Arvutipõhine õmblusmasin Rubina H74A

Kauba ID: 1255628
5/5
HINNANGUT KLIENTIDELT
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0
3 hinnangut klientidelt | 2 Küsimust ja vastust
Tasuta Transport Nüüd soodsam
Tikkimiskiirus:
820
Ärge unustage oma oste kaitsta!
Tootjapoolne kindlustus: 0 aastat
Kindlustus - kahjustuste, vee, varguse vastu
Tootjapoolne garantii füüsilistele isikutele: 2 aastat
Laiendatud garantii - tasuta remont või asendus uue tootega
€ 38500
€ 46100*

Säästke: € 7600

Müüja:
Kaup24.ee
Kogus - +

Kauba kättesaamise viis

Toote kirjeldus: Arvutipõhine õmblusmasin Rubina H74A

See arvutipõhine õmblusmasin pakub laia valikut funktsioone väga atraktiivse hinnaga. See masin teeb kuni 310 erinevat õmblust, sealhulgas õmblusmaterjali õmblused. Rubina H74A õmblusmasinal on ka kuni kümme automaatset nööpauku, kaks ringikujulist auku, kaks kudumisprogrammi, nööbi kinnitusprogrammi, kinnitusprogrammi, suur valik dekoratiivseid õmblusi, kudumite- ja elastsete materjalide õmblused. Masin kannab kahte erinevat tähestikku, samal ajal kui mälufunktsioon võimaldab teil ühendada õmblused ja tähti ning neid salvestada.Masinal on paigaldatud kiirusepiiraja. Liuguriga saate määrata soovitud maksimaalse kiiruse ja piirata masina liikumist ilma pedaalita. Masina erksad LED-lambid valgustavad tööpinda täielikult. Rubina H74A on sisseehitatud automaatne õmbluse lõikamine, lõpetab lihtsalt õmblemise ja kärpimisnupu vajutamisega, teeb masin seda ise. Komplekt sisaldab 7 erinevat kinnituspedaali ja suurt töölauda pikendust. 
Pedaalid reguleeritavad vastavalt kangale
Mõndade kangaste õmblemiseks on parem kasutada väiksemat või suuremat pedaali. Rubina H74A vvõimaldab seda sätet muuta, et tagada parimad tulemused.
Kaitske masinat topelt nõela abil
Kahekordse nõela kasutamisel vajutage topelt-nõela nuppu. Seade lukustab õmbluse laiuse reguleerimise, nii kaitseb masinat ja nõela võimaliku kokkupõrke eest.
Automaatne lõikamine ja õmbluse kinnitamine
Kui sulgete õmbluse, tuleb ots kinnitada. Seda tehakse tavaliselt liikudes edasi ja tagasi. See protseduur ei ole vajalik, kuna Rubina H74A-l on automaatne õmblusfunktsioon. Lihtsalt vajutage seda nuppu ja masin teeb luku ise. Kui soovite õmblemise lõpus lõigata, vajutage lihtsalt kärpimisnuppu ja masin teeb seda ise. Nüüd saate toote hõlpsasti välja tõmmata pedaali alt.
Lisalaud suurte tööde jaoks
Tööala laiendamiseks mõeldud laud on hõlpsasti masinaga ühendatav ja nii luuakse mugav ruum suurematele esemetele nagu riided, vatt või kardinad.
Suurepärane masina komplekt
Rubina H74A komplekti ku