Tere, kuidas saame aidata?

4-baaritooli komplekt Sting, valge

Täpsustused:
Tüüp: Baaride toolid
Kogus komplektis: 4
Kõrgus: 85 cm
Kauba ID: 2120152
Ainult äpis Kaup24 PLUS liikmetele! Saad kuni 4x rohkem Kaup24-eurosid!*
  • Täishind
  • 24 k. intressivaba
    Al. 1155 x 24 kuud
    või
    Al. 595 x 60 kuud

Kaup24 PLUS hind

22400

Tavahind

32600

Kaup24 PLUS hind

22400
Järelmaksu krediidi kulukuse määr on 23,48% aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 22400 , lepinguperiood kuudes 24, intressimäär 0,00% ostusummalt, sissemakse 0,00%, lepingutasu 000 , haldustasu 222 , igakuine osamakse 1155 , krediidi kogukulu 27720 . Teenuse pakkujaks on AS Inbank Finance. Enne lepingu sõlmimist soovitame sul tutvuda finantsteenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerida spetsialistiga. Järelmaksu krediidi kulukuse määr on 23,48% aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 22400 , lepinguperiood kuudes 24, intressimäär 0,00% ostusummalt, sissemakse 0,00%, lepingutasu 000 , haldustasu 222 , igakuine osamakse 1155 , krediidi kogukulu 27720 . Teenuse pakkujaks on AS Inbank Finance. Enne lepingu sõlmimist soovitame sul tutvuda finantsteenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerida spetsialistiga.
Müüja:

Kaup24 Tallinna pood (Mustika keskus, Karjavälja 4)

14. augustil

000

Postkontor

17. augustil

279

Kuller

17. augustil

2499

Tähelepanu! Tarneajad on esialgsed ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Lõplik tarnekuupäev on märgitud tellimuse kinnituses.

Postkontor

17. augustil

279

Kuller

17. augustil

2499

Tähelepanu! Tarneajad on esialgsed ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Lõplik tarnekuupäev on märgitud tellimuse kinnituses.

Müüja:
  • 80% ostjatest soovitaks seda müüjat.
Laadi äpp alla ja saad 10 Kaup24-eurot*
Informatsioon

Toote kirjeldus: 4-baaritooli komplekt Sting, valge

  • Tool sobib suurepäraselt nii baari kui ka koju;
  • Komplektis 4 tooli;
  • Valmistatud puidust, metallist ja plastikust;
  • Tänu viimistlusele on toolid väga vastupidavad mustusele ja vedelikele ning on väga kergesti puhastatavad;
  • Jalatugi;
  • Värv - valge;
  • Tooli mõõdud: kõrgus - 85 cm, laius - 43 cm, sügavus - 36 cm;
  • Kaup tarnitakse kokkupanemata kujul.

See on täiuslik baaritool Teie kööki!

Hooldus:

Kroomitud ja alumiiniumist tooli raami puhastamiseks ärge kasutage puhastusvahendeid - pastasid ja muid vahendeid, mis sisaldavad terasid, mis võivad pinda kriimustada.

Signal Meble

Signal on meie piirkonnas üks juhtivaid mööbli importijaid Kaug-Idast. Peaaegu kolm aastakümmet tagasi asutatud ettevõte on siiani jäänud üheks usaldusväärsemaks liidriks turul. Pikaajaline kogemus ja klientide usaldus võimaldavad neil edukalt konkureerida teiste suurte maailmatasemel kaubamärkidega. Ettevõtte põhitegevusala on hulgi- ja jaemüük Poolas, kuid Signal teeb koostööd ka paljude välismaiste kaubanduspartneritega. Järgitakse viimaseid suundumusi, kuulatakse klientide tagasisidet ja võetakse arvesse valitsevat turunõudlust, pakkudes üha enam unikaalseid lahendusi kodu kujunduses. Selle kaubamärgi ühed suurimad eelised on erinevate mööblistiilide lai valik, kiire reageerimine muutuvatele trendidele ja lühike tarneaeg.

4-baaritooli komplekt Sting, valge Signal Meble

Pildid on illustratiivsed ja mõeldud toote omaduste näitamiseks. Joonisel kujutatud toode ei kajasta konkreetset tootemudelit.

