Info järelmaksu kohta


Järelmaks aitab Teid vajaliku kauba soetamisel. Järelmaksu võivad taotleda kõik vähemalt 18-aastased Eesti Vabariigi kodanikud või Eestis alalist elamisluba omavad inimesed.

Tooteid tellides palun täitke järelmaksutaotlus Kaup24.ee süsteemis.
 1. Valige toode ja lisage ostukorvi
 2. Valige makseviisiks “Järelmaksuga”. Taotlusvormi täites palutakse Teil esitada vajalik teave. Palun lugege kogu teave põhjalikult ja vastutustundlikult. Pärast taotluse esitamist järgige juhiseid ja kontrollige oma e-posti.
Positiivse vastuse korral saate automaatse kirja koos lingiga lepingu sõlmimiseks TF Bankiga. Juhul, kui TF Bank Teie avaldust ei kinnita, saadetakse Teile identifitseerimislink ning Teie järelmaksutaotlust vaatab üle Inbank. Leping palume allkirjastada digitaalselt. Juhul, kui Sul puudub lepingu digiallkirjastamise võimalus, võta ühendust klienditoega telefonil +372 615 0026, et saaksime korraldada allkirjastamise võimaluse paberkandjal. Kui olete lepingu edukalt allkirjastanud, läheb Teie tellimust töötlemisele.

Meie tugimeeskond või järelmaksu pakkuv ettevõte võib Teiega ühendust võtta, et saada täiendavaid dokumente või teavet, kui see on Teie taotluse hindamiseks vajalik.

Kui Teie taotluse vastus on eitav, saate selle kohta meili.
 1. NB! Kauba saab kätte ainult järelmaksu lepingus märgitud isik.
 2. Järelmaksu pakutakse ainult füüsilistele isikutele, äriüksustele see ei kehti.
 3. Pärast kõikide järelmaksu lepingu tingimuste täitmist, saate toote omanikuks.
Iga laen on finantskohustus. Kaalu oma otsust hoolikalt - tutvu laenulepingu tingimustega ning vajadusel pea nõu asjatundjatega.

Järelmaksu tingimused ja lisainfo
 1. Järelmaksu võivad taotleda kõik vähemalt 18-aastased Eesti Vabariigi kodanikud või Eestis alalise elamisloaga inimesed.
 2. Lepingu kestus võib olla 9 kuni 60 kuud. Lepingu periood on erinev ja sõltub Teie ostu väärtusest.
 3. Intress on 25%.
 4. Ilma lepingutasuta.
 5. On võimalus taotleda maksepuhkust ja lükata esimene sissemakse 6 kuud edasi. Pidage meeles, et sellel 6-kuulisel perioodil intressimäära arvutatakse endiselt.
 6. Järelmaksuga tasumine on võimalik ainult juhul, kui Teie tellimuse ostusumma ületab 38 eurot.

Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Teenuse pakkujateks on TF BANK AB (PUBL.) EESTI FILIAAL, Inbank Finance AS. Tutvu tingimustega müügikohas või küsi nõu meie asjatundjalt.

Tüüpnäide:krediidisumma 399 €, intress 25,0% algsummalt aastas (fikseeritud), lepingutasu 0€, igakuine kontohaldustasu 0€, periood 24 kuud, krediidi kulukuse määr 41,73% aastas, tagasimaksete summa 598,56€.

TF Bank AB kontaktandmed: Vabõhumuuseumi tee 1, Tallinn; tel: 6075775; e-mail: jarelmaks@tfbank.ee.

Kui olete lepingu juba allkirjastanud ning Teil tekivad lisaküsimused, võite pöörduda otse TF Bank poole helistades: 607 5775 või saates kiri aadressile: info@tfbank.ee.

Liisinglepingu üldtingimustega saate tutvuda siin.

Inbank Finance AS kontaktandmed: info@inbank.ee, tel: +372 640 8080.