Tere, kuidas saame aidata?

Tugitool Home4You Damiano, sinine

Täpsustused:
Tüüp: Recliner tugitoolid
Laius: 72 cm
Kauba ID: 114004104
Ainult äpis Kaup24 PLUS liikmetele! Saad kuni 4x rohkem Kaup24-eurosid!*
  • Täishind
  • 24 k. intressivaba
    Al. 3924 x 24 kuud
    või
    Al. 2022 x 60 kuud

Kaup24 PLUS hind

76105

Tavahind

1 01700

Kaup24 PLUS hind

76105
Järelmaksu krediidi kulukuse määr on 23,45% aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 76105 , lepinguperiood kuudes 24, intressimäär 0,00% ostusummalt, sissemakse 0,00%, lepingutasu 000 , haldustasu 753 , igakuine osamakse 3924 , krediidi kogukulu 94176 . Teenuse pakkujaks on AS Inbank Finance. Enne lepingu sõlmimist soovitame sul tutvuda finantsteenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerida spetsialistiga. Järelmaksu krediidi kulukuse määr on 23,45% aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 76105 , lepinguperiood kuudes 24, intressimäär 0,00% ostusummalt, sissemakse 0,00%, lepingutasu 000 , haldustasu 753 , igakuine osamakse 3924 , krediidi kogukulu 94176 . Teenuse pakkujaks on AS Inbank Finance. Enne lepingu sõlmimist soovitame sul tutvuda finantsteenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerida spetsialistiga.
Müüja:

Kaup24 Tallinna pood (Mustika keskus, Karjavälja 4)

13. augustil

000

Kuller

14. augustil

3999

Tähelepanu! Tarneajad on esialgsed ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Lõplik tarnekuupäev on märgitud tellimuse kinnituses.

Kuller

14. augustil

3999

Tähelepanu! Tarneajad on esialgsed ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Lõplik tarnekuupäev on märgitud tellimuse kinnituses.

Müüja:
  • 80% ostjatest soovitaks seda müüjat.
Diilide laine! kuni -60%*
Informatsioon

Toote kirjeldus: Tugitool Home4You Damiano, sinine

  • Luksuslik naturaalne nahk: Valmistatud kvaliteetsest naturaalsest nahast, see tugitool pakub esmaklassilist tunnetust ja vastupidavust, ideaalne neile, kes hindavad elu peeneid asju.
  • Modernne stiil: Home4You Damiano tugitooli stiilne disain lisab igasse eluruumi kaasaegset elegantsi, sobitudes sujuvalt modernse sisustusega.
  • Lõõgastumisfunktsioon: Sellel tugitoolil on lõõgastumisfunktsioon, mis võimaldab pärast pikka päeva mugavalt puhata.
  • Avatud mõõtmed: Laius seitsekümmend kaks sentimeetrit, kõrgus sada kuusteist sentimeetrit ja sügavus kaheksakümmend neli sentimeetrit, pakkudes piisavalt ruumi mugavaks istumiseks.
  • Elegantne sinine värv: Silmapaistev sinine toon muudab selle tugitooli pilkupüüdvaks, lisades elutuppa värvi.

Home4You Damiano sinine tugitool on stiili ja mugavuse kehastus, olles ideaalne valik kaasaegsetesse elutubadesse. Selle kvaliteetne naturaalne nahk ja modernne disain ühendavad luksuse ja funktsionaalsuse. See tugitool sobib neile, kes otsivad stiilset ja mugavat istumisvõimalust, mis täiendab kaasaegset interjööri.

Kirjelduses on välja toodud pehme mööbli nominaalmõõdud. Kuna mööbli valmistamisel on kasutatud pehmeid materjale, näiteks polüuretaanvahtu, võivad tegelikud mõõtmed kirjelduses välja toodud mõõtmetest erineda +/- 4 cm. Mööbli riide muster ei pruugi vastata pildil kuvatule. Pange tähele, et veebipoes olevad kaubad ei pruugi pildil kuvatud omadustele vastata, kuna ostja pooolt kasutatava kuvari sätted (värv, kuju või muud parameetrid) võivad olla erinevad. 

Home4You

Home4You on rahvusvaheliselt tuntud bränd, mis on kõige tuttavam Eestis. Sealt see ka tuli. Home4you on üks suurimaid mööblitoodete importijaid ja jaemüüjaid Eestis. Ettevõte pakub unikaalset valikut kontori- ja söögitoole, laudu, diivaneid ja muid väikeseid kodutarvikuid. Sortimendile on iseloomulik kaasaegne viimistlus, palju huvitavaid kujundeid, tekstuure, ebatavalisi ja looduslikke materjale. Tänu valikule, mis vastab ka kõige nõudlikuma kliendi ootustele, on Home4you kaubamärgil paljudes riikides hulgaliselt fänne. Lai valik, kiire tarne, kaasaegne Skandinaavia mööbel, populaarne klassika ja romantika stiil, mis on tundud ka Provence-i nime all – need on Home4You suurimad eelised.

