TASUTA tagastus läbi OMNIVA pakiautomaadi

Nüüdsest on võimalik kaupa tasuta tagastada OMNIVA pakiautomaatide kaudu üle Eesti. Antud tagastamisviis kehtib kaupadele, mille juures  on märgistus  tekstiga  „TASUTA tarne OMNIVA pakiautomaati“.

Kui kaua on võimalik kaupa tagastada? 

14 päeva jooksul. See periood võib olla pikem, kui nii on täpsustatud konkreetse kauba müügitingimustes või tagastusteabe manuses, mille saate tellimuse vormistamisel e-posti teel. 

Mida pean teadma kvaliteetse toote tagastamise kohta? Millist kvaliteetset kaupa ei ole võimalik tagastada? 

Tasub teada, et teil on 14 päeva jooksul võimalik kvaliteetne toode välja vahetada või tagastada kogu ostusumma tagastamise vastu ainult siis, kui te pole toodet kasutanud rohkem, kui on vajalik selle olemuses, omadustes ja toimimistes veendumiseks viisil, nagu teil lubataks seda tavapäraselt teha tavapoes, ega mingil moel selle välimust kahjustanud. Juhul, kui olete kaupa kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks, või kui olete kaupa kahjustanud või selle hävitanud, vastutate te kauba kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest ning müüjal on õigus tasaarvestada teie nõudega summa, mis vastab kauba parandamis-, asendamis- või uueväärseks taastamise kuludele või objektiivselt põhjendatud kahjule. Tuleb märkida, et kauba tagastamisel on vajalik esitada ostu kinnitavad dokumendid (sularahakviitung, maksekaardi väljavõte, arve jne). 

Pange tähele, et kõiki veebist ostetud tooteid ei ole võimalik tagastada. Teil ei ole õigust tagastada võlaõigusseaduse § 53 lg-s 4 loetletud tooteid.

Mida pean teadma toodet OMNIVA pakiautomaati tagastades? 

  1. Paki sisse panna ainult tagastatav kaup. Paki peale (mitte tootja originaalpakendi) kirjutage tellimuse number ja Teie kontaktandmed. Kui tellimuses on mitu toodet, siis andke klienditeenindusele teada, mis toote Te täpsemalt tagastasite.

  2. Tuletame meelde, et saate kaupa tagastada ka Kaup24.ee kaupluses, mis asub Tallinnas aadressil Mustamäe tee 46.

  3. Paki saatmisel tuleb Omniva pakiautomaadis valida “saadan paki”, seejärel “vormistasin paki iseteeninduses” ja jälgida ekraani peal olevaid juhiseid. Juhul kui Teil pole võimalik pakikleebist printida, siis pakiautomaadis saate manuaalselt sisestada saadetise number, mis asub pakisildil triipkoodi all. 

Kuidas toode OMNIVA pakiautomaatide kaudu tagastada? 

Pakkige toode, mille soovite saatmiseks tagastada. Trükkige saadetise kleebis, mille leiate tellitud toote e-kirjast täidetud tootetellimuse kohta või oma Kaup24.ee kontolt. 

Millal tagastatud kauba eest raha tagasi saab? 

Tagastatud kauba kättesaamisel hindab müüja teie soovi ja kui teie tagastus rahuldatakse, siis tagastatakse raha 14 päeva jooksul määratud pangakontole. Kui kauba tagastamine pole võimalik, võtab müüja teiega ühendust päringus toodud telefoninumbril või e-posti aadressil ja teavitab teid otsuse põhjustest. Sellisel juhul lepib müüja teiega kokku, kuidas tagastatud kauba tagasi saate.