Turvatool Lionelo Bastiaan, 0-36 kg, grey

Täpsustused:
Kaalukategooria: 0/1/2/3 (0-36 kg)
Pikkuse kategooria: 0-105 cm
Kauba ID: 2221834
15600
Müüja: Kaup24.ee 4.5
Pakkumised teistelt müüjatelt (3):
16007
-
20689
Lisa korvi
763 / kuus

3 5200
Ilma lisatasudeta
Sinu linn

Telli täna kuni 19:00


Tallinna väljastuspunkt (Mustamäe tee 46, Tallinn)

HOMME, 22. aprillist

000

Postkontor

HOMME, 22. aprillist

199

Kuller

HOMME, 22. aprillist

899

Tähelepanu! Tarneajad on esialgsed ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Lõplik tarnekuupäev on märgitud tellimuse kinnituses.

Postkontor

Teisipäeval, 23. aprillist

199

Kuller

Teisipäeval, 23. aprillist

899

Tähelepanu! Tarneajad on esialgsed ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Lõplik tarnekuupäev on märgitud tellimuse kinnituses.

Pakkumised teistelt müüjatelt
Minced
16007 20009
Pro Baltic
16998 22099
Müüja: Kaup24.ee 4.5
 • 82% ostjatest soovitaks seda müüjat.

Toote kirjeldus: Turvatool Lionelo Bastiaan, 0-36 kg, grey

Eksperdi arvamus: Bastiaan mudel on paigaldatavISOFIX süsteemi ja Top Tether turvavöö ja/või auto turvavöö abil. Lapse turvaistmel on Dri-Seat vooder, nimmetugi ja eemaldatav päikesevari. Bastiaan turvatool on läbinud mitmefaasilise verifitseerimise ja testid TÜV sertifitseerimislaboris. Toode vastab ECE R44/04 kõrgeimatele turvastandarditele ja on läbinud Tass Internationali sertifitseeritud kokkupõrketestid.

Turvatooli - kõrgenduse Lionelo Bastiaan omadused:

 • Mõeldud lastele alates sünnist kuni 36 kg. (0/I/II/III grupp).
 • ISOFIX süsteem on paigaldatud, et võimaldada istme 360° pöörlemist.
 • Lapsel on võimalus sõita nii näoga sõidusuunas kui ka seljaga sõidusuunas.
 • Täiendav külgkaitse.
 • 5-punkti turvarihmad.
 • Unikaalne tehnoloogia võimaldab istme alust pöörata vabalt oma telje ümber, ilma seda turvavöödest lahti võtmata. Pöörates tooli auto ukse poole, saate oma lapse kergesti ja lihtsasti tooli paigutada.
 • TOP TETHER - lapse turvasüsteemi ülemises osas olev lisarihm vähendab pea ettepoole kaldumist kokkupõrke ajal.
 • DRI-SEAT SISTEMA - sisu on valmistatud vastupidavast ja tugevast materjalist, mis on lapse naha vastas õrn. Välimine kiht on valmistatud spetsiaalsest perforeeritud materjalist, mis tagab õige õhuringluse, et tagada kuivuse tunne.
 • ImpactBlock - täiendav polsterdus kaitseb lapse pead kokkupõrke ajal. Sõidu ajal toetab kaela ja suurendab reisi mugavust.
 • Seljatoe ja peatoe reguleerimine - lapse mugavuse ja õige asendi tagamiseks.
 • Lihtne paigaldamine - asetage turvatool autosse õigesse kohta ja kinnitage see TOP TETHER rihmaga.
 • Peatoe reguleerimine- 7 astet peatoe reguleerimiseks võimaldavad toolil koos lapsega kasvada.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „lionelo logo“

Lionelo

Öelge Lionelo kaubamärgile "Tere!". See on bränd, kes on sündinud soovist aidata ja hoolitseda meie planeedi väikeste elanike eest. Lionelo loob tooteid vastsündinutele ja lastele ning nende tooteid müüakse kogu Euroopas.

Nagu asutajad ise räägivad, valitakse nende toodete kujundus ja materjalid ülima hoolikusega, seda teevad ainult parimad spetsialistid, kes tunnevad oma tööd. "Valime tooraineid vastutustundlikult ja teadlikult ning teeme kõik endast oleneva, et meid ümbritsevaid inimesi rõõmustada," teatas ettevõte. Kõik Lionelo poolt välja töötatud ja turule toodud tooted on toodetud kasutades kaasaegset tehnoloogiat - ning mis kõige tähtsam - järgitakse maksimaalseid ohutusstandardeid.