Skandinaavia stiil

Maksimaalne stiil minimaalse teostusviisiga – niiviisi on võimalik kõige paremini iseloomustada skandinaavia stiili, mis tekkis juba 20. sajandi alguses. Selle mööbli silmatorkav funktsionaalsus ja elegantne peensus tekitab veendumuse, et lihtsuses peitub ilu.

Vähem on rohkem – just selline veendumus, kirjeldab skandinaavia stiilis mööblit kõige paremini. Mööbli loomisel keskendutakse funktsionaalsusele, kuid tähelepanuta ei jää ka esteetilised omadused , seetõttu on kogu mööbel lihtne, kuid hubane. Skandinaavia stiilis mööblit püütakse teha sel kujul, et see meeldiks ja sobiks kõigile, – selle mööbli rakendamisvõimalused ei valmista kindlasti pettumust.

Mööbli valmistamisel pööratakse palju tähelepanu looduslikele motiividele, mistõttu ei valita skandinaavia disainis ealeski vananevat puitu või selle imitatsiooni. Kõige populaarsemate materjalide hulgast leidub ka klaasi ja terast. Viimistlusel kasutatakse tekstiili, mis annab mööblile ja kogu stiilile hubasuse ja soojuse .

Selleks, et säilitada lihtsat ja vaba stiili, rakendatakse mööblile heledaid ja neutraalseid toone. Välditakse keerulisi kujundeid või raskesti sobituvaid elemente. Mõnikord valitakse märksa heledamad toonid, kuid selles interjööris ei kasutata neid sisekujunduse olulise osana. Skandinaavia stiilis ei väldita ka kaasaegseid lahendusi, ühtlasi domineerivad puhtad ja sirged jooned, mis lasevad säilitada stiili terviklikkuse ja esteetilisuse.

Mida lihtsam ja funktsionaalsem on mööbel, seda paremini sobitub see skandinaavia stiiliga. Kui unistate puhtast, avarast ja hubasest atmosfäärist, siis on just 4-baaritooli komplekt Sting, valge üks parimatest valikutest.

4-baaritooli komplekt Sting, valge Skandinaavia stiil

Pildid on illustratiivsed ja mõeldud toote omaduste näitamiseks. Joonisel kujutatud toode ei kajasta konkreetset tootemudelit.

Loe lähemalt

Üldine tooteinfo: 4-baaritooli komplekt Sting, valge

Kauba ID: 2120152
Kategooria: Söögitoolid, baaritoolid
Tootepakendite arv: 1 tk.
Paki suurus ja kaal (1): 0,48 x 0,7 x 0,9 m, 28 kg
Värv: Valge
Materjal: Metall, Plastik
Stiil: Skandinaavia
Istme kõrgus: 76 cm
Laius: 43 cm
Sügavus: 36 cm
Kaubamärk: Signal Meble
Tootjamaa: EU
Tüüp: Baaride toolid
Vaade: Signal Meble, baaride toolid söögitoolid, baaritoolid
Kogus komplektis: 4
Kõrgus: 85 cm
Kõik tooted sellelt kaubamärgilt: Kõik Signal Meble tooted
Toote hooldus reeglid: Juhend
Tootja: SIGNAL MEBLE sp. z o.o. sp.k.; ul. Kilińskiego 35 B, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski; [email protected]

Toodete pildid on illustratiivsed ja näitlikud. Tootekirjelduses sisalduvad videolingid on ainult informatiivsetel eesmärkidel, seega võib neis sisalduv teave erineda tootest endast. Värvid, märkused, parameetrid, mõõtmed, suurused, funktsioonid, ja / või originaaltoodete muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda, seega palun tutvuge tootekirjeldustes toodud tootespetsifikatsioonidega.

Teised on vaadanud
Partnerite pakkumised
Reklaam

Hinnangud ja arvustused (0)

4-baaritooli komplekt Sting, valge
Jäta esimene arvustus!
Toote hindamiseks pead olema sisse logitud ja toote Kaup24.ee e-poest eelnevalt ka ostnud.
Hinda toodet

Küsimused ja vastused (0)

Küsi toote kohta teistelt ostjatelt!
Esita küsimus
Teie küsimus on edukalt saadetud. Sellele küsimusele vastatakse 3 tööpäeva jooksul
Küsimus peab olema vähemalt 10 tähemärki

Soovitame osta koos: 4-baaritooli komplekt Sting, valge


Parimad pakkumised müüjalt Kaup24.ee