Tere, kuidas saame aidata?

Tommy Hilfiger

Täpsustused:
Kellamehhanism: Kvarts
Rihma materjal: Silikoon
Kauba ID: 13111756

Müüdud

Anname Sulle teada, kui toode on taas saadaval

Sarnased tooted


Toote kirjeldus: Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger 1791781 laikrodis vyrams. Laikrodis yra su kvarciniu (su baterija) mechanizmu, 5 BAR vandens atsparumu ir 24 mėn. garantija.
Korpuso storis (mm): 12
Korpuso plotis (mm): 45
Mechanizmas: Kvarcinis (su baterija)
Apyrankės plotis (mm): 20
Vandens atsparumas (BAR/ATM): 5
Maksimalus riešo ilgis (mm): 205
Garantija: 24 mėn.
Apyrankės medžiaga: Silikonas
Apyrankės spalva: Mėlyna
Stikliukas: Grūdintas
Stikliukas: Mineralinis
Korpuso spalva: Sidabrinė
Korpuso medžiaga: Nerūdijantis plienas
Ciferblato spalva: Mėlyna
Ciferblatas: Rodyklinis
Lytis: Vyrams
Funkcijos: Mėnesio diena
Funkcijos: Minutės
Funkcijos: Sekundės
Funkcijos: Valandos
Funkcijos: 24 valandų rodymas
Funkcijos: Antros laiko juostos rodymas

Üldine tooteinfo: Tommy Hilfiger

Kauba ID: 13111756
Kategooria: Meeste käekellad
Tootepakendite arv: 1 tk.
Paki suurus ja kaal (1): 0,13 x 0,18 x 0,13 m, 0,1 kg
Rihma värv: Sinine
Vaade: Tommy Hilfiger, sinine meeste käekellad
Korpuse värv: Hõbedane
Kellamehhanism: Kvarts
Klaasi materjal: Karastatud klaas
Veekindlus: Jah
Veekindluse tase: 5
Kronograaf: Täpsustamata
Kaubamärk: Tommy Hilfiger
Rihma materjal: Silikoon
Kõik tooted sellelt kaubamärgilt: Kõik Tommy Hilfiger tooted
Tootja: Tommy Hilfiger Europe B.V.; Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Netherlands; [email protected]

Toodete pildid on illustratiivsed ja näitlikud. Tootekirjelduses sisalduvad videolingid on ainult informatiivsetel eesmärkidel, seega võib neis sisalduv teave erineda tootest endast. Värvid, märkused, parameetrid, mõõtmed, suurused, funktsioonid, ja / või originaaltoodete muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda, seega palun tutvuge tootekirjeldustes toodud tootespetsifikatsioonidega.

Teised on vaadanud

Hinnangud ja arvustused (0)

Tommy Hilfiger
Jäta esimene arvustus!
Toote hindamiseks pead olema sisse logitud ja toote Kaup24.ee e-poest eelnevalt ka ostnud.
Hinda toodet

Küsimused ja vastused (0)

Küsi toote kohta teistelt ostjatelt!
Esita küsimus
Teie küsimus on edukalt saadetud. Sellele küsimusele vastatakse 3 tööpäeva jooksul
Küsimus peab olema vähemalt 10 tähemärki

Soovitame osta koos: Tommy Hilfiger


Parimad pakkumised müüjalt Kaup24.ee