Tere, kuidas saame aidata?

Kummut reguleeritavate riiulitega, valge

Täpsustused:
Laius: 68.5 cm
Kõrgus: 90.3 cm
Sügavus: 35 cm
Kauba ID: 117812749
Ainult äpis Kaup24 PLUS liikmetele! Saad kuni 4x rohkem Kaup24-eurosid!* 0 € tasuta tarne
  • Täishind
  • 24 k. intressivaba
    Al. 813 x 24 kuud
    või
    Al. 419 x 60 kuud

Kaup24 PLUS hind

15777

Tavahind

22539

Kaup24 PLUS hind

15777
Järelmaksu krediidi kulukuse määr on 23,40% aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 15777 , lepinguperiood kuudes 24, intressimäär 0,00% ostusummalt, sissemakse 0,00%, lepingutasu 000 , haldustasu 156 , igakuine osamakse 813 , krediidi kogukulu 19512 . Teenuse pakkujaks on AS Inbank Finance. Enne lepingu sõlmimist soovitame sul tutvuda finantsteenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerida spetsialistiga. Järelmaksu krediidi kulukuse määr on 23,40% aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 15777 , lepinguperiood kuudes 24, intressimäär 0,00% ostusummalt, sissemakse 0,00%, lepingutasu 000 , haldustasu 156 , igakuine osamakse 813 , krediidi kogukulu 19512 . Teenuse pakkujaks on AS Inbank Finance. Enne lepingu sõlmimist soovitame sul tutvuda finantsteenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerida spetsialistiga.
Müüja:

Kuller

5. augustil

0 € tasuta tarne
000

Tähelepanu! Tarneajad on esialgsed ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Lõplik tarnekuupäev on märgitud tellimuse kinnituses.

Kuller

5. augustil

0 € tasuta tarne
000

Tähelepanu! Tarneajad on esialgsed ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Lõplik tarnekuupäev on märgitud tellimuse kinnituses.

Müüja:
  • 100% ostjatest soovitaks seda müüjat.
Diilide laine! kuni -60%*
Informatsioon

Toote kirjeldus: Kummut reguleeritavate riiulitega, valge

Rohkelt hoiuruumi: Mõõtudega 68,6 cm (P) x 35 cm (L) x 90,3 cm (K) on sellel kummutil kaks sahtlit ja kahetasandiline kapp, mis sobivad ideaalselt pultide, ajakirjade või muude elutoa oluliste asjade korralikuks ja mugavaks hoiustamiseks.

Kohandatav vastavalt teie vajadustele: Tänu kolmele reguleeritavale riiulile saate kohandada hoiuruumi suuremate esemete, näiteks veinipudelite, taldrikute või väikeste kodumasinate jaoks.

Stiilne ja mitmekülgne: Sellel kummutil on valge kapp ja naturaalne puidusüüga viimistlus, mis sulandub sujuvalt igasse elutuppa ja sobib võrdselt kööki, söögituppa või esikusse.

Tugev ja ohutu: Puitlaastplaadist raam tagab stabiilsuse igapäevasel kasutamisel. Sahtlimoodulid on varustatud ümberminekuvastaste seadmetega täiendava ohutuse tagamiseks, samas kui libisemiskindlad jalad kaitsevad põrandat.

Lihtne kokkupanek: Selgete juhiste ja osade märgistusega on sahtlimoodulite kokkupanek meeldiv nädalavahetuse projekt, mida saate hõlpsalt koos oma partneriga teha.

Skandinaavia stiil

Maksimaalne stiil minimaalse teostusviisiga – niiviisi on võimalik kõige paremini iseloomustada skandinaavia stiili, mis tekkis juba 20. sajandi alguses. Selle mööbli silmatorkav funktsionaalsus ja elegantne peensus tekitab veendumuse, et lihtsuses peitub ilu.

Vähem on rohkem – just selline veendumus, kirjeldab skandinaavia stiilis mööblit kõige paremini. Mööbli loomisel keskendutakse funktsionaalsusele, kuid tähelepanuta ei jää ka esteetilised omadused , seetõttu on kogu mööbel lihtne, kuid hubane. Skandinaavia stiilis mööblit püütakse teha sel kujul, et see meeldiks ja sobiks kõigile, – selle mööbli rakendamisvõimalused ei valmista kindlasti pettumust.

Mööbli valmistamisel pööratakse palju tähelepanu looduslikele motiividele, mistõttu ei valita skandinaavia disainis ealeski vananevat puitu või selle imitatsiooni. Kõige populaarsemate materjalide hulgast leidub ka klaasi ja terast. Viimistlusel kasutatakse tekstiili, mis annab mööblile ja kogu stiilile hubasuse ja soojuse .

Selleks, et säilitada lihtsat ja vaba stiili, rakendatakse mööblile heledaid ja neutraalseid toone. Välditakse keerulisi kujundeid või raskesti sobituvaid elemente. Mõnikord valitakse märksa heledamad toonid, kuid selles interjööris ei kasutata neid sisekujunduse olulise osana. Skandinaavia stiilis ei väldita ka kaasaegseid lahendusi, ühtlasi domineerivad puhtad ja sirged jooned, mis lasevad säilitada stiili terviklikkuse ja esteetilisuse.