Lionelo pöörab erilist tähelepanu oma klientidele ja nende arvamustele. "Kõik, kes kasvatavad lapsi, on meie toodete peegliks ja meie eesmärk on olla võimeline looma tooteid, mis annavad kõikidele kasutajatele lisandväärtust, oleksid funktsionaalsed, kasulikud ning loomulikult ohutud ja mugavad," ütlevad asutajad. Lionelo tooted on loodud igapäevaseks kasutamiseks, et hoida lapsi ja nende vanemaid õnnelikena ning et nad sooviksid jääda Lionelo truudeks klientideks.

Turvatool Lionelo Bastiaan, 0-36 kg, grey Lionelo

Pildid on illustratiivsed ja mõeldud toote omaduste näitamiseks. Joonisel kujutatud toode ei kajasta konkreetset tootemudelit.

0/1/2/3 (0-36 kg)

Pole saladus, et kui olete lapseootel, siis on õigete beebitoodete üle otsustamisel tohutult palju väljakutseid. Üks väljakutseid on turvahäll. Sõltuvalt teie rahalistest võimalustest, tulevikuplaanidest, elustiilist ja muudest teguritest peate valima õige tooli, mis tagab teie lapse turvalisuse ja reisimismugavuse. Teil on vaja turvatooli ka siis, kui te muidu autoga ei sõida, kuid plaanite lapse sünnitusmajast koju viia. Vastsündinud laps ei saa reisida ilma spetsiaalselt tema kehakaalu jaoks mõeldud istmeta. Turvatoolide jaotus rühmadesse on soovituslik, kuna kaal kasvab igal beebil individuaalse kiirusega. Siiski on rühmi, mis aitavad teil turvatooli valimise lihtsamaks teha. Siin on 0/1/2/3 (0-36 kg) turvatoolide rühm lastele alates sünnist kuni 36 kilogrammini (9/12 aastat). Seda tüüpi turvatool võimaldab lapsel vaadata sõidusuunas või olla seljaga sõidusuunas. Enamasti on selle rühma istmel 3 kaldenurka: istumisasend (2 varianti) ja lamamisasend (unerežiim). See tagab nii lastele kui ka vanematele äärmiselt kõrge mugavuse ja mis kõige tähtsam - lapse õige positsiooni vastavalt tema kehakaalule ja vanusele.

Turvatoolide rühm Sobib vastsündinutele Vanus Sõidusuund
0 (0-13 kg) Jah Kuni ~ 18 kuud Tagaistmele, sõidusuunas
0+ rühm (kuni 13 kg) Jah Kuni ~ 18 kuud Sõidusuuna vastu
0/1 (0-18 kg) Jah Kuni 3/4 aastat Sõidusuuna vastu
0/1/2 (0-25 kg) Jah Kuni 6/7 aastat Kuni 9 kg – sõidusuuna vastu, alates 9 kg - sõidusuunas
0/1/2/3 (0-36 kg) Jah Kuni 9/12 aastat Kuni 9 kg – sõidusuuna vastu, alates 9 kg - sõidusuunas
1 (9-18 kg) Ei 1 kuni 4 aastat Sõidusuunas või vastu sõidusuunda
1/2 (9-25 kg) Ei 1–7 aastat Sõidusuunas või vastu sõidusuunda
1/2/3 (9-36 kg) Ei 1 aastast kuni 9/12 aastani Sõidusuunas või vastu sõidusuunda
2/3 (15-36 kg) Ei 3/4 kuni 9/12 aastat Sõidusuunas

Kui lapsed kasvavad üles seljaga sõidusuunas istmelt, on kõige kindlam kasutada 1. grupi turvatooli, mis on sisemiste turvavöödega. Selliseid istmeid kasutavad lapsed saavad õnnetuses palju väiksema tõenäosusega vigastada kui need, kes ise kinnitavad turvavööd või, mis veelgi hullem, on täiesti kinnitamata. Näoga sõidusuunas olevad lasteistmed pakuvad löögikaitset ja neil on integreeritud viiepunkti- (või kolmepunkti-) turvavööd või lapse turvakilp. Väga oluline on anda enne sõitu piisavalt aega, et laps saaks oma vööd mugavalt kinnitada ja veenduda, et rihmad on õigesti reguleeritud. Need peavad olema piisavalt pingul, et lapse rinna ja rihmade vahele mahuks ainult üks või kaks sõrme. Turvavöö pannal ei tohi olla lapse kõhu kohal. Riietus võib mõjutada rihma pinget, seega kontrollige seda iga kord, kui reisite. Lapse näoga sõidu suunas olevaid lasteistmeid saab kasutada autos ees või taga, kuid tagaistumisel on need turvalisemad, eriti kui on olemas kõrvalistuja turvapadi. Seda tüüpi istmetel on kõige kindlam hoida lapsi seni, kuni nad neist välja kasvavad.

