Kasulikud nõuanded

Kodulõhnastajad: milline valida?

Vaata kõiki kodulõhnade pakkumisi
30.12.2019
kodulõhnastaja ja küünlad

Hästi valitud kodulõhnastaja võib aidata Teil lõõgastuda, muuta Teid produktiivsemaks või aidata lihtsalt kaasa koduse atmosfääri kujundamisele. Tõeliselt heade tulemuste nautimiseks tuleb valida enda jaoks meeldiv aroom – lisaks soovitame valida enda jaoks sobivaim kodulõhnastaja tüüp. See kõik on palju lihtsam, kui tutvute eelnevalt erinevate lõhnastajate eeliste ja omadustega.

Lõhnadifuuserid

Elektrilised difuuserid soojendavad eeterlikku õli, kuni see hakkab aurustuma ja eraldab õhku meeldivat aroomi. Lõhnaainet on õhus tunda tavaliselt umbes 5–10 minutit pärast selle õhku eraldumist, kuid kui tegu on veidi intensiivsema aroomiga nagu näiteks sandlipuu, võib see lõhnata isegi kauem. Essentsõlist piisab tavaliselt mõneks kuuks, mistõttu puudub vajadus muretseda endale pidevalt uusi õlisid.


Difuusereid on võimalik täiesti ohutult järelevalveta jätta, seetõttu on need ideaalseks valikuks laste või lemmikloomadega peredele. Difuuseritel on üllatavalt stiilne välimus, nii et sageli võib see olla interjööri oluliseks osaks, omandades seeläbi veel ühe positiivse eelise. Difuuserite ainsaks negatiivseks küljeks on asjaolu, et asukohta valides on oluline arvestada ka sellega, kus asub pistik, kuna vastasel juhul kulgeb inetu juhe läbi kogu ruumi.

Lõhnapulgad

Lõhnapulgad toimivad põhimõtteliselt sarnaselt eelnimetatud difuuseritele: spetsiaalses anumas olevad pulgad imavad eeterlikku õli, mis aurustub seejärel keskkonda. Erinevus seisneb selles, et seda tüüpi lõhnastajad ei vaja toimimiseks patareisid või elektrit, seega on lõhnapulkade kasutamine mugav ja lihtne ega vaja mingit hooldust. Aroom püsib ruumis üsna pikka aega (väidetavalt püsib lõhn toas kauem kui difuuserite puhul) ning lõhnapulkade pudeli ja pulkade kena disain sobib hõlpsasti igasse interjööri.


Kuivad lõhnastajad

See on kõige lihtsam moodus, mida tavaliselt kasutatakse pigem kindlates ruumides kui terves kodus. Tänu kompaktsele suurusele on neid võimalik asetada kappi, kingakarpi, spordikotti, autosse või mujale endale meelepärasesse kohta, kus soovite nautida meeldivamat aroomi. Kuivad lõhnastajad on hinnatatud oma kasutusmugavuse tõttu: kuigi sellel ei pruugi olla kõige intensiivsem aroom, ei pea Te kunagi muretsema pakendi lekkimise või purunemise pärast.


Spreiga kodulõhnastajad

Nende kodulõhnastajate kasutamise põhimõte sarnaneb kõige enam parfüümi kasutamisele – saate neid kasutada oma kodu (või teiste hoonete) teatud piirkondade lõhnastamiseks. Lõhna intensiivsus sõltub pihustuste arvust, nii et saate lõhna intensiivsust ise kontrollida. Sellised pihustid on suurepärased ebameeldivatest lõhnadest vabanemiseks ning sobilikud kerge ja mõnusa aroomi loomiseks. Pihustiga kodulõhnastaja on suurepärane valik minimalistlikku interjööri, sest need ei pea asuma silmaga märgatavas kohas.


Lõhnaküünlad

See on vähem intensiivne ent tõhus kodulõhnastaja tüüp. Küünal lõhnab intensiivselt umbes tund aega, esmakordsel süütamisel on lõhn tugevam ning kauakestvam. Sellegipoolest ei kesta lõhnaküünla aroom sama kaua, kui näiteks eeterlik õli. Samuti tuleb lõhnaküünla jaoks valida turvaline koht, et see jääks lastele ja lemmikloomadele kättesaamatuks. Kui soovite luua romantilist õhkkonda ja kerget aroomi, ei pea Te lõhnaküünlas pettuma.


Kodulõhnastaja – viiruk

Ehkki viirukeid peetakse tihti küünalde alternatiiviks, eritab viiruk üsna intensiivset ja tugevat aroomi. Lisaks kuuluvad viirukid ohtlike kodulõhnastajate hulka, mida tuleks hoida laste ja koduloomade eest kättesaamatus kohas. Viiruk on suurepärane lahendus neile, kes soovivad kõrvaldada ruumist ebameeldivat lõhna või kes armastavadki intensiivseid ja lopsakaid aroome.


Kui olete parasjagu kodust lõhnastajat otsimas, tuleks esmalt kindlaks teha, millist tüüpi lõhnastajat eelistate ning seejärel otsustada, millist tüüpi aroom Teile kõige enam meeldib: sukelduge kodulõhnastajate rikkalikku maailma!

Klientidele meeldib see postitus

5/5
1 Kliendi hinnang

Kuidas hindate seda postitust?

Pigu grupp:
Internetinė parduotuvė Interneta veikals Kaledos.lt

© 2008-2020 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.