Tugitool Home4You Damiano, sinine Home4You

Pildid on illustratiivsed ja mõeldud toote omaduste näitamiseks. Joonisel kujutatud toode ei kajasta konkreetset tootemudelit.

Kaasaegne stiil

Veel tänaselgi päeval püüeldakse modernistliku interjööri poole – sellist interjööri valitakse eriti tihti mööblidisaini kujundamisel. See stiil võimaldab luua avarat, valgusküllast ja mugavat tuba, mis sobib tänapäeva rütmis elavatele inimestele.

Esimese asjana köidavad tähelepanu eriti ranged vormid ja mööbli sile pealispind. See on modernistliku mööbli üks kõige väljendusrikkamaid omadusi: puhtad, sirged jooned ja minimaalsed lisadetailid kirjeldavad kõige paremini seda stiili. Dekoratsioonis ei ole näha praktiliselt mingeid kaunistusi, aksessuaare, sujuvaid kaardeid ega ümardatud servi. See aga ei tähenda, et modernistlik mööbel ei oleks huvitav - kasutades isegi rangeid geomeetrilisi jooni, võib luua asümmeetriaid või abstraktseid kujundeid, mis elavdavad kogu atmosfääri.

Heledates toonides puit, selle imitatsioon, erinevad metallid või klaas on peamised materjalid, mida kasutatakse modernistliku mööbli valmistamisel, ka nende kombineerimine on levinud. Modernse mööbli loomisel kasutatakse sageli vähemalt kahte materjali, , näiteks puit ja läikivad pinnad, klaas ja roostevaba teras jne. Selline valik annab nendele toodetele eripära!

Modernses stiilis on eriline roll funktsionaalsusel . Moderne mööbel on loodud nii, et teha meie elu võimalikult lihtsamaks - kuigi toote väljanägemine on oluline, pööratakse suurimat rõhku mugavusele. Seetõttu leiab modernistlike toodete seast hulganisti mööblit, mis täidab mitut funktsiooni, luues niiviisi mugavat ja avarat ruumi atmosfääri.

Just sel põhjusel on mööbel lihtne ja suhteliselt väike. Kui oleks olemas selline kirjeldus, võiks seda mööblit iseloomustada kui „standard” suuruses mööbel. See tähendab, et need tooted on optimaalsed ja kompaktsed ning te ei leia hiiglaslikke variante.

Modernne mööbel on tavaliselt neutraalne, kergesti sobituvate värvidega – see laseb veelgi lihtsamalt sobitada mööblit kogu sisekujundusega. Saadaval on üsna heledaid toone, kuid neid kasutatakse tihtipeale millegi rõhutamiseks.

Kõik need modernse mööbli omadused kinnitavad asjaolu, et selle stiili tooted on lihtsad ja samal ajal väga universaalsed. Seega on neid lihtne sobitada igas suuruses ruumidesse. Tugitool Home4You Damiano, sinine meeldib neile, kes soovivad luua minimalistliku ja avara ruumi korraliku ja värske olemusega.

Naturaalne nahk

Ehtsat nahka on aastaid seostatud kõrge kvaliteedi ja luksusega. Kui te väärtustate samuti selliseid materjale ka oma kodus, siis on ehtsast nahast valmistatud mööbel teie jaoks ideaalne valik. Kuigi see nõuab rohkem investeeringuid, tasub see peagi end ära – ehtsast loomanahast valmistatud mööblil on palju eeliseid.

Esiteks tõmbab Tugitool Home4You Damiano, sinine tähelepanu oma eriti stiilse ja luksusliku välimusega , millele on tõesti raske vastu panna! Kuigi värvide valik ei ole kuigi suur, on tänu peenele elegantsele disainile ehtsast nahast valmistatud mööbel kergesti kombineeritav mistahes stiilidega, – universaalsuse pärast ei pea muretsema.      

See materjal laseb õhku läbi ja kohandub temperatuuri muutustega , nii et talvel istute soojal mööblil ja suvel jahedal. Aja jooksul muutub materjal pehmemaks ja siledamaks, seega muutub mööbel mugavamaks.

Ehtsast nahast valmistatud mööbel on eriti soovitatav allergikutele, kuna materjalis ei kogune tolmu ja tolmulestasid. Kuid see pole veel kõik: nahk ei ima endasse lõhnu ja ei kogu loomseid karvu , seega valides sellist mööblit, väldite allergilisi reaktsioone ning säilitate korraliku kodukeskkonna.

Nahast mööbli hoolduse kohta levivad siiani kuulujutud, et seda on raske hooldada. Need on lihtsalt müüdid, mis ei vasta tegelikkusele. See materjal ei ima endasse peale voolanud vedelikku, nii et materjali puhastamiseks piisab niiskest lapist või veest. Mööbli laitmatu välimuse säilitamiseks on soovitatav seda aeg-ajalt pihustada spetsiaalsete puhastusvahenditega. Oluline on hoida mööblit otsese päikesevalguse eest eemal : kokkupuutel päikesega võib materjal praguneda ja värv tuhmuda.