ISO-FIX

Turvatoolide ohutus on seotud paljude tehniliste probleemidega, millest üks on ISO-FIX kinnituse tüüp. Valides ISO-FIX turvatooli, valite kindlasti ühe turvalisema viisi, kuidas teie laps täna autos turvaliselt reisib. Mis on aga ISO-FIX ja miks seda nii kõrgelt hinnatakse?
ISO-FIX on rahvusvaheliselt tunnustatud ja standardiseeritud turvatoolide kinnitussüsteem. See lukustab turvatooli automaatselt ISO-FIX kinnituspunktide külge. See süsteem suunab löögijõu allapoole, turvatoolile ja seejärel ettepoole, vähendades seeläbi lapse pea ja kaela vigastuste ohtu.
ISO-FIX-iga on oht, et iste on valesti kinnitatud, palju väiksem kui auto turvavöö puhul. Olenevalt suurusest saab seda süsteemi kasutada imikute, väikelaste ja vanemate laste kinnitamiseks, olenevalt nende vanusest ja kaalust.

Kaasaegsed turvatoolid kinnitatakse tavaliselt kahel viisil – ISO-FIX süsteemiga või turvavöödega. Ilmselt levinuim meetod on turvavöö kinnitamine, kui auto turvavöö tõmmatakse läbi istmekinnituste välja ja lukustatakse turvavöö pandlasse, nagu oleks turvavöö tavapäraselt kinnitatud. Nii saab turvahälli kinnitada kahel viisil – sõidusuunas või sõidusuunale vastupidises suunas. Oleneb täpselt, kuidas need on kinnitatud: kui esirihm tõmmatakse läbi siniste tüüblite, kui allosas läbi punaste.
Turvavööde üks peamisi eeliseid on nende liikuvus. Kui iste on autos juba turvavöödega kinnitatud, on seda eriti lihtne ühest autost teise teisaldada või lihtsalt turvavööga lahti ühendada ja tuppa viia. Lisaks on seda tüüpi kinnitus paljudel juhtudel kergem kui ISO-FIX süsteem. Oluline on rõhutada, et auto turvavööd saab kasutada kõikide turvatoolirühmade jaoks, muutes selle meetodi eriti mitmekülgseks.

Loe lähemalt

Üldine tooteinfo: Turvatool Lionelo Bastiaan, 0-36 kg, grey

Kauba ID: 2221834
Kategooria: Turvatoolid
Tootepakendite arv: 1 tk.
Paki suurus ja kaal (1): 0,5 x 0,46 x 0,71 m, 11 kg
Reguleerimise võimalus: Peatoed
Autosse paigaldamine: Nägu sõidusuunas, Seljaga sõidusuunas
Autosse kinnitamine: ISO-FIX, Turvavööd
Kaitse külglöögi eest: Jah
Värv: Hall
Minimaalne pikkus: 40 cm
Maksimaalne pikkus: 105 cm
Kaubamärk: Lionelo
Kaalukategooria: 0/1/2/3 (0-36 kg)
Vaade: Lionelo, 0/1/2/3 (0-36 kg) turvatoolid
Pikkuse kategooria: 0-105 cm
Kõik tooted sellelt kaubamärgilt: Kõik Lionelo tooted

Toodete pildid on illustratiivsed ja näitlikud. Tootekirjelduses sisalduvad videolingid on ainult informatiivsetel eesmärkidel, seega võib neis sisalduv teave erineda tootest endast. Värvid, märkused, parameetrid, mõõtmed, suurused, funktsioonid, ja / või originaaltoodete muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda, seega palun tutvuge tootekirjeldustes toodud tootespetsifikatsioonidega.


Tihti ostetakse koos
Komplekti hind
20240
Lisa korvi

Hinnangud ja arvustused (50)

Turvatool Lionelo Bastiaan, 0-36 kg, grey
4.6

(50 ostja hinnangud)

5 tähte
(38)
4 tähte
(7)
3 tähte
(4)
2 tähte
(1)
1 täht
(0)

82%

seda toodet soovitavad ostjatest

Jäta toote kohta arvustus

Info ja reeglid

Toote hindamiseks pead olema sisse logitud ja toote Kaup24.ee e-poest eelnevalt ka ostnud.

Hinda toodet
Viktorija P.
10.04.2024

Müüja: Kaup24.ee

Hea tool, mugav

Viktorija M.
09.04.2024

Müüja: Kaup24.ee

Tool täidab oma funktsiooni, oleme kasutanud üle aasta, pretensioone pole.

