Kasulikud nõuanded

Kuidas valida diivanit või nurgadiivanit?

Lai valik nurgadiivaneid
31.07.2017
hele nurgadiivan

Tänasel päeval, mil mööbli valik on tohutu, on diivani või nurgadiivani valimine väga keeruliseks muutunud. On kerge pea kaotada, valides erinevate tootjate, disaini, materjali ja värvitoonide vahel. Seetõttu tulevad meie Kaup24.ee eksperdid appi, et valida just Teie jaoks see kõige õigem diivan või nurgadiivan.

Diivan või nurgadiivan?

Viimastel aastatel on just nurgadiivanid äärmiselt populaarseks osutunud. Paljudel inimestel on kodudes rohkem ruumi ja seetõttu otsustatakse valikul just nurgadiivani kasuks. Esiteks sobib nurgadiivan paremini avaratesse ruumidesse ning teiseks teenib nurgadiivan hästi suurt perekonda ning on tunduvalt mugavam õhtutel, mil sõbrad ja tuttavad külla tulevad. Nurgadiivanil on mõnusam istuda ja omavahel suhelda kui tavalisel diivanil. Lisaks on paljud nurgadiivanid varustatud mugava lahtikäiva mehhanismiga, mis võimaldab diivani hetkega ka voodiks muuta.


Kui Teie tuba on aga mittestandardne ja nurgadiivani paigutamine tundub keeruline, siis võite valida ka tavalise diivani, või kombineerida erinevas suuruses diivaneid. Muide, diivanite abil saate ka oma ruumi planeerida ja jagada kodu tsoonideks, kus puhata ja kus töötada. Tavaline diivan on praktiline ka selle poolest, et see võib iseseisvalt paigutuda ka toa keskel. Samuti on diivanit võimalik hõlpsalt sobitada muu olemasoleva mööbli ja kodu üldise stiiliga. Kui Teie elamispind on väike, leiate kindlasti diivani, millel on ühtlasi mugav istuda ning mida on võimalik voodiks muuta.