Ehtsast nahast valmistatud mööbel erineb oma vastupidavuse ja kauakestvuse poolest, mistõttu muutub see sageli perekonna reliikviaks, mis antakse üle ühelt põlvkonnalt teisele. Isegi, kui kodus on lemmikloomi, on mööblit võimalik kriimustuste eest kaitsta, sest loomad väldivad lamamist selle materjaliga kaetud mööblil. Kuid isegi kriimustused on spetsiaalsete tööriistade abil kergesti kõrvaldatavad.

Ehtsast nahast valmistatud mööblit peetakse üheks kõige vastupidavamaks ja luksuslikumaks – kui otsite pilkupüüdvat interjööri, siis on selle mööbli valik kõige õigem!

Tugitool Home4You Damiano, sinine Naturaalne nahk

Pildid on illustratiivsed ja mõeldud toote omaduste näitamiseks. Joonisel kujutatud toode ei kajasta konkreetset tootemudelit.

Nagu nimigi ütleb, ei ole puhkefunktsiooniga tugitoolid mõeldud tööks ega produktiivseks tegevuseks, vaid lõõgastumiseks. Tänu tugitoolide pakutavatele eelistele ja kiirele elutempole on nõudlus selle mööbli järele oluliselt kasvanud mitte ainult kodus, vaid ka kontorites. Need loovad suurepärase mugavuse, funktsionaalsuse ja kaasaegse stiili. Mööbel on vastupidav, kvaliteetne, eriti hoolikalt disainitud, et see kestaks kogu elu. Mugavad ja stiilsed istmed on iga elutoa aluseks ja ilmekaks interjööriks. Disainerid on loonud erineva stiili ja disainiga tugitoole, mis sobivad inimeste erineva elustiili ja maitsega. See on suurepärane valik väikestesse eluruumidesse – tugitool ei võta palju ruumi, näeb välja graatsiline ja luksuslik. Igal disainil on kindel eesmärk, seega sobivad tugitoolid ideaalselt kodu, kontori, basseini või kliiniku interjööri. Parima mugavuse ja puhkuse tagamiseks on tugitoolid varustatud patjade, seljatugede, pea- ja jalatugedega. Tänu nutikale disainile saab mööblit kohandada vastavalt oma soovidele ja vajadustele, tugitoolide valik on ülimalt lai. Sellel toolil puhkamine võib tõsta tootlikkust, vähendada stressi ja pakkuda parimat mugavust.

Loe lähemalt

Üldine tooteinfo: Tugitool Home4You Damiano, sinine

Kauba ID: 114004104
Kategooria: Tugitoolid ja tugitoolvoodid
Tootepakendite arv: 1 tk.
Paki suurus ja kaal (1): 0,72 x 0,84 x 1,16 m, 40 kg
Magamisfunktsioon: Ei
Materjal: Naturaalne nahk
Stiil: Kaasaegne
Kaubamärk: Home4you
Kõrgus: 116 cm
Sügavus: 84 cm
Tootjamaa: Eesti
Mööbli kollektsioon: Damiano
Tüüp: Recliner tugitoolid
Vaade: Home4you, recliner tugitoolid tugitoolid ja tugitoolvoodid
Laius: 72 cm
Kõik tooted sellelt kaubamärgilt: Kõik Home4You tooted
Toote hooldus reeglid: Juhend
Tootja: Evelekt AS; Linamäe 12, Saku vald, 76406 Harjumaa, Estonia; [email protected]

Toodete pildid on illustratiivsed ja näitlikud. Tootekirjelduses sisalduvad videolingid on ainult informatiivsetel eesmärkidel, seega võib neis sisalduv teave erineda tootest endast. Värvid, märkused, parameetrid, mõõtmed, suurused, funktsioonid, ja / või originaaltoodete muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda, seega palun tutvuge tootekirjeldustes toodud tootespetsifikatsioonidega.

Teised on vaadanud
Partnerite pakkumised
Reklaam

Hinnangud ja arvustused (0)

Tugitool Home4You Damiano, sinine
Jäta esimene arvustus!
Toote hindamiseks pead olema sisse logitud ja toote Kaup24.ee e-poest eelnevalt ka ostnud.
Hinda toodet

Küsimused ja vastused (0)

Küsi toote kohta teistelt ostjatelt!
Esita küsimus
Teie küsimus on edukalt saadetud. Sellele küsimusele vastatakse 3 tööpäeva jooksul
Küsimus peab olema vähemalt 10 tähemärki

Soovitame osta koos: Tugitool Home4You Damiano, sinine


Parimad pakkumised müüjalt Kaup24.ee