlusvahendid, vahad jms. Lihtsatest juuksehooldustoodetest ei piisa, sest nagu nahatüüpide puhul on ka juuste tüübid väga erinevad ja igaüks neist vajab erinevaid meetmeid.

Šampoonide TOP


Juuksepalsamite TOP


Esiteks, osta kohver

Irooniline, kuid paljud kosmeetikud ei saa isegi aru, et kosmeetika peab olema pakitud spetsiaalsesse kohvrisse, kuid see on vajalik, et mitte asju kaotada ning ilma selleta on ka raske tooteid transportida. Ära unusta, et mõnikord peavad spetsialistid töötama mitte ainult kodus või oma isiklikus salongis, nii et kui soovid konkureerida teiste spetsialistidega, pead ostma kohvri, mis on piisavalt suur, mahukas ja organiseeritud, et kuluks võimalikult vähe aega vajalike toodete otsimiseks.

Seejärel otsi pintslid

Ostsid spetsiaalse kohvri- kas võid nüüd kosmeetikatooteid ostma hakata? Mitte veel! Teine samm on osta meigipintslid. Proovi leida pintslid, millel on kasutatud ainult looduslikke materjale - need on pehmemad ja tõhusamad, kuna on valmistatud naturaalsest karvast. Samuti peaksid ostma erinevaid pintslid erinevate näo- ja kaelapiirkondade jaoks ning loomulikult erinevate kosmeetikatoodete jaoks.

Huulepulkade, palsamite, huuleläigete TOP