Kuumad hinnad kuni -45%*!    Pakkumised, mida ei tasu maha magada! 

Kaup24.ee-st

Kaup24.ee on üks suurimaid ja populaarseimaid e-kaubanduskeskusi Eestis. 2021. aastal ühines Pigu Group Soome e-kaubanduse gigandi Hobby Halliga ja sai Baltikumi regiooni suurimaks e-kaubanduse ettevõtteks PHH Group. 


PHH Group opereerib e-poode ja Marketplace platvormi Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes. Pigu.lt – Leedus, 220.lv – Lätis, Kaup24.ee ja Hansapost.ee – Eestis ning HobbyHall.fi – Soomes. PHH Group annab hetkel tööd ligikaudu 1000 inimesele. 


Alates 26. septembrist 2019 tegutseb PIGU Group Balti riikides mitte ainult e-poena, vaid ka interneti kaubanduskeskusena – ettevõte lõi võimaluse teistele e-poodidele ja ettevõtetele müüa oma kaupu Kaup24.ee Marketplace platvormil. Tänu sellele on Kaup24-st saanud hiiglaslik e-kaubanduskeskus, mis pakub kaupu paljudelt erinevatelt müüjatelt. PHH Groupi Marketplace platvormil müüb praegu enam kui 4000 müüjat, kelle sortiment on üle 2 miljoni toote. Külastajate arv aastas ulatub umbes 150 miljonini. 


Klientide mugavuse huvides oleme avanud viis füüsilist kauplust, millest suurimad asuvad Tallinnas. Kauplused pakuvad klientidele võimalust oma interneti tellimusi tasuta kätte saada. 
Kauba eest saad tasuda endale kõige mugavamal viisil: panga- või krediitkaardiga, pangalingiga, sularahas või järelmaksuga. Teenindame kliente interneti teel viies erinevas keeles.

Investeerime pidevalt erinevatesse lahendustesse, et parandada nii klientide kui ka meie Marketplace platvormil müüvate müüjate kogemusi.