1
Tere, kuidas saame aidata?

Mööbli käepide

Täpsustused:
Tüüp: Käepidemed
Kauba ID: 22120173
Ainult äpis Kaup24 PLUS liikmetele! Saad kuni 4x rohkem Kaup24-eurosid!*

Tavahind

168
Müüja:
2099

Kaup24 Tallinna pood (Mustika keskus, Karjavälja 4)

15. juulil

000

Omniva pakiautomaat

15. juulil

249

Kuller

15. juulil

599

Tähelepanu! Tarneajad on esialgsed ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Lõplik tarnekuupäev on märgitud tellimuse kinnituses.

Omniva pakiautomaat

15. juulil

249

Kuller

15. juulil

599

Tähelepanu! Tarneajad on esialgsed ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Lõplik tarnekuupäev on märgitud tellimuse kinnituses.

Pakkumised teistelt müüjatelt
EasyShop
1354 2099
Müüja:
  • 86% ostjatest soovitaks seda müüjat.
Sajad tooted on
Informatsioon

Toote kirjeldus: Mööbli käepide

Mööbli käepide K1 Nuppu Ball Kiilto Kroom + kruvid

Klassikaline stiil sobib suurepäraselt kokku paljude mööbli liikidega.

  • Värv läikiv kroom
  • Läbimõõt 28mm
  • Kõrgus 28mm
  • Materjal - kvaliteetne plastik
  • Kaasa arvatud 3,5x27mm kinnituskruvi (16mm plaadi jaoks)
  • Ilmastikukindlad käepidemed
  • Laialdaselt kasutatav - sobib ideaalselt kapiuste ja sahtlite ustele, olgu need siis köögis, elutoas või magamistoas.

Üldine tooteinfo: Mööbli käepide

Kauba ID: 22120173
Kategooria: Mööbli käepidemed
Tootepakendite arv: 1 tk.
Paki suurus ja kaal (1): 0,35 x 0,25 x 0,1 m, 3 kg
Stiil: Klassikaline
Tüüp: Käepidemed
Kaubamärk: Meblando
Kõik tooted sellelt kaubamärgilt: Kõik Meblando tooted
Toote hooldus reeglid: Juhend

Toodete pildid on illustratiivsed ja näitlikud. Tootekirjelduses sisalduvad videolingid on ainult informatiivsetel eesmärkidel, seega võib neis sisalduv teave erineda tootest endast. Värvid, märkused, parameetrid, mõõtmed, suurused, funktsioonid, ja / või originaaltoodete muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda, seega palun tutvuge tootekirjeldustes toodud tootespetsifikatsioonidega.

Teised on vaadanud
Partnerite pakkumised
Reklaam

Hinnangud ja arvustused (0)

Mööbli käepide
Jäta esimene arvustus!
Toote hindamiseks pead olema sisse logitud ja toote Kaup24.ee e-poest eelnevalt ka ostnud.
Hinda toodet

Küsimused ja vastused (0)

Küsi toote kohta teistelt ostjatelt!
Esita küsimus
Teie küsimus on edukalt saadetud. Sellele küsimusele vastatakse 3 tööpäeva jooksul
Küsimus peab olema vähemalt 10 tähemärki

Soovitame osta koos: Mööbli käepide

Pakkumised teistelt müüjatelt (1)

*Konkreetse Müüja pakkumiste suhtes kehtivad tingimused, mis on Müüja määranud antud kauba jaoks ja kogu kaubas sisalduva teabe (sealhulgas ka hinna) eest vastutab Müüja.

Kaup24 Tallinna pood (Mustika keskus, Karjavälja 4)

17. juulil

000
Võimalikud tarneviisid
1354 2099

Parimad pakkumised müüjalt Meblando