Kasulikud nõuanded

4 parimat nutikella

Vaata kõiki pakkumisi
19.06.2019
nutikell naise käel

Nutikellad koguvad üha rohkem populaarsust - neid valivad mitte ainult sportlased, vaid ka need, kes soovivad oma heaolu või telefonis vastuvõetud sõnumeid jälgida. Ei ole saladus, et nutikellad ühilduvad Sinu telefoniga, laiendades nende võimekust veelgi - kui otsustad sellise tarviku osta, pead tundma nende laia valikut. Milliseid mudeleid on praegu kõige paremini hinnatud?

Samsung Galaxy Watch

Neile, kes kasutavad Android operatsioonisüsteemidega telefone ja hindavad eriti nutikellade disaini, avaldab see mudel kindlasti muljet. Selle välimus ei erine praktiliselt klassikalise kella disainist, kuid mitmekesisus muudab selle kahtlemata kasulikuks satelliit-ruuteriks.

GPS, päevast muljetamine õhtul või meeldetuletus uutest väljakutsetest hommikul, kehaline aktiivsus, unekvaliteet, tähelepanuväärne aku - need on vaid mõned selle kella kasulikud omadused. Samsung Galaxy Watch kellad on veekindlad, nii et saad selle tarvikuga proovida ka veemõnusid. Puudusena on kõige sagedamini mainitud Bixby operatsioon ja mitte igaühele mugav laadimine, kuid tõenäoliselt nõustud, et need on üsna tühised probleemid.


Apple Watch 4

Apple'i fännid peaksid rõõmustama - neid meestele ja naistele mõeldud nutikellasid nimetatakse sageli parimaks turul. Selle põhjuseks on täiustatud andurid, kiired protsessorid, parem ekraan (võrreldes teiste Apple'i mudelitega) ja kerge kaal ning stiilne disain - ei ole kahtlust, et kõik need eelised on piisavalt tugevad.

Siiski, kui valida Apple Watch 4 nutikell, on "mida peaksid teadma" kõigi jaoks aktuaalne küsimus - sel juhul tuleb arvestada, et need tarvikud ei tööta Android-seadmetega. Aga kui oled Apple'i toodetele lojaalne, hindad tõesti selle nutikellaga kaasnevat kasu! Tõsi, on ka mõningaid puudusi - pisut lühike aku kasutusaeg ja veidi kõrge hind.

Fitbit Versa

Sageli öeldakse, et need nutikellad peaksid olema kõige atraktiivsemad naistele, kuid tegelikult peaks sama kehtima meeste kohta. Fitbit Versa üllatab oma kerge disaini, neljapäevase aku, uneanalüüsi süsteemi ja spetsiaalselt kohandatud naiste terviseseire funktsioonidega. Siiski ei leia sellest kellast GPS-i ja kui oled väga selektiivne, jääd suurematest programmidest ilma. Kõige lahedam uudis on see, et see nutikell on ühilduv nii iOS kui ka Android-toega telefonidega.


Garmin Vivoactive 3

Neid nutikellasid nimetatakse sageli üheks parimaks valikuks intensiivseks treenimiseks - need võimaldavad täpselt treeningu tulemusi jälgida ja oma andmeid analüüsida. Garmin Vivoactive 3 nutikellade tagasiside on väga hea nii spordiharrastajate kui ka nende seas, kes soovivad, et nutikell oleks kooskõlas mõlema populaarsema telefoni operatsioonisüsteemiga.


Kõik need kellad on üsna erinevad, nii et saad hõlpsasti otsustada, milline mudel on Sinu jaoks parim. Kuid ei tasuks ainult nende valikutega piirduda: kui otsid midagi muud, siis pea meeles, et nutikellad on müügil Kaup24 e-poes - siin ootab lai valik kaupu!

Klientidele meeldib see postitus

5/5
1 Ostja hinnang

Kuidas hindate seda postitust?