Kasulikud nõuanded

Kaasaskantavad kõlarid: mitte ainult meelelahutuseks

Vaata kõiki kaasaskantavate kõlarite pakkumisi
06.03.2019
kõlarid

Kaasaskantavad kõlarid seostuvad tavaliselt valju muusikat kuulavate ja tänaval jalutavate noorema põlvkonna esindajatega. Olete te kunagi mõelnud, et need seadmed võiks ka teile kasulikud olla? Jah, see on nii. Järgnevalt tutvuge paljude võimalustega, kuidas kaasaskantavaid kõlareid saab kasutada peale meelelahutuse ka tööks või muu igapäevase tegevuse huvitavamaks muutmisel.

Mugav ürituste ja konverentside saatja

Kui te juhite sageli üritusi, korraldate konverentse või lihtsalt näitate esitlusi, siis peaks teile tuttavad olema heli ühendamise probleemid. Kui soetate kaasaskantava kõlari, siis õnnestub teil kindlasti neid probleeme vältida. Need kõlarid on küllaltki kompaktsed ja teil ei ole vaja nende kasutamisel rakendada palju füüsilist jõudu, kui aga otsustate soetada kaasaskantava kõlari koos mikrofoniga, siis saate raskusteta esitada oma juttu ka suurema auditooriumi ees.

Eriliste piduõhtute atribuut

Jah, wireless kõlarid üllatavad tänapäeval väheseid, kuid kõik on rabatud, kui teete külalistele ettepaneku katsetada karaoke funktsiooni! Taolised võimsad kõlarid lubavad enamasti nendega ühendada ja piisavalt professionaalselt reguleerida isegi kaks mikrofoni, nii et teid ootab ees tõepoolest meeleolukas ja unustamatu õhtu. Nende kaasaskantavate kõlarite hind on küll pisut suurem, kuid kui neid kasutatakse sageli, siis tasub investeering end õige pea ära.

Mugav suhtlusvahend

Tänapäeval võib praktiliselt igaüks nimetada rohkem kui ühe sõbra või sugulase, kes on sõitnud välismaale õnne otsima – ja loomulikult on meil kõigil ka neid lähedasi, kes elavad lihtsalt teises linnas. Soovides nendega mugavalt suhelda, on meile abiks erinevad internetivõimalused ja samuti võivad abiks olla ka head kõlarid. Kui arvutikõlar on natuke „väsinud“ või kui kavatsete vestluse ajal teha näiteks kodutöid, siis kuulete kaasaskantava kõlari kaudu sõprade häält hoopis mugavamalt ja selgemini. Lisaks sellele võite nende kõlaritega liikuda ühest toast teise!

Asendamatu abivahend kontoris

Kui teil tuleb heli- või videokõnesid teha ka töö juures, siis võivad teid korralikult teenida Bluetoothi kõlarid – eriti sel juhul, kui peate videokonverentsidel osalema erinevates kabinettides. Kindlasti ei tule teil raisata aega kõlarite teise kohta tassimisele ning partnerite või kolleegidega rääkides on heli kvaliteet uskumatult hea.

Kodukino osa

Kui unistate alles kodukinosüsteemist, kuid soovite luua rohkem kaasakiskuva, tõeliselt kinosaali meenutava keskkonna, siis peaksite teadma, et ka televiisori puhul võib kasutada kaasaskantavaid kõlareid. Kuigi heli kvaliteet ei ole täiesti samaväärne, millise võite saavutada kvaliteetse süsteemi abil, ei tohiks parimad kõlarid teid siiski alt vedada.

Alternatiiv teistele seadmetele

Oleme juba välja selgitanud, et need seadmed võivad pakkuda ka karaoke funktsiooni ja mõnikord on komplektis ka mikrofonid, kuid veel tuleks mainida seda, et populaarsemate valikute puhul mainitakse sageli kaasaskantavaid kõlareid koos raadioga. Kui kasutasite siiani köögis vana raadiot või kavatsesite just uue raadio soetada, siis nüüd ei ole vaja teil seda eraldi osta – kaasaskantavad kõlarid annavad teile võimaluse ka raadiot kuulata.

Kodu stiilne aksessuaar

Kuigi see eelis ei ole kaugeltki mitte esmatähtis, oleks patt jätta mainimata, et kaasaskantavad kõlarid lisavad kodule võlu ja võivad isegi olla toa stiilseks aktsendiks. Kõlarite värvirohkus ja disain võib tõepoolest üllatada: pole tähtis, kas jalutate kõlariga linnatänaval või kohandate selle töövajadusteks, alati on teil käepärast moodne, tähelepanu tõmbav atribuut!

Soetanud kaasaskantava kõlari telefonile, televiisorile või muudele seadmetele, avastate veelgi rohkem nende kasutamisvõimalusi. Tähtsaim on, et teil tuleb soetada ainult üks seade ja vaid teist sõltub, kas seda kasutatakse töö tegemiseks või meelelahutusteks, kuid võib-olla ka mõlema tegevuse jaoks. Kaasaskantavaid kõlareid müüakse Kaup24 e-kaupluses, kus korraldatakse sageli ka müügikampaaniaid ja seetõttu saate meelepärased tooted soetada odavamalt!

Klientidele meeldib see postitus

4.5/5
2 Ostja hinnangud

Kuidas hindate seda postitust?