Loreta J.
09.04.2024

Müüja: Kaup24.ee

See pole pingi süü, ainult talveriietega tuleks kõik padjad seljast võtta, sest vööd ei saa kinni panna.

Olga O.
05.03.2024

Müüja: Kaup24.ee

Väga väike turvavööde varu. 5-kuuselt, talveülikonnas, mis kaalub 8 kg, on see juba piisav. Ma ei soovita seda, kuni 36 kg sellest toolist ilmselgelt ei piisa.

Ihor I.
04.03.2024

Müüja: Kaup24.ee

Toode jõudis kohale alles peale teist tellimust, esimene tellimus tühistati kahe nädala pärast, tooli pakitud osa rebenes

Jurate J.
14.02.2024

Müüja: Kaup24.ee

Tool ei sobi vastsündinule, kuna lamamisasend on veel liiga järsk. Kinnitusrihmad on lühikesed, kuigi Ale on reguleeritav.

Irina S.
05.02.2024

Müüja: Kaup24.ee

Väga mugav turvatool. Ostsime selle pikkadeks reisideks. Väga rahul

Malle K.
03.02.2024

Müüja: Kaup24.ee

Toode vastas ootustele.

Santa A.
19.01.2024

Müüja: Kaup24.ee

Kõik on super, hästi pakitud

Юля Н.
11.01.2024

Müüja: Kaup24.ee

Tänan teid väga.

Rohkem arvustusi

Küsimused ja vastused (12)

Küsi toote kohta teistelt ostjatelt!
Esita küsimus
Teie küsimus on edukalt saadetud. Sellele küsimusele vastatakse 3 tööpäeva jooksul
Küsimus peab olema vähemalt 10 tähemärki
Selena S. 31.01.2021
Kuidas on võimalik panna seda tooli piisavalt lamavasse asendisse, et selles saaks sõita ka vastsündinu? Olen saanud lamavasse asendisse aga liiga vähe selleks, et alla 6kuust last panna istuma sellesse turvatooli.
Vastus peab sisaldama vähemalt 1 tähemärki
Saveli T. 01.02.2021
Ostja, kes ostis antud kauba
Mina ei sove teile seda tooli kui teie laps veel ie saa ise istuda, (kui laps on 6 kuud või noorem
Annely S. 01.02.2021
Ostja, kes ostis antud kauba
Kas proovisite tooli keerata laiemale poolele , selles asendis on kahes asendis üks poollamav ja teine aste peaks üpris madal olema . Ostsime enne kuuendat kuud ja lapsele sobis paremini kui turvahäll . Äkki on kasu
Sirena P. 01.02.2021
Ostja, kes ostis antud kauba
Paraku ei käi mitte ükski turvaTOOL täiesti lamavasse asendisse. Küll aga on sellel toolil spetsiaalne beebisisu, millega alla 6-kuust poollamas asendis sõidutada.
Näita rohkem
PilleMari P. 15.01.2020
Kas toode kinnitud ainult isofixiga autosse?
Vastus peab sisaldama vähemalt 1 tähemärki
Jevgenija J. 15.01.2020
Ostja, kes ostis antud kauba
Turvavööga ka
Ellinor N. 15.01.2020
Ostja, kes ostis antud kauba
Ei mõlemad varjandid olemas. Saab ka ainult turvavööga. Pange neti toote nimi ja mudel otsingusse. Tootjal asjalik vido kus kõik näha mida tool võimaldab. Meie oleme rahul tootega.
Merike J. 08.09.2019
Tere.Kas see tool sobib kõigisse autodesse ?
Vastus peab sisaldama vähemalt 1 tähemärki
Nadezda M. 30.12.2019
Ostja, kes ostis antud kauba
Jah ikka
Jevgenija J. 08.09.2019
Ostja, kes ostis antud kauba
Tere! Jah!
Rohkem küsimusi ja vastuseid

Pakkumised teistelt müüjatelt (3)

*Konkreetse Müüja pakkumiste suhtes kehtivad tingimused, mis on Müüja määranud antud kauba jaoks ja kogu kaubas sisalduva teabe (sealhulgas ka hinna) eest vastutab Müüja.

Müüja: Minced 4.4
(100 ostja hinnangud)
-20%

Tallinna väljastuspunkt (Mustamäe tee 46, Tallinn)

30. aprillist

000
Võimalikud tarneviisid
16007 20009
Müüja: Pro Baltic 4.6
(408 ostja hinnangud)
-23%

Tallinna väljastuspunkt (Mustamäe tee 46, Tallinn)

30. aprillist

000
Võimalikud tarneviisid
16998 22099
(55 ostja hinnangud)

Tallinna väljastuspunkt (Mustamäe tee 46, Tallinn)

2. maist

000
Võimalikud tarneviisid
20689