TASUTA tagastus läbi OMNIVA pakiautomaadi

Nüüdsest on võimalik kaupa tasuta tagastada OMNIVA pakiautomaatide kaudu üle Eesti. Antud tagastamisviis kehtib kaupadele, mille juures on märgistus  tekstiga „TASUTA tarne OMNIVA pakiautomaati“.

Kui kaua on võimalik kaupa tagastada? 

14 päeva jooksul. See periood võib olla pikem, kui nii on täpsustatud müügitingimustes või tagastusteabe manuses, mille saate tellimuse vormistamisel e-posti teel. 

Mida pean teadma kvaliteetse toote tagastamise kohta? Millist kvaliteetset kaupa ei ole võimalik tagastada? 

Tasub teada, et teil on 14 päeva jooksul võimalik kvaliteetne toode välja vahetada või tagastada ainult siis, kui te pole toodet kasutanud ega mingil moel selle välimust kahjustanud. Kui otsustate toote tagastada, peate alles hoidma pakendi, seda mitte kahjustama ning ostetud toodet kontrollima põhjalikult nagu teeksite seda otse müügikohas. Tuleb märkida, et kauba tagastamisel on vajalik esitada ostu kinnitavad dokumendid (sularahakviitung, maksekaardi väljavõte, arve jne). 

Pange tähele, et kõiki veebist ostetud tooteid ei ole võimalik tagastada. Tagastamatute kaupade loendi leiate SIIT

Mida pean teadma toodet OMNIVA postiautomaati tagastades? 

Kui kavatsete kauba tagastada OMNIVA pakiautomaadi kaudu, siis pakkige ja tagastage pakk OMNIVA pakiautomaati. Pakk peab sisaldama:

  1. Tagastatud kaupa
  2. Arvet, kui see saadeti teile koos kaubaga, 
  3. Trükitud või käsitsi kirjutatud vabas vormis taotlus tagastatud kauba jaoks. 

Taotluses täpsustage: 

  • teie nimi ja perekonnanimi, 
  • teie kontaktandmed: telefoninumber ja / või e-posti aadress, -tellimuse number, 
  • nimetage tagastatav(ad) üksus(ed), 
  • kauba tagastamise põhjus(ed), 
  • pangakonto number ja selle konto omanik (raha kantakse tagasimaksetaotluse rahuldamisel sellele kontole). 

Tuletame meelde, et saate kaupa tagastada ka Kaup24.ee kauplustes. Kontrollige kaupluste aadresse ja tööaegu SIIN 

Kuidas toode OMNIVA sularahaautomaatide kaudu tagastada? 

Pakkige toode, mille soovite saatmiseks tagastada. Trükkige saadetise kleebis, mille leiate tellitud toote e-kirjast täidetud tootetellimuse kohta või oma Kaup24.ee kontolt. 

Kui teil pole võimalust pakikleebist ette printida, saate seda teha OMNIVA pakiautomaadis. Sel juhul valige "Eelregistreeritud saadetis" ja järgmises etapis sisestage saadetise number, mille leiate pärast tellimuse vormistamist Kaup24.ee poolt teile e-posti teel saadetud tagastusinfo manusest või oma Kaup24.ee kontolt. 

Millal tagastatud kauba eest raha tagasi saab? 

Tagastatud kauba kättesaamisel hindab müüja teie soovi ja kui teie tagastus rahuldatakse, siis tagastatakse raha 3 tööpäeva jooksul määratud pangakontole. Kui kauba tagastamine pole võimalik, võtab müüja teiega ühendust päringus toodud telefoninumbril või e-posti aadressil ja teavitab teid otsuse põhjustest. Sellisel juhul lepib müüja teiega kokku, kuidas tagastatud kauba tagasi saate.

PHH Group: Internetinė parduotuvė Pigu.lt Interneta veikals 220.lv E-pood Kaup24.ee Verkkokauppa Hobbyhall.fi E-pood Hansapost.ee

© 2003-2022 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Sellel lehel avaldatud materjali ilma loata kasutamine ja levitamine on keelatud.