Mida lihtsam ja funktsionaalsem on mööbel, seda paremini sobitub see skandinaavia stiiliga. Kui unistate puhtast, avarast ja hubasest atmosfäärist, siis on just Kummut reguleeritavate riiulitega, valge üks parimatest valikutest.

Kummut reguleeritavate riiulitega, valge Skandinaavia stiil

Pildid on illustratiivsed ja mõeldud toote omaduste näitamiseks. Joonisel kujutatud toode ei kajasta konkreetset tootemudelit.

Puitlaastplaat (MDP)

Neile, kes otsivad puidule usaldusväärset alternatiivi, peaks meeldima mööbel puitlaastplaadist (tuntud kui puitlaastplaat). Puitlaastplaat –  koosnevad puitosakestest ja puitpilbastest, millest saadakse pärast pressimist ja lihvimist puitlaastplaadid. Tavaliselt leidub neid mööblitööstuses. Selline viimistlus sarnaneb täispuidule, kuid on palju lihtsam ja ökonoomsem. Vaatamata kõrgele kvaliteedile on see materjal väga odav – sellest materjalist valmistatud mööbel on kättesaadav igaühele, kes otsib optimaalset hinna-kvaliteedi suhet.

Plaadid koosnevad kolmest kihist, mistõttu vähenevad tootmiskulud ning materjal ise on küllaltki kerge, kuid tugev . See tähendab, et puitlaastplaat peab vastu isegi suurele kaalule - see on väga oluline vastupidava ja kauakestva mööbli valmistamisel.

Plaadi pealmine kiht kaetakse tihtipeale spetsiaalse kilega, mis tagab mööbli tugevuse. Uusimate tootmistehnoloogiate abil võivad need plaadid olla niiskuskindlad, mistõttu erinevad need materjalid oma universaalsuse poolest ja sobivad igasse tuppa. Kummut reguleeritavate riiulitega, valge leiab kindlasti koha teie kodus!

Tugevuse saavutamiseks, lõigatakse puitlaastplaadid vaid sirgjooneliselt, mistõttu te ei märka sellel mööblil keerulisi mustreid. Materjal on kergesti töödeldav, seega te ei pea mööbli valimisel kindlasti pettuma. Erinevad puidu toonid sobivad teie kodusisustusega ja lasevad luua hubase ja rahuliku atmosfääri.

Kummut reguleeritavate riiulitega, valge Puitlaastplaat (MDP)

Pildid on illustratiivsed ja mõeldud toote omaduste näitamiseks. Joonisel kujutatud toode ei kajasta konkreetset tootemudelit.

Loe lähemalt

Üldine tooteinfo: Kummut reguleeritavate riiulitega, valge

Kauba ID: 117812749
Kategooria: Kummutid
Tootepakendite arv: 1 tk.
Paki suurus ja kaal (1): 0,895 x 0,44 x 0,195 m, 24,25 kg
Kaubamärk: Täpsustamata
Tüüp: Kummutid
Funktsioon: Sahtlitega, Uksega
Värv: Valge
Vaade: Täpsustamata, valge kummutid
Materjal: Puitlaastplaat (MDP)
Stiil: Skandinaavia
Tootjamaa: Hiina
Laius: 68.5 cm
Kõrgus: 90.3 cm
Sügavus: 35 cm
Kõik tooted sellelt kaubamärgilt: Kõik Täpsustamata tooted
Toote hooldus reeglid: Juhend
Tootja: Shenzhen Shengxin Agricultural P; Room 201-202, Paper Factory, No. 32, Xiangyin Road, Nanlian Community, Longgang Street, Longgang District, Shenzhen; [email protected]

Toodete pildid on illustratiivsed ja näitlikud. Tootekirjelduses sisalduvad videolingid on ainult informatiivsetel eesmärkidel, seega võib neis sisalduv teave erineda tootest endast. Värvid, märkused, parameetrid, mõõtmed, suurused, funktsioonid, ja / või originaaltoodete muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda, seega palun tutvuge tootekirjeldustes toodud tootespetsifikatsioonidega.

Teised on vaadanud
Partnerite pakkumised
Reklaam

Hinnangud ja arvustused (0)

Kummut reguleeritavate riiulitega, valge
Jäta esimene arvustus!
Toote hindamiseks pead olema sisse logitud ja toote Kaup24.ee e-poest eelnevalt ka ostnud.
Hinda toodet

Küsimused ja vastused (0)

Küsi toote kohta teistelt ostjatelt!
Esita küsimus
Teie küsimus on edukalt saadetud. Sellele küsimusele vastatakse 3 tööpäeva jooksul
Küsimus peab olema vähemalt 10 tähemärki

Soovitame osta koos: Kummut reguleeritavate riiulitega, valge


Parimad pakkumised müüjalt Bafang