Kasulikud nõuanded

5 ideed poiste toa sisustamiseks

Vaata kõiki lastetoa kott-toolide ja tumbade pakkumisi
16.01.2020
parimad ideed poiste toa sisustamiseks

Poiste toa sisustamine võib olla üsna keeruline ülesanne – ühelt poolt võiks tuba olla mugav ja kena, teisalt peab see ka lapsele meeldima. Siinkohal ei pruugi erksatest ja värvikatest detailidest üksi piisata: kui soovite oma lapsele muljet avaldada, peaksite leidma mõne eriti originaalse lahenduse. Järgnevalt toomegi teieni mõned ainulaadsed ideed, millest noored härrad lummatud võiksid olla.

Armastatud kangelaste tempel

Tõenäoliselt on peaaegu igal väikesel lapsel vähemalt mõni tegelane, keda ta kõige rohkem jumaldab – ja just mõni selline kangelane võikski tee lapse tuppa leida. Lastemööbli valikuga tutvudes märkate, et paljud mööblitükid on kaunistatud kõige kuulsamate kangelastega, mistõttu on üsna lihtne oma idee reaalsuseks muuta. Teil ei jäägi üle muud, kui välja selgitada, milline tegelane teie last huvitab ja veenduda, et see sümpaatia väga kiiresti ei kao.


Sinistes toonides kuningriik

Kui tüdrukud kipuvad imetlema roosasid toone, siis poisid armastavad sageli siniseid värvitoone, mida on väga lihtne tuppa lisada. Sinised võivad olla nii mööbel kui voodipesu – veelgi parem, kui proovite sobitada erinevas toonis siniseid.

sinistes toonides poiste tuba

Sinistes toonides toa suurimaks eeliseks on, et isegi lapse sirgudes ei ole tarvis seda kiiresti välja vahetada. Loomulikult ei pruugi teie poja lemmikuks värviks sinine olla, mistõttu tuleks sobivaid värve valima asudes esmalt nõu pidada oma lapsega.

Võistlusrada

Raske on leida poissi, kes ei unistaks võidusõitjaks saamisest – toredat unistust võib rakendada toa kujundamisel. Muidugi peate esmalt veenduma, et teie poeg just ralliautodega kaunistatud toast vaimustuses oleks ja kui see tõesti nii on, siis on suurepärane idee valida talle äge autovoodi või kuulsate vormel-1 autodega kaunistatud diivan.

autovoodi poiste tuppa

Autode pildid võivad kolida ka seintele – mida rohkem autoteemalisi elemente kasutate, seda unikaalsema lõpptulemuse saate.


Sportlik oaas

Poiss, kes naudib aktiivset vaba aja veetmist, sportimist või on mõne kuulsa sportlase suur fänn, armastab kindlasti sportlikus võtmes sisustatud tuba. Kõige lihtsam on kujundada kena tuba korvpallihuvilistele, kuid ka teistele spordihuvilistele poistele on võimalik luua ainulaadse kujundusega ruum.

sportlikud tegevused ja mängud poiste toas

Veelgi parem on lapse tuppa lisada spordiga seotud atribuute, näiteks poksikott, korvpallirõngas ja selle alus või väiksemad jalgpallipallid. Selline ruum inspireerib kahtlemata teie last muljetavaldavate tulemuste saavutamiseks.