Kasulikud nõuanded

Kuidas valida parfüümi isiksuse järgi?

Vaata kõiki lõhnade pakkumisi
09.04.2018
parfüümid

Ei ole saladus, et korralikult valitud lõhn annab edasi meie silmapaistvamaid omadusi. Nii et kui soovid, et lõhn oleks osa Sinu kuvandist, soovitame alljärgnevaid näpunäiteid arvesse võtta.

Meeste parfüümide TOP


  1. Kõigepealt mõtle, millist muljet soovid jätta - kui soovid oma naiselikkust rõhutada, vali lillelised lõhnad ja kui soovid ennast tugevamast küljest näidata, siis vali teravamad puidused lõhnad.
  2. Valikuid on veelgi rohkem - värsked või tsitruselised lõhnad sobivad aktiivsetele naistele ja unikaalsetelekarismaatilistele isiksustele sobivad eriti idamaised vürtsid. Kõiki neid ja teisi luksuslikke parfüüme müüakse Kaup24 e-poes hea hinnaga.
  3. Parfüüm võib rääkida ka sellest, milline on Sinu olemus, nii et peaksid mõtlema mitte ainult sellele, mis kõvaltvaatajatele välja paistab, vaid ka väärtustele ja omadustele, mida endas sügavuti peidad.
  4. Tutvu parfüümide kirjeldustega- iga lõhn räägib o  ma loo, nii et veendu, et need mõtted oleksid Sulle lähedased.
  5. Mõtle sellele, kus parfüümi kasutad - vali töökeskkonda kergemad lõhnad, kuid erilise õhtu jaoks tugevam lõhn.
  6. Selleks, et oma isikupära paremini paljastada, on soovitatav kasutada mitut erinevat tüüpi lõhnasid - me püüame sageli erinevates olukordades erinevat muljet jätta.
  7. Võta arvesse lõhnaainete kontsentratsiooni - sellest sõltub aroomi intensiivsus ja sobivus erinevatele sündmustele.
  8. PP ja EDP parfüümid on kõige intensiivsemad, seetõttu on soovitatav neid kasutada õhtul, EDC või EDC tualettveel on madalam aromaatsete ühendite kontsentratsioon, mis sobib ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks.
  9. Pea meeles, et parfüümid toodavad erinevatel aastaaegadel erinevaid lõhnu ning ära üllatu, kui Sinu lemmik kerge suvelõhn on palju püsivam suvel, kuid talvel kaob kiiresti.
  10. Selliste ebamugavuste vältimiseks võid parfüümi valimisel meeles pidada, et külmal hooajal sobivad intensiivsemad lõhnad ning soojemal ajal võib kaaluda kergemaid valikuid.

Naiste parfüümide TOP