Kuumad hinnad kuni -45%*!    Pakkumised, mida ei tasu maha magada! 

TASUTA tagastus läbi OMNIVA pakiautomaadi

Nüüdsest on võimalik kaupa tasuta tagastada OMNIVA pakiautomaatide kaudu üle Eesti. Antud tagastamisviis kehtib kaupadele, mille juures on märgistus on märgistus  tekstiga  „TASUTA tarne OMNIVA pakiautomaati“.

Kui kaua on võimalik kaupa tagastada? 

14 päeva jooksul. See periood võib olla pikem, kui nii on täpsustatud konkreetse kauba müügitingimustes või tagastusteabe manuses, mille saate tellimuse vormistamisel e-posti teel. 

Mida pean teadma kvaliteetse toote tagastamise kohta? Millist kvaliteetset kaupa ei ole võimalik tagastada? 

Tasub teada, et teil on 14 päeva jooksul võimalik kvaliteetne toode välja vahetada või tagastada kogu ostusumma tagastamise vastu ainult siis, kui te pole toodet kasutanud rohkem, kui on vajalik selle olemuses, omadustes ja toimimistes veendumiseks viisil, nagu teil lubataks seda tavapäraselt teha tavapoes, ega mingil moel selle välimust kahjustanud. Juhul, kui olete kaupa kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks, või kui olete kaupa kahjustanud või selle hävitanud, vastutate te kauba kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest ning müüjal on õigus tasaarvestada teie nõudega summa, mis vastab kauba parandamis-, asendamis- või uueväärseks taastamise kuludele või objektiivselt põhjendatud kahjule. Tuleb märkida, et kauba tagastamisel on vajalik esitada ostu kinnitavad dokumendid (sularahakviitung, maksekaardi väljavõte, arve jne). 

Pange tähele, et kõiki veebist ostetud tooteid ei ole võimalik tagastada. Teil ei ole õigust tagastada võlaõigusseaduse § 53 lg-s 4 loetletud tooteid.

Mida pean teadma toodet OMNIVA pakiautomaati tagastades? 

Kui kavatsete kauba tagastada OMNIVA pakiautomaadi kaudu, siis pakkige ja tagastage pakk OMNIVA pakiautomaati. Pakk peab sisaldama:

  1. Tagastatud kaupa
  2. Arvet, kui see saadeti teile koos kaubaga, 
  3. Trükitud või käsitsi kirjutatud vabas vormis taotlus tagastatud kauba jaoks. 

Taotluses täpsustage: 

  • teie nimi ja perekonnanimi, 
  • teie kontaktandmed: telefoninumber ja / või e-posti aadress, -tellimuse number, 
  • nimetage tagastatav(ad) üksus(ed), 
  • kauba tagastamise põhjus(ed), 
  • pangakonto number ja selle konto omanik (raha kantakse tagasimaksetaotluse rahuldamisel sellele kontole). 

Tuletame meelde, et saate kaupa tagastada ka Kaup24.ee kauplustes. Kontrollige kaupluste aadresse ja tööaegu SIIN.

Kuidas toode OMNIVA pakiautomaatide kaudu tagastada? 

Pakkige toode, mille soovite saatmiseks tagastada. Trükkige saadetise kleebis, mille leiate tellitud toote e-kirjast täidetud tootetellimuse kohta või oma Kaup24.ee kontolt. 

Kui teil pole võimalust pakikleebist ette printida, saate seda teha OMNIVA pakiautomaadis. Sel juhul valige "Eelregistreeritud saadetis" ja järgmises etapis sisestage saadetise number, mille leiate pärast tellimuse vormistamist Kaup24.ee poolt teile e-posti teel saadetud tagastusinfo manusest või oma Kaup24.ee kontolt. 

Millal tagastatud kauba eest raha tagasi saab? 

Tagastatud kauba kättesaamisel hindab müüja teie soovi ja kui teie tagastus rahuldatakse, siis tagastatakse raha 14 päeva jooksul määratud pangakontole. Kui kauba tagastamine pole võimalik, võtab müüja teiega ühendust päringus toodud telefoninumbril või e-posti aadressil ja teavitab teid otsuse põhjustest. Sellisel juhul lepib müüja teiega kokku, kuidas tagastatud kauba tagasi saate.